Moje rezerva k anglickému suchému humoru je jasná a nemohu za ni. Asi kazim průměr, ale nedá se nic dělat na více než 3* to prostě nevidim. Možná někdy bych se smál ještě tejden, ale jindy je jediný pohyb mého svalu přepnutí kanálu na ovladačce od televize.(23.3.2006)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 70% (3*) |(20.7.2013)

Vedle filmů Velký flám a Eso Es je tohle nejlepší taškařiční záležitost z okupované Francie. Ovšem s jedním podstatným rozdílem - britského střihu. Dokonalost! Dala by se vytýkat zbytečná délka seriálu vůči novým věcem, ale já ten seriál mám zkouknutej už několikrát, takže pro mě to na překážku vůbec není.(3.3.2014)

Některé díly jsou prostě geniální, jiné bohužel pouze dobré a občas jenom průměrné nebo trapné. Zajímavé komentáře: movie, DaViD´82, YURAyura, Kislos(23.2.2005)

Dobře mě poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat: tenhle kultovní britcom patří k extratřídě toho nejlepšího, co může televize v rámci zábavy nabídnout. U nás to poprvé běželo v roce 1996 (v hodině duchů), podruhé v roce 1998 v lepším čase, zato to odklidili na ČT 2, aby si toho všimlo co nejméně lidí. Nynější čas sice taky není ideální, ale aspoň něco. 100 %(1.5.2003)

• - Grubrův (Guy Siner) tančík je obrněné vozidlo sdkfz 222. (1452)

• - V seriálu vystupuje 18 postav. (cariada)

• - Madam Fanny, známá jako stará můra, je vyobrazena jako příšerná zpěvačka. Její představitelka Rose Hill se přitom živila také jako sopranistka ve Britské Národní Opeře, jednom z nejslavnějších operních domů na světě. (RMiloslav)