• CageDepp
  *****

  Sem psát komentář tak asi nebudu moc odlišný od jiných. Ten seriál jsem zkouknul tak za 2 mesíce a na spoustu postav nezapomenu. např. Poručík Gruber, Herr flygg a jeho spolupracovník, který se vždy umí hezky usmát. Na tohle se zapomenout prostě nedá. Jediný co mi časem začlo vadit bylo Och Renééé, ta Ivett mi už přišla celkem trapná.(1.3.2008)

 • Sten-li
  *****

  Můj oblíbený seriál není zrovna nejnovější, ale pobaví vždycky. Kavárník René v zajetí své ženy Edith, dvou servírek, němců, partizánů, anglánů, komunistickým odbojem atd. Prvotřídní výsměch válce a všemu co se v seriálu vyskytne. Každá postava má svoji specifickou hlášku, kterou si nikdy neodpustí. No prostě paráda...Hřeji bodré podoledne.(19.7.2008)

 • MaedhRos
  *****

  "The pimps! The pimps in the pimping station! No water is being pimped down the poops!" V naprosté většině případů sice platí, že opakovaný vtip přestává být vtipem, ale v 'Allo, 'Allo! to z nějakého důvodu funguje přesně obráceně. Nechtějte po mně vysvětlení nebo rozbory, proč to tak vlastně je - já jenom vím, že když Crabtree po dvoustéšedesátéprvní vejde do kavárny a pozdraví, já po dvoustéšedesátéprvní vyprsknu smíchy. 'Allo, 'Allo! je prostě láska na celý život. (Propos, já vím, že český dabing je jeden z těch kultovních, ale *důrazně* doporučuji originální znění.)(3.6.2011)

 • PanZahadnyCZ
  ****

  Asi můj nejoblíbenější britský seriál. Celá zápletka je dokonale vymyšlená a seriál nabízí dost vtipných postav na to, abyste si z nich mohli určit svého oblíbence. Já osobně zbožňuji všechny. Renného a jeho pesimistický humor, Grubera se svým tančíkem, Herr Flicka se svým zalíbením k ženám a striktností k podřízeným (perfektní dabing Michala Jagelky), strážníka Crabtree se svým dokonalým přízvukem a další ... Tyto legendární postavy do mě vryly doživotní oblibu tohoto seriálu. Uznávám, že místy seriál ztrácel na humoru (hlavně pozdější díly) ale stále šlo o 'Allo 'Allo! Prostě srdcovka.(29.11.2013)

 • kinej
  ***

  Perfektní sitcom, nabouchaný hláškama a fórama. Všechny postavy jsou skvělé. PS: Tak tohle se týkalo začátku. Po shlédnutí větší poloviny dílů musím konstatovat, že seriál začíná upadat do stereotypu a stává se nudným. Občas se sice v nějakém díle mihne dobrá hláška, ale neustálé opakování stejných fórů seriál postupně ubíjí. Nedé se vůbec srovnávat s Monty Python´s Flying Circus, ani s Red Dwarf ani se Simpsons.(12.1.2005)

 • - Přestože po 6. sérii odešel David Croft, chtěl Jeremy Lloyd dokončit seriál o celkem 100 epizodách. Když se ale ukazovalo čím dál jasněji, že se jednotlivé vtipy a scénky začínají už příliš opakovat, dospěl nakonec i Lloyd k názoru, že je potřeba seriál důstojně ukončit. Do plánované stovky tak seriálu chybí 15 dílů, avšak i tak se dočkal jubilea, protože byl v Británii vysílán skoro na den přesně 10 let mezi 30. 12. 1982 a 14. 12. 1992. (GordonCZ)

 • - Řada herců se objevila již dříve v úzce s tímto souvisejícím seriálu Secret Army (1977). Jmenovitě Richard Marner, Guy Siner, John D. Collins, Hilary Minster a David Beckett. (P. J. D.)

 • - Postavu padělatele a klavíristy Leclerca v seriálu hrají celkem 3 herci - po zesnulém Jacku Haigovi (hrál Rogera Leclerca) vymysleli tvůrci jeho bratra Ernesta. Jeho představitel Derek Royle však také zemřel a roli dohrál Robin Parkinson. (DžejPý)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace