Miluji britský suchý humor a tento sitcom, patří k tomu nejlepšímu co tento žánr, kdy nabídnul. Kdo by neznal kavárníka Renného, jeho manželku Edith, plk. Von Strohma, por. Grubera, Le Clerca, Helgu, Herr Flygga, odbojářku Michelle, servírky Yvette a Marii..... a hlášky tipu bodré podoledne, To jsem já, LeClerc! Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat! Och Renéééé :o) zná snad každý, což mluví za vše! Parádní podívaná ( asi nejlepší komediální seriál z 2. svět. války ), která mně vždy zvedla náladu! Nemůžu jinak ( a to zcela rád! ) než dát plné hodnocení! p.s. jentak mimochodem vynikající dabing!(26.1.2009)

Právě sem dokoukal všechny díly všech sérií, abych mohl objektivně něco o Haló Haló napsat. Byla to dlouhá cesta, po které sem procházel každý den než jsem šel spát. Haló Haló si mě prvním shlédnutým dílem úplně nezískalo. Až dalším dílem jsem začal chápat výjimečnost tohoto návykového sitkomu. Je pravda že některé vtipy a scénky se opakují v určitých částech každým dílem, to byl ale záměr který mě osobně neomrzel. Velmi zábavné dějem, postavami a vůbec vším. Hlavně to je ale celé srdcovka, která mě na dlouhou dobu bavila a stále baví.(11.3.2008)

Creator: David Croft, Jeremy Lloyd, Paul Adam .. Dobře mě poslouchejte: "Tohle je nejlepší sitcom všech dob":-)) A nebudu to víckrát opakovat. Těm co ho neznají doporučuji otravovat ČT o co nejdřívější (nejednu) reprízu.. Frantíci a druhá světová válka rulez. Přisedněte do kavárny René - nebudete litovat..(9.8.2004)

1. řada seriálu je poměrně nudná, je to sedm naprosto totožných dílů s jednou rozvleklou zápletkou. 3*. Od 2. řady se však seriál začne dost podstatně zlepšovat. Přijdou dvě nové postavy (von Smallhausen a strážník Crabtree, dvě z nejvtipnějších postav seriálu), aspoň částečné se osvěží zápletky a od 3. řady se také začínají lehce obměňovat typické hlášky hlavních hrdinů, občas dokonce parodují sami sebe. Obě 4*. Vrchol pak podle mého názoru přichází ve 4. řadě, kde snad co díl, to opravdu úroveň. 5*. 5. řada pod vlivem amerického stylu produkce preferující kvantitu nad kvalitou bohužel strašně kolísá. Sice tam jsou opravdu skvělé díly, jsou tam ale zároveň i dost nudné díly. 4*. Od 6. řady už v seriálu nevystupuje Roger LeClerc, protože zemřel jeho herec Jack Haig, a jeho náhrada, tedy jeho bratr Ernest, je velice slabá, dostává mnohem méně prostoru a ani jeden z dvou herců, kteří ho hrají, není tak dobrý. Postupně také dochází náměty, jak ještě ozvláštnit seriál. Myšlenka s těhotnou Yvette byla dobrá do té doby, než udělali z diváků blbce a celé to odvolali. 6.-8. řada spíše horší 4*. Potěšilo jedině malé cameo Hanse Geeringa. Závěrečná 9. řada, která popisuje konec války, přináší opět nové nápady. Bohužel celou řadu shodilo přeobsazení Herr Flicka. Naopak konečné shledání po letech bylo fajn. Celkově ale lepší 3*.(24.12.2013)

Téma je teda ošemetné a jako zábava to pro někoho může být úplně neuchopitelné, ale tvůrci se toho nebáli a vzniknul z toho nadčasový komediální seriál, který nemá konkurenci. Kdo by řekl, že 2. sv válka může být taky někdy zábavná... tady se to daří skvěle. V původním znění neexistuje na odreagování nic lepšího. Dabing je slušný, ale zábavy je bohužel i tak hned méně, protože dabérům v mnoha místech jaksi uniká ta skvělá ironie, kterou nabízí originál. Hlavně Václav Postránecký je často dost mimo.(18.10.2011)

• - Madame Edith (Carmen Silvera) byla prý nalezena jako sirotek sluhou na hradě, ale zároveň tvrdí, že Madame Fanny (Rose Hill) je její pravou matkou. (RMiloslav)

• - David Janson, který v posledních 6 dílech hrál Otto Flicka, se objevil v roli Hitlerova dvojníka v 75. epizodě. (DžejPý)

• - V 58. epizodě "Chlapci z rozvědky" říká servírka Mimi (Sue Hodge), že nemůže auto nastartovat, jelikož je levačka. V epizodě 47 s názvem "Shozeni v Anglii" ale na baru píše jídelní lístek pravou rukou. (DareDeer)