Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Série(7) / Epizody(82)

Recenze uživatele Phobia k tomuto seriálu (2)

Medicopter 117 (1998)

Německo/Rakouská TV produkce - netřeba nic víc dodávat, to je dostatečná informace o kvalitách seriálu. Nesympatické gesichty, mizerné herecké výkony, podpořené deklamovanými debilními dialogy českých dabérů, scénáře užitečné leda jako hajzlpapíry, otravná hudba, kamera naprd, slaboučké efekty. Kdysi jsem z důvodů, na které si nemůžu vzpomenout (že by nějaký otřes mozku ve spojení s paralýzou, nebo jsem byla u někoho jednoduššího na návštěvě?), přetrpěla 2-3 díly. "Pobřežní hlídka" je vedle "Medikoptéry" veledílo, co by mělo obrážet festivaly. 20% dokonale odpovídá tomuto unylému germánskému "skvostu". ()

Korunní svědek (1998) (S01E01)

Standardní německý seriál s germánskou squadrou nesympatických ksichtů, debilními dialogy, divnou kamerou a nudnými scénáři, takový kříženec "Doktora z hor" a "Kobry 11", seriálů, ze kterých jsem taktéž se skřípěním zubů vydržela sledovat dva díly. Odpad dát nemůžu - tuhle jsem při přepínání televize zachytila několik desítek sekund jakési české telenovely (asi VKV nebo OvRZ) a tak hrozný "Medicopter" zase není. 20% ()