Debbie Does Dallas

• USA The Games People Play

Středoškolačka Debbie (Bambi Woods) dostane nabídku stát se roztleskávačkou prvoligového fotbalového týmu z dalekého Dallasu. Nejdřív však musí získat nějaké peníze na cestu. Se svými kamarádkami si tak začne všemožně přivydělávat... Slavný americký pornofilm. (Davered)

bubun

Dobře, Pyramida (s českým dabingem) a Alenka v říši divů xxx byly lepší i zábavnější, ale ač v původním znění, nasmála jsem se i u Debbie. Může za to hlavně výborná hudba - místy zní jako z Logjamming (kdo zná Big Lebowski, ví o co jde) a místy jako z Jak utopit doktora Mráčka... Některé melodie si posléze i zanotujete. Trochu mě mrzí, že jsem si už od začátku nedělala čárky za každýho bobra (nic proti bobrům, jen je jich tady opravdu hodně. Opravdu). Jako bonus dostanete pohled na souložícího Mexikánce, který žvýká. Ano, žvýká! Asi je to (aspoń doufám) jen žvýkačka, ale i tak je to fascinující pohled. K tomu trocha spankingu od starce/vládce knihovny a pár poloerekcí. Škoda, že není ten český dabing. ()

Karlos80

Wow! Rozhodně překvapení.. A kdo vydržel pěkně až do konce,tak si mohl vychutnat i samotnou bloncku Debbie:-) Neříkejte že jste nato nečekali:-)? Jinak jsem na tomto slavném pornofilmu ocenil i to že měl docela slušný děj i zápletku. Holt taková malá brigádka středoškolaček:-) Pár vtipných momentů se tu také našlo viz třeba ta se starým překvapeným pánem v knihovně a následovně u něj v kanclu:-) ps : spacylemon: Silikony? To snad vážně ne...v tý době:-)? ()

Slasher

Teenky potřebujou vydělat na trip do Dallasu, tak toho zneužije kdo může - vyprášit jim bobry. / Jedná se o jedno z nejznámějších dobových porn a v rámci té doby je solidní, i přes to, že jsou tu tak dvě maximálně tři hezký holky (zbytek ne) a vcelku tu není nic moc zajímavýho, nad čím bych se mohl pozastavit. Tedy... Snad krom toho dream-cums-true touchdownu v závěru :) ()

kockodan

Debbie Je Nadržená Flundra, aneb Hoši od Bobří řeky. Výskyt bobrů v tomto hravém a rozpustilém cinematografickém klenotu z let 70tých, a to jak mužských, tak ženských, z něj dělá přírodopisný dokument jak z National Geographic, ke kterému by měl komentář namluvit Sir David Attenborough. Snímek dělá kultovním také jeho soundtrack, který se držel na prvních příčkách tehdejších hitparád dlouhé týdny, a dodnes dominuje Top 20 of the 70's Porn Music na iTunes! Erekce jsou vesměs pevné (bavíme se o éře před vynálezem Viagry), kozenky vesměs přírodní a tak akorát do ruky, děvčata se krásně lezbí navzájem při trojkách a grupáčích a propracovaná zápletka vás vtáhne do děje tak silně, jako Debbiin sací reflex! Za mě jasných 100% ()

• Pornosnímek s jedním z největších počtů sequelů a spinoffů v historii porna. (Karlos80)
  • Jediný pornosnímek své éry, který se dočkal i divadelního představení na prknech která znamenají svět v muzikálu, který se hrál i na Broadwayi - Debbie Does Dallas: The Musical. (Karlos80)