Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Zuřivý Opičák a protivný duch se spojí, aby zničili tokijské podsvětí. (Disney+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi nikoho nepřekvapí fakt, že se jedná o celkem přímočarou akční jízdu a ono to opravdu v tomto ohledu funguje velmi zdařile. Akce je přehledná, brutální a různorodá. Postavy jsou spíše černobílé, avšak nějaké to příjemné překvapení se najde. Dynamika ústředního dua se s postupem času zlepšuje. Užijete si monology Jasona Sudeikise. Takovou řezničinu si zkrátka dokážete užít a krásně u toho zrelaxovat. Nehledejte tady nic světoborného či ohromujícího. Na to si musí najít nějakou asijskou šmakovinu. ()

PISTA226 

všechny recenze uživatele

7/10 Upřímě sem se na tento projekt celkem těšil a nápad s létejícím duchem, co komentuje zabijáckou opici mi přišel jako něco trošku novějšího a zajímavého. První díl byl super rozjížka a přišlo mi to fajn, ale popravdě většina dílů jsou podprůměrné, průměrné a snad jen na konci a začátku celkem nadprůměrné. Líbí se mi, že je to vlastně taková trochu detektivka, což je fajn. Jelikož je to Marvel, tak tu je samozdřejmě několik eastereggů a i né moc známých postav z komiksů. Je tu dostatek postav, kterým se tu celkem hezky rozvijí příběh a to je dobře. Po dlouhém čekání, se tu něco dozvíme i o hlavním duchovi. Fakt skvělá věc je, že tím, jak to není moc známé a očekávané, tak si nohli dovolit spoustu krve a to je bomba. Všechny ty vtipy které tu Bryce celý seriál dělá jsou naprosto boží a úplně zbožňuju celý jeho charakter pretty vtipného drsňáčka, podobně jako třeba Deadpool. Často i to zabíjení je celkem vtipně spracované a u některých smrtí se i člověk zasměje. Celé se to odehrává v Japonsku a myslím, že krom Wolverina jsme žádný Marvel v Japonsku ještě neviděli a to nový prostředí se do toho celkem i hodí. Celkem blbé je, že úplně hlavní postava, a to Monkey, tu má takový svůj origin, nebo prostě svoji linku s jeho rodinou a tajuplným dědkoduchem, co občas vyjde z mlhy a začne říkat moudra a témě všechny tyhle scény mi přišly hrozné a trochu takové nedokonalé. Chápu, že se snaží dát té opici nějaké pocity a emoce, ale nějak jsem to s tím opičím huhláním 15 minut v kuse neprocítil. Celkově tato postava pro mě není nijak více oblíbená, jako třeba detektiv, *spoiler* kterého se tu nebáli zabít. Zvrat je celkem nečekaný. Ta nejhlavnější chyba celého seriálu je ale přesto v animaci. Pozadí atd... je celkem i dobré, ale animace postav je taková ošklivá a opravdu působí levně a je ošklivá a celkem výrazně vystupuje z obrazu. Celkově to nebylo to, co jsem čekal a jaký potenciál to má, ale hezký průměr. ()

Reklama

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele

Milé prekvapenie plné menej známych, dovolím si povedať priam neznámych, postáv od Marvelu. Som ale rád, že Marvel vyprodukoval aj niečo takéto, čo nie je family friendly. Viac takých projektov. Čo sa týka deja, tak ten bol fajn. Hlavné duo sa snaží pomstiť a zároveň rozpletá sieť konšpirácie. Do toho máme dej z pohľadu policajtky, ktorá po nich pátra a strýčka s neterou, ktorí sa snažia vyhrať voľby. Za tieto ,,iné" pohľady som rád. A aj napriek tomu, že sa jedná o priamočiaru jazdu, tak sa podarí tvorcom spraviť vec, ktorú by som nečakal. A akčné finále bolo cool. Čo sa týka postáv, tak Hit-Monkey i Bryce sú si podobní. Obaja v sebe skrývajú viac, ako sa zdá. Ale zas priznávam, že Bryce ma tak nebavil, i keď tam asi môže byť chyba v tom, že podobnými postavami (cool týpci s bolestivou minulosťou) som prejedený. Policajtka (meno si nespomeniem) bola klasický nováčik, ktorý sa rýchlo učil, ako svet funguje a Aika mi svojou impulzívnosťou liezla na nervy, ale zas ju chápem. Lady Bullseye bola potom klasický sadistický psychopat, ktorý ma bavil. Ako celok sa nejedná o zlý seriál. Je to niečo, čo by človek od Marvelu, značky spadajúcej pod family friendly Disney, nečakal. Viac takýchto projektov a hlavne ďalšiu sériu pre Hit-Monkey! ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Na to, že je to založeno na stupidním punu (Hitman - hitMANkey), tak dramatické momenty celkem fungovali. Seriál se nebojí zabíjtet důležité postavy, je to občas dost krvavý. Vlastně ty emotivní scény a vývoj postav byl slušnej. Např.: když se dozvíme historii zabijáka Bryce a jak se k řemeslu dostal. Naopak na mě vůbec nefungoval humor. Což je blbý, jelikož Bryce se vás snaží rozesmát každých několik sekund a ono mu to vůbec nejde. Je neuvěřitelně ukecanej, ale je to spíš otravnej než vtipnej. Některé nadpřirozené prvky mi fakt rušili (duchové samuraje a vražedkyně). Animace je celkem slušná a detailní, což ale vyvažuje malý počet snímků za sekundu. ()

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Takže ano. Zajímavý animák z dílny Marvelu. Postavy v pohodě a Hit-Monkey se postupem času vyvine v celkem brutálního čističe. Vztah mezi opičákem a duchem Fowlera je taky celkem slušně načrtnut a docela mě zajímalo k čemu dospěje. Záporáci slušný a jejich úroveň stoupá každým dílem. Velmi mě zajímá jak bude tento příběh pokračovat a doufám že u Disneye odklepnou druhou řadu. Jsem fakt zvědav na další vývoj Akiko a jestli se Fowler někam dostane u Yuki. ()

Reklama

Reklama