Hit-Monkey

(seriál)
Trailer
Animovaný / Akční / Dobrodružný
USA, 2021, 5 h (Minutáž: 30 min)

Epizody(10)

Trailer

PISTA226

7/10 Upřímě sem se na tento projekt celkem těšil a nápad s létejícím duchem, co komentuje zabijáckou opici mi přišel jako něco trošku novějšího a zajímavého. První díl byl super rozjížka a přišlo mi to fajn, ale popravdě většina dílů jsou podprůměrné, průměrné a snad jen na konci a začátku celkem nadprůměrné. Líbí se mi, že je to vlastně taková trochu detektivka, což je fajn. Jelikož je to Marvel, tak tu je samozdřejmě několik eastereggů a i né moc známých postav z komiksů. Je tu dostatek postav, kterým se tu celkem hezky rozvijí příběh a to je dobře. Po dlouhém čekání, se tu něco dozvíme i o hlavním duchovi. Fakt skvělá věc je, že tím, jak to není moc známé a očekávané, tak si nohli dovolit spoustu krve a to je bomba. Všechny ty vtipy které tu Bryce celý seriál dělá jsou naprosto boží a úplně zbožňuju celý jeho charakter pretty vtipného drsňáčka, podobně jako třeba Deadpool. Často i to zabíjení je celkem vtipně spracované a u některých smrtí se i člověk zasměje. Celé se to odehrává v Japonsku a myslím, že krom Wolverina jsme žádný Marvel v Japonsku ještě neviděli a to nový prostředí se do toho celkem i hodí. Celkem blbé je, že úplně hlavní postava, a to Monkey, tu má takový svůj origin, nebo prostě svoji linku s jeho rodinou a tajuplným dědkoduchem, co občas vyjde z mlhy a začne říkat moudra a témě všechny tyhle scény mi přišly hrozné a trochu takové nedokonalé. Chápu, že se snaží dát té opici nějaké pocity a emoce, ale nějak jsem to s tím opičím huhláním 15 minut v kuse neprocítil. Celkově tato postava pro mě není nijak více oblíbená, jako třeba detektiv, *spoiler* kterého se tu nebáli zabít. Zvrat je celkem nečekaný. Ta nejhlavnější chyba celého seriálu je ale přesto v animaci. Pozadí atd... je celkem i dobré, ale animace postav je taková ošklivá a opravdu působí levně a je ošklivá a celkem výrazně vystupuje z obrazu. Celkově to nebylo to, co jsem čekal a jaký potenciál to má, ale hezký průměr. ()

JamesSi

Na to, že je to založeno na stupidním punu (Hitman - hitMANkey), tak dramatické momenty celkem fungovali. Seriál se nebojí zabíjtet důležité postavy, je to občas dost krvavý. Vlastně ty emotivní scény a vývoj postav byl slušnej. Např.: když se dozvíme historii zabijáka Bryce a jak se k řemeslu dostal. Naopak na mě vůbec nefungoval humor. Což je blbý, jelikož Bryce se vás snaží rozesmát každých několik sekund a ono mu to vůbec nejde. Je neuvěřitelně ukecanej, ale je to spíš otravnej než vtipnej. Některé nadpřirozené prvky mi fakt rušili (duchové samuraje a vražedkyně). Animace je celkem slušná a detailní, což ale vyvažuje malý počet snímků za sekundu. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi nikoho nepřekvapí fakt, že se jedná o celkem přímočarou akční jízdu a ono to opravdu v tomto ohledu funguje velmi zdařile. Akce je přehledná, brutální a různorodá. Postavy jsou spíše černobílé, avšak nějaké to příjemné překvapení se najde. Dynamika ústředního dua se s postupem času zlepšuje. Užijete si monology Jasona Sudeikise. Takovou řezničinu si zkrátka dokážete užít a krásně u toho zrelaxovat. Nehledejte tady nic světoborného či ohromujícího. Na to si musí najít nějakou asijskou šmakovinu. ()