Hit-Monkey

(seriál)
Trailer
Animovaný / Akční / Dobrodružný
USA, 2021, 5 h (Minutáž: 30 min)

Epizody(10)

Trailer

JamesSi

Na to, že je to založeno na stupidním punu (Hitman - hitMANkey), tak dramatické momenty celkem fungovali. Seriál se nebojí zabíjtet důležité postavy, je to občas dost krvavý. Vlastně ty emotivní scény a vývoj postav byl slušnej. Např.: když se dozvíme historii zabijáka Bryce a jak se k řemeslu dostal. Naopak na mě vůbec nefungoval humor. Což je blbý, jelikož Bryce se vás snaží rozesmát každých několik sekund a ono mu to vůbec nejde. Je neuvěřitelně ukecanej, ale je to spíš otravnej než vtipnej. Některé nadpřirozené prvky mi fakt rušili (duchové samuraje a vražedkyně). Animace je celkem slušná a detailní, což ale vyvažuje malý počet snímků za sekundu. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi nikoho nepřekvapí fakt, že se jedná o celkem přímočarou akční jízdu a ono to opravdu v tomto ohledu funguje velmi zdařile. Akce je přehledná, brutální a různorodá. Postavy jsou spíše černobílé, avšak nějaké to příjemné překvapení se najde. Dynamika ústředního dua se s postupem času zlepšuje. Užijete si monology Jasona Sudeikise. Takovou řezničinu si zkrátka dokážete užít a krásně u toho zrelaxovat. Nehledejte tady nic světoborného či ohromujícího. Na to si musí najít nějakou asijskou šmakovinu. ()