• lukasch
  ****

  Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat: Haló, haló je třeba vidět pouze v prvních sériích, později odpadnou některé postavy (Herr Flick, servírka, několikrát se změní LeClerk) a zůstanou jen stejné hlášky, které pak začnou nudit. I tak výborná podívaná, která zesměšní Němce, Anglány i Frantíky. Český dabing je dokonalý, ale v originále si člověk více vychutná hrátky s jazykem a přízvuky, na kterých mnoho vtipů stojí.(8.8.2006)

 • VooDoom
  ****

  I. série 5 hvězd....II. série 5 hvězd, poslední díl neměl chybu :D ..... III. série 3.díl byl snad nejlepší, 4,5* humor se začíná opakovat, tak jsem zvědavý, kam se to posune v další sérii..... IV. série dávám 4* ale myslím, že další série budou nudnější a nudnější.... V. série byla dlouhá, místy nudná, ale i vtipná, hodnocení bych viděl mezi 3-4 hvězdičkami* dávám 4*....... VI. a VII série 3 hvězdičky, sem tam je něco vtipného....(9.3.2012)

 • PavelR
  *****

  René to nemá v životě lehký. Je majitelem kavárny, má příšernou ženu a tchýni. A ke všemu právě probíhá válka a kavárna je v centru zájmu němců i komunistických a demokratických odbojářů. Naštěstí má dvě, později bohužel už jen jednu velmi pohlednou servírku. Tak se to čekání na osvobození dá přece jenom snést...(31.12.2006)

 • Phobia
  ****

  Bodré podoledne hřeji! Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat! Toužíte-li shlédnout hrůzy II. světové války, naskýtá se vám jedinečná příležitost v podobě tohoto britského seriálu. V malém městečku kdesi ve Francii tvrdost německých důstojníků a krutost gestapa naráží na hrdinný odpor domácího odboje. Hlavní postavou je odvážný hostinský René Artois, jehož urostlé postavě a pohledné tváři není schopna odolat žádná žena! Tento ztepilý průvodce dějem však nečelí nelítostným nacistům sám: pomáhá mu jeho sličná žena Edith s nádherným hlasem, vnadné servírky, vychytralé partyzánky i jejich nápadití mužští agenti, jako třeba anglický polucista Crabtree s dokonalou znalostí francouzštiny, nebo mistr převleků LeClerk; hůl k dílu přiloží i fosilní tchýně a další postavičky. Ovšem soupeři jsou nelítostné bestie! Otylý plukovník Strohm je noční můrou mužů, žen i dětí, poručík Gruber pak je postrachem každého muže; před bujným hlasem i poprsím sekretářky Helgy se třese celé okolí, všichni se hrůzou scvrkávají před ukrutným gestapákem Herr Flickem a následuje stvůra nejhorší, jeho nemilosrdný, zlý pobočník se vzhledem i chováním šílené bestie - von Smallhausen! Obyvatele francouzského městečka děsí i další nepřátelé, třeba italský kapitán Bertorelli a jeho dokonalá bojová jednotka, ovšem nemohu věnovat pozornost každé postavě seriálu. Podívejte se na ten drasťák raději sami - možná chvíli potrvá si zvyknout, ale návykovost je milovníkům anglického humoru zaručena. Heil Mussolini! 85%(23.6.2011)

 • DaViD´82
  ****

  „Teď mě dobře poslouchejte, nebudu to víckrát opakovat!“ Crabtree a LeClerc - dvě nezapomenutelné postavičky a k nim spousty dalších nezapomenutelných postaviček v nezapomenutelných scénkách v nezapomenutelném sitcomu. Prostě nezapomenutelný zážitek, který je bohužel rozmělněn tím, že tvůrci nevěděli kdy přestat a poslední čtyři série jsou již lehce zapomenutelné. Bohužel je to stále to samé.... to samé... samé. „To jsem já, LeClerc!"(16.11.2004)

 • - Carmen Silveru diváci obdivovali i za převedený neumělý zpěv, dokonale zapadající do role madam Edith. Dlužno dodat, že Carmen Silvera skutečně zpívat neuměla a její pěvecký výkon byl skutečný. Potvrdil to i představitel Reného Gorden Kaye. (Dinsberg)

 • - V seriálu vystupuje 18 postav. (cariada)

 • - Na základě seriálu byly v letech 1988 a 1989 vydány i dvě knihy, a to „'Allo 'Allo: The War Diaries of Rene Artois“ a pokračování „'Allo 'Allo: The War Diaries of Rene Artois, Volume 2“. Jedná se o přepis děje seriálu ve formě osobního deníku hrdiny francouzského odboje Reného Artoise (Gorden Kaye). [Zdroj: marktv.org] (GordonCZ)