Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat: Haló, haló je třeba vidět pouze v prvních sériích, později odpadnou některé postavy (Herr Flick, servírka, několikrát se změní LeClerk) a zůstanou jen stejné hlášky, které pak začnou nudit. I tak výborná podívaná, která zesměšní Němce, Anglány i Frantíky. Český dabing je dokonalý, ale v originále si člověk více vychutná hrátky s jazykem a přízvuky, na kterých mnoho vtipů stojí.(8.8.2006)

I. série 5 hvězd....II. série 5 hvězd, poslední díl neměl chybu :D ..... III. série 3.díl byl snad nejlepší, 4,5* humor se začíná opakovat, tak jsem zvědavý, kam se to posune v další sérii..... IV. série dávám 4* ale myslím, že další série budou nudnější a nudnější.... V. série byla dlouhá, místy nudná, ale i vtipná, hodnocení bych viděl mezi 3-4 hvězdičkami* dávám 4*....... VI. a VII série 3 hvězdičky, sem tam je něco vtipného....(9.3.2012)

René to nemá v životě lehký. Je majitelem kavárny, má příšernou ženu a tchýni. A ke všemu právě probíhá válka a kavárna je v centru zájmu němců i komunistických a demokratických odbojářů. Naštěstí má dvě, později bohužel už jen jednu velmi pohlednou servírku. Tak se to čekání na osvobození dá přece jenom snést...(31.12.2006)

Bodré podoledne hřeji! Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat! Toužíte-li shlédnout hrůzy II. světové války, naskýtá se vám jedinečná příležitost v podobě tohoto britského seriálu. V malém městečku kdesi ve Francii tvrdost německých důstojníků a krutost gestapa naráží na hrdinný odpor domácího odboje. Hlavní postavou je odvážný hostinský René Artois, jehož urostlé postavě a pohledné tváři není schopna odolat žádná žena! Tento ztepilý průvodce dějem však nečelí nelítostným nacistům sám: pomáhá mu jeho sličná žena Edith s nádherným hlasem, vnadné servírky, vychytralé partyzánky i jejich nápadití mužští agenti, jako třeba anglický polucista Crabtree s dokonalou znalostí francouzštiny, nebo mistr převleků LeClerk; hůl k dílu přiloží i fosilní tchýně a další postavičky. Ovšem soupeři jsou nelítostné bestie! Otylý plukovník Strohm je noční můrou mužů, žen i dětí, poručík Gruber pak je postrachem každého muže; před bujným hlasem i poprsím sekretářky Helgy se třese celé okolí, všichni se hrůzou scvrkávají před ukrutným gestapákem Herr Flickem a následuje stvůra nejhorší, jeho nemilosrdný, zlý pobočník se vzhledem i chováním šílené bestie - von Smallhausen! Obyvatele francouzského městečka děsí i další nepřátelé, třeba italský kapitán Bertorelli a jeho dokonalá bojová jednotka, ovšem nemohu věnovat pozornost každé postavě seriálu. Podívejte se na ten drasťák raději sami - možná chvíli potrvá si zvyknout, ale návykovost je milovníkům anglického humoru zaručena. Heil Mussolini! 85%(23.6.2011)

„Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat!“ Crabtree a LeClerc - dvě nezapomenutelné postavičky a k nim spousty dalších nezapomenutelných postaviček v nezapomenutelných scénkách v nezapomenutelném sitcomu. Prostě nezapomenutelný zážitek, který je bohužel rozmělněn tím, že tvůrci nevěděli kdy přestat a poslední čtyři série jsou již lehce zapomenutelné. Bohužel je to stále to samé.... to samé... samé. „To jsem já, LeClerc!"(16.11.2004)

• - Carmen Silveru diváci obdivovali i za převedený neumělý zpěv, dokonale zapadající do role madam Edith. Dlužno dodat, že Carmen Silvera skutečně zpívat neuměla a její pěvecký výkon byl skutečný. Potvrdil to i představitel Reného Gorden Kaye. (Dinsberg)

• - V seriálu vystupuje 18 postav. (cariada)

• - Na základě seriálu byly v letech 1988 a 1989 vydány i dvě knihy, a to „'Allo 'Allo: The War Diaries of Rene Artois“ a pokračování „'Allo 'Allo: The War Diaries of Rene Artois, Volume 2“. Jedná se o přepis děje seriálu ve formě osobního deníku hrdiny francouzského odboje Reného Artoise (Gorden Kaye). [Zdroj: marktv.org] (GordonCZ)