Před Vánoci Lauren (Catherine Haena Kim) navštíví duchové tří bývalých partnerů. Musí se naučit otevřít své srdce, jinak riskuje ztrátu svého nejlepšího přítele Natea (Raymond Ablack). (tribican)

silentname

Naposledy keď sa Hallmark rozhodli veci oživiť Dickensom, dočkali sme sa "A Nashville Christmas Carol". Filmu, od ktorého som niečo očakával a myslel som, že by mohol celkom dobre vypáliť. Vo výsledku som zhodnotil, že dopadol okey, no očakávania boli predsa len niekde inde. Tak som trošku nevedel čo môžem očakávať od filmu "Boyfriends Of Christmas Past". Tentokrát však svoj koncept využili podľa mňa poriadne a film vďaka tomu prináša vyvážené množstvo drámy a komédie, ktoré robia z tohto filmu celkom príjemný filmový hallmarkovský vianočný zážitok. Plus je to asi jediný film, kde sa dočkáme vety: "You are going to be visited by 3 ex-boyfriends". Predpokladám, že toto skončí asi vo vyhodnotení vianočnej výzvy asi ako najpamätnejšia veta. Uvidíme. Nechám sa prekvapiť. Každopádne, naši hrdinovia majú skvelú chémiu, príbeh ako taký ma bavil, v niektorých scénkach mi bolo mnohých ex-priateľov celkom ľúto a vo všetky vedľajšie postavy sú podľa mňa zapamätateľné. Nebyť toho falošného sneženia, skutočne patetického úteku z porady a faktu, že naša hlavná hrdinka sama o sebe veľmi zaujímavou nie je (postavy okolo nej ju robia zaujímavejšou) hodnotím film ako dobrý, ale nie vynikajúci. Každopádne, skvelá práca Hallmark. Celkom ste ma prekvapili. Hodnotenie: B+ ()