Sem psát komentář tak asi nebudu moc odlišný od jiných. Ten seriál jsem zkouknul tak za 2 mesíce a na spoustu postav nezapomenu. např. Poručík Gruber, Herr flygg a jeho spolupracovník, který se vždy umí hezky usmát. Na tohle se zapomenout prostě nedá. Jediný co mi časem začlo vadit bylo Och Renééé, ta Ivett mi už přišla celkem trapná.(1.3.2008)

Můj oblíbený seriál není zrovna nejnovější, ale pobaví vždycky. Kavárník René v zajetí své ženy Edith, dvou servírek, němců, partizánů, anglánů, komunistickým odbojem atd. Prvotřídní výsměch válce a všemu co se v seriálu vyskytne. Každá postava má svoji specifickou hlášku, kterou si nikdy neodpustí. No prostě paráda...Hřeji bodré podoledne.(19.7.2008)

"The pimps! The pimps in the pimping station! No water is being pimped down the poops!" V naprosté většině případů sice platí, že opakovaný vtip přestává být vtipem, ale v 'Allo, 'Allo! to z nějakého důvodu funguje přesně obráceně. Nechtějte po mně vysvětlení nebo rozbory, proč to tak vlastně je - já jenom vím, že když Crabtree po dvoustéšedesátéprvní vejde do kavárny a pozdraví, já po dvoustéšedesátéprvní vyprsknu smíchy. 'Allo, 'Allo! je prostě láska na celý život. (Propos, já vím, že český dabing je jeden z těch kultovních, ale *důrazně* doporučuji originální znění.)(3.6.2011)

Asi můj nejoblíbenější britský seriál. Celá zápletka je dokonale vymyšlená a seriál nabízí dost vtipných postav na to, abyste si z nich mohli určit svého oblíbence. Já osobně zbožňuji všechny. Renného a jeho pesimistický humor, Grubera se svým tančíkem, Herr Flicka se svým zalíbením k ženám a striktností k podřízeným (perfektní dabing Michala Jagelky), strážníka Crabtree se svým dokonalým přízvukem a další ... Tyto legendární postavy do mě vryly doživotní oblibu tohoto seriálu. Uznávám, že místy seriál ztrácel na humoru (hlavně pozdější díly) ale stále šlo o 'Allo 'Allo! Prostě srdcovka.(29.11.2013)

Perfektní sitcom, nabouchaný hláškama a fórama. Všechny postavy jsou skvělé. PS: Tak tohle se týkalo začátku. Po shlédnutí větší poloviny dílů musím konstatovat, že seriál začíná upadat do stereotypu a stává se nudným. Občas se sice v nějakém díle mihne dobrá hláška, ale neustálé opakování stejných fórů seriál postupně ubíjí. Nedé se vůbec srovnávat s Monty Python´s Flying Circus, ani s Red Dwarf ani se Simpsons.(12.1.2005)

• - Přestože po 6. sérii odešel David Croft, chtěl Jeremy Lloyd dokončit seriál o celkem 100 epizodách. Když se ale ukazovalo čím dál jasněji, že se jednotlivé vtipy a scénky začínají už příliš opakovat, dospěl nakonec i Lloyd k názoru, že je potřeba seriál důstojně ukončit. Do plánované stovky tak seriálu chybí 15 dílů, avšak i tak se dočkal jubilea, protože byl v Británii vysílán skoro na den přesně 10 let mezi 30. 12. 1982 a 14. 12. 1992. (GordonCZ)

• - Řada herců se objevila již dříve v úzce s tímto souvisejícím seriálu Secret Army (1977). Jmenovitě Richard Marner, Guy Siner, John D. Collins, Hilary Minster a David Beckett. (P. J. D.)

• - Postavu padělatele a klavíristy Leclerca v seriálu hrají celkem 3 herci - po zesnulém Jacku Haigovi (hrál Rogera Leclerca) vymysleli tvůrci jeho bratra Ernesta. Jeho představitel Derek Royle však také zemřel a roli dohrál Robin Parkinson. (DžejPý)