Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Komik zažije na turné příšernou noc a pak musí s bratrem řešit její následky, které ho můžou připravit o všechno, co vybudoval. Tady půjde o život. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Fr 

všechny recenze uživatele

„VŽDYCKY JSI MI ŘÍKAL, ŽE SE MÁM MÍT PŘED VŠEMA NA POZORU…“   Smršť nevyhnutelných událostí, které rozjede jedno rozhodnutí. Svět šoubyznisu, fajn Hart a překvapivej (už jen účastí) Snipes. Děj – tedy události jsou občas nepříjemný, hlavně proto, že „Káčkovi“ nepřejete další maléry. Epizody jsou dlouhý tak akorát (takže celkem krátký) a fakt mě zajímalo, jak to dopadne. Je tady solidní příběhovej zvrat a přesto, že je to na konci přitažený za pačesy, se závěr povedl.   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám príma černýho bráchu. 2.) Miluju situace, ve kterejch se pozná, čeho je člověk schopnej.  ///  Thx za titule „Michal Pokorný“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ** ()

leo430 

všechny recenze uživatele

NETFLIX Minisérie - (7,5/10). Bez hereckých výkonu Kevina Harta a hlavně Wesleyho Snipese, by byla tato minisérie poloviční. Wesley tady hraje totálního namachrovaného, ale zároveň hrozně drsného bráchu, ke kterému chováte respekt. Kevin jeho mladšího bráchu, který ho ale věčně tahá z průserů. Příběh je dosti obyčejný. Hlavně díky ne příliš dlouhým epizodám děj pěkně plyne a těch 7 epizod se mi zdálo tak akorát. Druhá polovina je o hodně lepší než první hlavně díky většímu šlapání na plyn co se týče děje a zvratů. Jako fiktivní příběh to funguje hezky pohromadě a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby to bylo inspirováno skutečností. Nejedná se o žádný velký zázrak, ale rozhodně jsem se u toho nenudil a bavilo mě sledovat všechny dějové zvraty a pletky. Nejlepší epizoda: Kapitola šestá: Co by člověk neudělal pro rodinu (E06). ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Kevin Hart se začíná pomalu ale jistě snažit aby se vymanil ze škatulky ukřičeného a místy vtipného sidekicka a přesvědčit všechny,že zvládne i vážnější role a ono se mu to celkem daří.V tomhle případě hraje částečně sám sebe a spolu s Wesleym Snipsem jakožto jeho bratrem musí řešit sérii nešťastných událostí,které by mohli vést nejen ke zničení jeho kariéry.Některé ty situace jsou sice lehce mimo a daly by se vyřešit úplně jinak a úplně v pohodě,ale když dojde k finálnímu zvratu/odhalení,tak svým způsobem začne jednání postav dávat smysl.Platí nicméně,že by to celé nemuselo mít čtyři a půl hodiny (jakkoliv cca třiceti minutové epizody jsou stravitelné) a v pohodě by to pokryl film o poloviční stopáži.V tom případě bych dal klidně za čtyři.Takhle jsem někde těsně mezi...70% ()

Doldus 

všechny recenze uživatele

Seriál vytahují z průměru dvě věci. Zaprvé tu máme kvalitní ústřední herecké duo - Wesley Snipes je tu boží a Kevin Hart přinejmenším dobrý. A zadruhé (pro mě nesmírně sympatické) není seriál zbytečně natahovaný výplňkovým obsahem, vše se krásně vešlo do sedmi dílů, a tak lze tento napínavý, leč dějem těžce neoriginalní, seriál s radostí slupnout za dvě odpoledne. A to je na Netflix nebývale osvěžující... ()

zahadum 

všechny recenze uživatele

Pôvodne som chcel písať viacej ale kolega Ulpo  to napísal všetko presne ako by som to napísal ja :) Nečakal som nič a bol som veľmi milo prekvapený. Malo to primerane dlhé / krátke epizódy, nevlieklo sa to a nenašlo sa žiadne hluché miesto. Relatívne to bolo uveriteľné a nemalo to logické výpadky bežné v dnešnej tvorbe. Tiež som mal miestami pocit, že pozerám nejaký dokument o hercovi. Dokonca to miestami pôsobilo ako " natočené podľa skutočnej udalosti ". Som rád, že sa to začalo a ukončilo v siedmych epizódach a nebude to ako " stokrát prevarený čaj " ako sa teraz bežne robí. K dokonalosti tomu nechýbalo veľa a silný nadpriemer a podobne ako kolega Ulpo to u mňa je za skvelých 80 %. ()

Galerie (108)

Reklama

Reklama