Otec Schwarz zasahuje (TV seriál)

• Německo

Schwarz greift ein

Krimi / Drama

Německo, 1994, 28x45 min

Klaus Wennemann, Rainer Grenkowitz, Cristina Marsillach, Dieter Landuris, Thure Riefenstein, Ilona Grübel, Michael Kessler, Klaus Händl, Lina Sastri, Adnan Köse, Jürgen Tonkel, Oliver Stritzel, Thomas Thieme, Thomas Fritsch, Jale Arıkan, Lambert Hamel, Kathrin Ackermann, Gerhard Olschewski, Leander Lichti, Edda Leesch, Charles Brauer, Jürgen Schornagel, Lina Wendel, Michael Greiling, Peter Lerchbaumer, László I. Kish, Oliver Masucci, Arthur Brauss, Stefan Gebelhoff, Jürgen Haug, Michael Hanemann, Julia Dahmen, Renate Geißler, Elisabeth von Koch, Jochen Stern, Jochen Kolenda, Lutz Mackensy, Janna Striebeck, Ercan Durmaz, Jochen Schroeder, Christian Hoening, Pit Krüger, Jens Schäfer, Erden Alkan, Bojana Golenac, Martin Semmelrogge, Werner Dissel, Guntbert Warns, Judith Engel, Günter Strack, Hans Häckermann, Markus Kirschbaum, Wolf-Dietrich Berg, Emilio De Marchi, Erwin Scherschel, Erich Hallhuber, Christa Rockstroh, Tobias Lelle, Friedrich Karl Praetorius, Siegfried Kernen, Aleksandar Radenković, Peter Zingler, Kerstin Thielemann, Ingrid van Bergen, Armin Dillenberger, Klaus Herm, Gert Burkard, Adolf Laimböck, Carlos Lobo, Adnan Maral, Oliver Reinhard, Eva Gosciejewicz, Andreas Matti, Patricia Schäfer, Jochen Senf, Michael Kausch, Ursula Andermatt, Suavi Eren, Ingeborg Lapsien, Dieter Gring, Jürgen Schilling, Heinz-Werner Kraehkamp, Léonie Thelen, Claude-Oliver Rudolph, Silvan-Pierre Leirich, Atto Suttarp, Ludger Burmann, Emily Wood, Norbert Heisterkamp, Gregor Weber, Ulrich von Dobschütz, Michael Marwitz, Manfred Lehmann, Henry Meyer, Hans-Joachim Heist, Serdar Somuncu, Tesie Tellmann, Jan Andres, Werner Eichhorn, Edward Piccin, Rüdiger Weigang, Christa Strobel, Hans Zürn, Anette Hellwig, Monika Hessenberg, Ralph Willmann, Pjotr Olev, Andreas Mannkopff, Henning Schimke, Udo Weinberger, Gerd Wameling, Pierre Franckh, Joosten Mindrup, Günter Lampe, Angela Quast, Dana Geissler, Ortwin Spieler, Navin Chowdhry, Heinz Schimmelpfennig, Sol Bondy, Rinaldo Talamonti, Martin Kluge, Wookie Mayer, Gunter Schoß, Fred Delmare, Ulrike Panse, Pierre René Müller, Christoph Hemrich, Nicolas Brieger, Nikola Kress, Peter Wilzcynski, Justus Fritzsche, Udo Vioff, Michael Lucke, Horst D. Scheel, Franziska Grasshoff, Joey Zimmermann, Werner Opitz, Walter Renneisen, Ernst Alisch, Barbara Ricci, Erika Skrotzki, Gina Henkel, Helmi Schneider, Antje Ruge, Bodo Wolf

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• Segrestor

Otec Schwarz zasahuje můj mozek. Kapitola se jmenuje Segrestorovo kraniocerebrální trauma. To má za následek smrt či těžké trvalé poškození uživatele Segrestora.(2.6.2011)

• cheyene

Koukat se na to dalo, nápad je také zajímavý - bývalý polda, teď kněz, samozřejmě ve své nové roli nepoužívá násilí, které by vedlo ke smrti, místo auta jezdí na kole, (na kterém sedí jako na prči)...ovšem není to kriminálka, kterou bych si nějak zvlášť pamatoval...nevzpomenu si na žádný díl, na žádný příběh, jen vidím asi 3 útržkovité scény...Jsou lepší krimi seriály..a je jich hodně.(18.8.2008)

• Rosana

Jóóóóóó!! Otec Schwarz všechny hříšníky odhalil! Oblíbený seriál babičky.(27.4.2011)

• IllIlIlIIl

Německé seriály jsou opravdu děsné. Ani zde se vyjímka nekoná.(18.2.2008)

• Mandalorian

A jestli mě prásknete babičce... tak vás prásknu taky !!(16.1.2015)

• Kokska

I pár minut tohoto seriálu mi připadlo jako několik velice bolestivých hodin.(2.3.2010)