Seriál mě chvílemi baví, ale chvílemi mě i rozčiluje takový méně noblesní a vybroušený humor než má skvělý Ano pane ministře. Haló, haló mi trochu připomíná britského příbuzného novácké Hospody, zároveň je ale obdivuji, že se dokáží strefovat do tak citlivého tématu, jako je vlastenecké cítění obyvatel Francie a Anglie za Druhé světové války a zajímalo by mě, jak se seriál líbil v sladké Francii.(19.10.2007)

Rovnou předznamenávám, že jsem seriál sledoval v originálním znění, tudíž nezohledňuju zde zmiňovaný možná lepší český dabing. Problém Haló, haló! je ale v kolísavosti kvality humoru a to nejen v rámci série (viděl jsem pouze kompletní první), ale i během samotného jednoho dílu. Od opravdu vypečených fórků k pokukání až k skoro trapným a nevtipným skečům. Výborný sympaťák Gorden Kaye to samozřejmě táhne, ale ostatní postavy (snad s výjimkou Richarda Marnera) jsou v pouhém závěsu a někdy docela nevýrazné. Hodnocení vidím někde mezi 3/4*, ale ty klady zde přecejenom převládají, takže to bude ta vyšší varianta. "Trápí mě jedna maličkost plukovníku." - "O co jde?" - No, poručík, co velel popravčí četě, která mě zastřelila, je štamgastem v mé kavárně. Nepříjde mu trochu nápadné, že jsem pořád tady a živý?"(15.7.2011)

Téma je teda ošemetné a jako zábava to pro někoho může být úplně neuchopitelné, ale tvůrci se toho nebáli a vzniknul z toho nadčasový komediální seriál, který nemá konkurenci. Kdo by řekl, že 2. sv válka může být taky někdy zábavná... tady se to daří skvěle. V původním znění neexistuje na odreagování nic lepšího. Dabing je slušný, ale zábavy je bohužel i tak hned méně, protože dabérům v mnoha místech jaksi uniká ta skvělá ironie, kterou nabízí originál. Hlavně Václav Postránecký je často dost mimo.(18.10.2011)

I. série 5 hvězd....II. série 5 hvězd, poslední díl neměl chybu :D ..... III. série 3.díl byl snad nejlepší, 4,5* humor se začíná opakovat, tak jsem zvědavý, kam se to posune v další sérii..... IV. série dávám 4* ale myslím, že další série budou nudnější a nudnější.... V. série byla dlouhá, místy nudná, ale i vtipná, hodnocení bych viděl mezi 3-4 hvězdičkami* dávám 4*....... VI. a VII série 3 hvězdičky, sem tam je něco vtipného....(9.3.2012)

Jeden z nejlepších seriálů vůbec s typickým anglickým humorem.... ale co to?? Britové jako Francouzi ve filmu si dělají srandu opět z Britů??? A nejen z Britů, tady si dělají recesy absolutně ze všech. ˇaž někdy nedávno se dostal tento seriál s Německým dabingem právě do Německa, ...tak uvidímeserál přijmou tady.... z Němce tu totiž taky zrovna neštří! :-)(28.4.2008)

• - „Tančík“ poručíka Huberta Grubera (Guy Siner) je obrněný transportér Leichter Panzerspähwagen SdKfz. 222. (Maulincio)

• - V 58. epizodě "Chlapci z rozvědky" říká servírka Mimi (Sue Hodge), že nemůže auto nastartovat, jelikož je levačka. V epizodě 47 s názvem "Shozeni v Anglii" ale na baru píše jídelní lístek pravou rukou. (Alfréda)

• - Herr Flickův „Šmajsr“ je samopal MP40. Avšak označení Schmeisser není správné, jelikož konstruktér Hugo Schmeisser s vývojem neměl nic společného. (Maulincio)