• LIVINGDEAD
  *****

  Opravdu skvělý sitcom, který jsem viděl už několikrát a vždycky jsem se pobavil! Mám jen jednu připomínku k českému dabingu. Ačkoliv je náš dabing na dobré úrovni, u sitcomech to nějak pokaždé podělává! "Allo, Allo" jsem viděl s polským lektorem, tudíž jsem slyšel i originál zvuk a popadal jsem se smíchy za břicho. S českým dabingem jsem se jen pousmál! Takže pokud se chcete opravdu zasmát, pusťte si originál zvuk!(16.7.2008)

 • Renton
  *****

  Creator: David Croft, Jeremy Lloyd, Paul Adam .. Dobře mě poslouchejte: "Tohle je nejlepší sitcom všech dob":-)) A nebudu to víckrát opakovat. Těm co ho neznají doporučuji otravovat ČT o co nejdřívější (nejednu) reprízu.. Frantíci a druhá světová válka rulez. Přisedněte do kavárny René - nebudete litovat..(9.8.2004)

 • Yardie
  ****

  Velkou část chodu seriálu to vypadalo na 5*. Nicméně, poslední díly už byly trošku nudnější, některé opravdu nudné a hlavně se už scénky a vtipy dost opakovali a tak to ani jinak vypadat nemohlo. Každopádne 3/4 dílů je to vynikající. Spousta skvělých scének, hlášek, nápadů, situací a postaviček. Bohužel, ke konci se to opakovalo už moc a proto není hodnocení 100%. Howgh!(20.12.2006)

 • PavelR
  *****

  René to nemá v životě lehký. Je majitelem kavárny, má příšernou ženu a tchýni. A ke všemu právě probíhá válka a kavárna je v centru zájmu němců i komunistických a demokratických odbojářů. Naštěstí má dvě, později bohužel už jen jednu velmi pohlednou servírku. Tak se to čekání na osvobození dá přece jenom snést...(31.12.2006)

 • EastWicka
  ****

  Pekelně humorný sitcom s pomilováníhodnými postavami a kolísavou mírou oplzlosti. Když přijmete Renného, ženskou bláznivou, partyzánky, parašutisty ve skříni a gestapáka Flicka za své, je většina epizod tak zábavná, že třeba já u nich kvůli riziku udušení nikdy nepiji. A převod do češtiny je ženyální! (woodyho komentář jen potvrzuje). Co dodat? „Ano, jsem opravdu odvážně šílený. Takhle už to u nás na gestapu chodí… Na každý problém dokážu najít speciální gestapácké řešení.“(29.8.2011)

 • - Madam Edith (Carmen Silvera) o sobě tvrdí, že nekouří. Její představitelka Carmen Silvera jako kuřačka zemřela na rakovinu plic. (RMiloslav)

 • - Carmen Silveru diváci obdivovali i za převedený neumělý zpěv, dokonale zapadající do role madam Edith. Dlužno dodat, že Carmen Silvera skutečně zpívat neuměla a její pěvecký výkon byl skutečný. Potvrdil to i představitel Reného Gorden Kaye. (Dinsberg)

 • - Seriál se odehrává v Německem okupované Francii v městečku Nouvion, které se nachází v severní části Francie. Natáčení seriálu nicméně v tomto místě nikdy neproběhlo. Ve skutečnosti se celý seriál natáčel v Anglii. Exteriéry Reného kavárny se natáčely v hrabství Norfolk, konkrétně v areálu budovy Lynford Hall, která se nachází nedaleko vesnice Munsford. V současné době budova slouží jako hotel. (Posheidon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace