Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Komik zažije na turné příšernou noc a pak musí s bratrem řešit její následky, které ho můžou připravit o všechno, co vybudoval. Tady půjde o život. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

UhLee 

všechny recenze uživatele

NETFLIX Minisérie - (7,5/10). Bez hereckých výkonu Kevina Harta a hlavně Wesleyho Snipese, by byla tato minisérie poloviční. Wesley tady hraje totálního namachrovaného, ale zároveň hrozně drsného bráchu, ke kterému chováte respekt. Kevin jeho mladšího bráchu, který ho ale věčně tahá z průserů. Příběh je dosti obyčejný. Hlavně díky ne příliš dlouhým epizodám děj pěkně plyne a těch 7 epizod se mi zdálo tak akorát. Druhá polovina je o hodně lepší než první hlavně díky většímu šlapání na plyn co se týče děje a zvratů. Jako fiktivní příběh to funguje hezky pohromadě a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby to bylo inspirováno skutečností. Nejedná se o žádný velký zázrak, ale rozhodně jsem se u toho nenudil a bavilo mě sledovat všechny dějové zvraty a pletky. Nejlepší epizoda: Kapitola šestá: Co by člověk neudělal pro rodinu (E06). ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„VŽDYCKY JSI MI ŘÍKAL, ŽE SE MÁM MÍT PŘED VŠEMA NA POZORU…“   Smršť nevyhnutelných událostí, které rozjede jedno rozhodnutí. Svět šoubyznisu, fajn Hart a překvapivej (už jen účastí) Snipes. Děj – tedy události jsou občas nepříjemný, hlavně proto, že „Káčkovi“ nepřejete další maléry. Epizody jsou dlouhý tak akorát (takže celkem krátký) a fakt mě zajímalo, jak to dopadne. Je tady solidní příběhovej zvrat a přesto, že je to na konci přitažený za pačesy, se závěr povedl.   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám príma černýho bráchu. 2.) Miluju situace, ve kterejch se pozná, čeho je člověk schopnej.  ///  Thx za titule „Michal Pokorný“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ** ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Kevin Hart se začíná pomalu ale jistě snažit aby se vymanil ze škatulky ukřičeného a místy vtipného sidekicka a přesvědčit všechny,že zvládne i vážnější role a ono se mu to celkem daří.V tomhle případě hraje částečně sám sebe a spolu s Wesleym Snipsem jakožto jeho bratrem musí řešit sérii nešťastných událostí,které by mohli vést nejen ke zničení jeho kariéry.Některé ty situace jsou sice lehce mimo a daly by se vyřešit úplně jinak a úplně v pohodě,ale když dojde k finálnímu zvratu/odhalení,tak svým způsobem začne jednání postav dávat smysl.Platí nicméně,že by to celé nemuselo mít čtyři a půl hodiny (jakkoliv cca třiceti minutové epizody jsou stravitelné) a v pohodě by to pokryl film o poloviční stopáži.V tom případě bych dal klidně za čtyři.Takhle jsem někde těsně mezi...70% ()

Doldus 

všechny recenze uživatele

Seriál vytahují z průměru dvě věci. Zaprvé tu máme kvalitní ústřední herecké duo - Wesley Snipes je tu boží a Kevin Hart přinejmenším dobrý. A zadruhé (pro mě nesmírně sympatické) není seriál zbytečně natahovaný výplňkovým obsahem, vše se krásně vešlo do sedmi dílů, a tak lze tento napínavý, leč dějem těžce neoriginalní, seriál s radostí slupnout za dvě odpoledne. A to je na Netflix nebývale osvěžující... ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Crazy dráma o tom, ako sa všetko môže postupne pokaziť viac a viac. Šialená noc s bratom vo Filadelfii dostane svetoznámeho komika do šlamastiky. V stávke je viac než len jeho kariéra. ‚True story‘ je viac než len kriminálna dráma. Je to nablýskaná limuzína, ktorá vás vezme do sveta stand-up comedy byznysu. Byť úspešným komikom je vstupenkou do veľkého sveta, v ktorom môžete do konca života piť šampanské. Má to ale samozrejme i svoje tienisté stránky. Vtip rýchlo prestane byť improvizovaným kúzlom v okamihu, keď sa stane ťažko vydrenou komoditou. Na dobré vtipy pritom máte svoj vlastný produkčný tím, napriek tomu vás po vystúpení nenechá kritika jednu niť suchú. Ako divák neustále bojujete s otázkou, komu v tomto crazy príbehu vlastne fandiť a či si vašu priazeň naozaj zaslúži. (2.12.2021) ()

Galerie (108)

Reklama

Reklama