Ruslan

Driven to Kill

Pomstiteľ

Akční / Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2009, 94 min

Celkem povedený béčko. Seagal opět v roli nelítostnýho řezníka, kterej nemá čas na zbytečný hovadiny a jde rovnou na věc. Dokonce v několika scénách i běhal a to už je rozhodně co říct :-) Jinak pár dobrých hlášek ve filmu taky zaznělo a "hřebíková ruleta" je fakt originální, to se musí nechat......(16.5.2009)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Akce 8/10/// +Seagal má kule a nebojí se střílet, je tu hodně dobré akce, soubojů a přestřelek, navíc je to drsné a jsou tu kvalitní záporáci -občas nehodící se hudba, ale pořád lepší než žádná, hodně blbá kamera, opět hodně přiblížená a pořádně roztřesená/// Tentokrát jsem spokojen. Od Seagala neočekávám moc a už určitě jsem od něj nečekal že trochu zhubne. Ale na tohle jsem nechtěl upozorňovat. Spíš jde o to, že Seagal dostal do rukou (na jeho filmy) kvalitní scénář, dobrou režii a celkem dobrou (i když ne novou) choreografii soubojů a přestřelek. Co mě potěšilo, že vystřelené kulky opravdu končí ve zdi a neztratí se někde ve vzduchu jak tomu obvykle u levných béček bývá. Jako kriminálka to až tolik nefunguje a postavy detektivů se mi zdají celkem zbytečné, ale jinak nemám výhrad a film jsem si užil./// Celkem 74%///(13.11.2011)

• Jino

A cenu za největší zbytečnost získává ... film Ruslan a Steven Seagal. Ano, vím Stevene, není to Oscar. Ale aspoň něco, když ne nic. Ano, přesně to jsem chtěl říct ... nic. Nic k tomuto filmu nejde říct, a proto se raději pozdržím poznámek, protože bych musel být sprostý. Jedna hvězda pro Seagalovu neutuchající vášeň v natáčení dalších a dalších blbostí tohoto typu. Doufám v to, že alespoň jednou natočíš něco, co by mělo úroveň tvých slavných filmů, ale asi se toho nedožiju.(14.1.2010)

• Ded@M@tes

Po čase jsem si řekl, že bych se mohl podívat na nový film se Segalem. A po zhlédnutí nového filmu musím přiznat, že mi většina Segalovek přijde na stejný brdo. Akce opět nic moc povedené, někdy až přehnané a trapné. To samé boje, příběh nezáživný. Musím říct: víc jsem stejně nečekal. ( Hodnocení: 2/10 )(2.12.2009)

• m.a.t.o.

Prečo, prečo, prečo? Prečo som si pred pozretím tohto filmu nezistil, že to režíruje slávny Jeff King, ktorý je asi taký režisér ako ja alebo Uwe Boll. Seagalove filmy za posledné roky sú v podstate na jedno kopyto, ale pri tomto mi už fakt došla trpezlivosť. Scénar o hovne (pritom aj z tak jednoduchého námetu ako je pomsta sa dá vyrobiť scenár, ktorý má hlavu a pätu), herci o hovne, réžia o hovne, kamera o hovne, a do toho hudba, ktorá by sa hodila možno tak do Mrázika. Hlavne, že to bolo prepchaté brutalitou!(20.11.2010)