poster

Vesmír mezi námi

 • USA

  The Space Between Us

 • Velká Británie

  The Space Between Us

 • Austrálie

  The Space Between Us

Sci-Fi / Dobrodružný / Romantický / Drama

USA, 2017, 120 min

Komentáře uživatelů k filmu (187)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: STX Entertainment // Počet premietajúcich kín v USA: 2,812 // Otvárací Víkend v USA: $3,775,596 //(6.5.2017)

 • Patrik256
  ****

  Rozpočet_ 30 milionov dolarov // Tržby_ 14.7 miliona dolarov // Tržby v USA*_ 7.8 miliona dolarov(5.8.2017)

 • Mamlas
  odpad!

  Nuda ja sviňa. Blbost jak cyp.(10.8.2017)

 • mutace
  odpad!

  hnuj od A do Z(13.8.2017)

 • Blowler
  *

  Hloupost a nesmysl jsem ochotný prominout, pokud mě dokáže film zaujmout něčím jiným. Tady to byla bohužel jen vizuální stránka v prvních pár minutách filmu a to nestačí. Herci se k sobě vůbec nehodili a Asa mi prostě nesedí. Scénář radši ani nebudu komentovat.(1.10.2017)

 • Pitryx
  odpad!

  Romance z Vesmíru a Země. No dobrá, budiž. Ale zde jsou hlavní protagonisté navíc děti. Už tak pitomost rozebrali v této extra kravině na n tou. Prolínání dvou dějových osnov dokonale narušuje souvislost vyprávění a neustálé kecání je velmi dobré na usnutí. Dále nemá smysl to rozebírat. Hodnotit do mínusu nelze. Někdy toho lituji.(26.10.2017)

 • Kimkong
  ***

  Nebylo to špatné pokoukání do vlaku. Je to však delší dobu co jsem to viděl, a hlubší stopy ve mě film nezanechal. Taková dětská romantika s trochou vesmíru..(18.2.2019)

 • george82
  ***

  ...aneb pohádka o prvním lidském mimozemšťanovi. Takový průměr. Ničím extra to nepřevyšovalo, ale komplexně to špatné nebylo. Doják trochu no. :-D(13.8.2017)

 • masekjc
  **

  Bohužel, jako sci-fi příběh super téma ale to hledání původu a love story to totálně sráží. Velká škoda...(2.9.2017)

 • Vikki
  *

  Velmi kýčovitý a průhledný příběh. Vpodstatě jen další kopírování podobných filmů z osmdesátých let. Assa je sice sympatický a šikovný kluk, ale tohle zachránit nemohl.(18.11.2017)

 • dkas
  ***

  Zajímavý námět, ze kterého šlo určitě dostat víc. Příběh je neskutečně zkratkovitý, což působí nevěrohodně, že scenárista prostě nevěděl, tak šup, střih a je po problému. Co film ale sráží, tak je do očí bijící reklama na jednu automobilku a pak množství nedořešených detailů. Opravdu po šestnácti letech bude pořád jedna postava jezdit v jednom autě, které vypadá pořád jako nové? Opravdu budou všichni po šestnácti letech vypadat pořád stejně, žádné šediny navíc, žádné vrásky. A že bude Gary Oldman po šestnácti letech nosit pořád ty stejné brýle, to už je hodně nepravděpodobný úlet. Online video přenos na Mars je pak třešnička na dortu. Ale jinak, potenciál tam byl :-)(9.1.2019)

 • stephano
  **

  27 leta herecka a kluk co vypada na 15 hraji stredoskolsky co se do sebe zamiluji. Jo a ten kluk je asi z marzu no.(29.3.2017)

 • miki68cz
  *****

  Jedno z největších překvapení letošního roku. Naivní a růžové, avšak milé, citlivé a příjemně nenásilné. Tento film se sympatickými mladými hrdiny i skvělým Gary Oldmanem vám mohu vřele doporučit. Vskutku odpočinkový film na nedělní večer(14.5.2017)

 • DanielP.
  ****

  +1 Spiker01 Dost podobne to vidim i ja. Mozna ne uplne becko. Scenar ohrany i kdyz posunuty trochu vyse a dal.... o planetu dal. Ten film ma ale neco co jine podobneho razeni zcela postradaji a to je umeni vtahnout do deje a dotknout se. Myslim, ze kvalitni hudebni podklad, velmi dobra kamera a v neposledni rade herci a rezie ktera dokazala tenhle scenar tak nejak udelat lepsim. Vyrazne lepsim. Tleskam za 4 hvezdy ktere si tento film zaslouzi pravem.(4.8.2017)

 • Renie42
  ***

  Jen náhodou jsem přišla na tento film a to z poslechu rádia, kde o tom zajímavě vyprávěli. No ale nějak mi spadla čelist při koukání, když jsem viděla, jaké skoky v čase tam proběhli, nesmyslná konverzace jakoby přes "skype" Země - Mars, kde by určitě nebyla okamžitá odpověď viz Marťan. Já mám romantické filmy ráda, ale u toho jsem čekala spíše více sci-fi. Bylo to také moc dlouhé, stačilo klidně i 90 minut.(5.8.2017)

 • MickeyStuma
  ***

  Jednoduchá sci-fi romance pro mladé diváky, která je po vědecké stránce sice ohromný kýč, ale jako vyze o člověku narozeném ve vesmíru, žijícím na Marsu, který se dostane na Zem aby vypátral svého otce a během toho se zamiloval, je hodně zajímavá. To, co je tady v oblasti vědy ukázáno je naprostý nesmysl, ale mladí lidé nad takovými detaily nepřemýšlí, takže vlastně o nic nejde. Třeba těhotenství astronautky, která tento fakt před letem zapřela. Ona neprošla zdravotní prohlídkou? Co se týče Marsu, život lidí na něm je stále velkou neznámou, ale jedno se ví stoprocentně. Odlišná gravitace, sluneční záření a mnohé další vlivy by s vývojem stavby těla hodně zamávalo, takže by Gardner, kterého se to v příběhu týká, by vypadal hodně jinak. Film jako takový je natočen v rodinném stylu snažící se o volné úsměvně dobrodružství, dějovou nadsázku a místy i citové pojetí, které však zase ne moc funguje. Ono to je způsobeno i naprostou předvídavostí vývoje děje, neboť nic originálního tu v podstatě nelze nalézt. Snímek se však i přes svá negativa dá užít a zpříjemnit si dvě hodiny romance, jen se musí naprosto z myšlenek vynechat syrový realismus.(18.3.2018)

 • vodkasesemte
  **

  You know, right and wrong seem to change, when you really need something - You know, when ppl talk to me that way, they get theeir ass kicked - Chivalrys not dead - Moving aimlessly - You are beautiful - And then you blurt that out, just like that? - Bcs you may wanna just play it cool, you know? Ease yourself into the love game - Slow your roll, kid - Im not upset. Im unconfortable, theres different - Ppl dont go around saying what they feel whenever they feel it - They have guards and shields and other metaphors - Bcs we are all messed up (rotože je to složitější – určitej druh námluv) and scared and trying to be something that we are not (těsně vedle) - If we all went around just declaring our innermost desires to the exact ppl we felt them for, well, then we would all end up happy, or something - You are blushing - WTF! - On jí ted sáhl na stehno - To je dobrej zvrat - Takovej podvraták. Vyloženě je na ni znát, jak ji irituje - What is happening? Exactly! - Euphoria - Má krásný šaty (hned v obchodě) - Tvl, ona s ním vleze do spacáku ted, nadržená děvka - Právě se naučil líbat a rovnou zaskoruje - Dělá pokroky - Jo voni si už psali. Tak to jooo… - This isnt real (Vegas) - How you badly want to go there - Co to je , tvl? To má nos jako Tom Cruise a pohled nájemnýho vraha - Ted se ten psychouš jde utopit - Motherfucker. I didnt get to choose where I was born. But I get to choose where I die - Tak to je na mě silná káva - WTF! - Sanitka ho odvezla k miniraketoplánu - Todle je strašný - Už se nemužu koukat ani na Britt - Tak tady se musela hodně přemáhat, aby to ustála - To je nějaká adaptace knížky? - No to byla blbost. Ještě, že jsem to neviděl celý(27.5.2018)

 • subic
  **

  Rodinné sci-fi o čem víc, o cestě na Mars, o pobytu na Marsu x let, o prvním Marťanovi, co se nakonec dostane na Zemi aby tu hledal svého fotříka? Prostě nuda a nuda by to byla asi i pro děcka.(9.1.2019)

 • Merlinousek
  **

  Námět zajímavý. Mise na Mars. Pilotka porodí až na Marsu dítě. To dospěje a touží se podívat na Zemi. Panují však obavy, jak to přijme jeho tělo zvyklé na jiné podmínky. Napoprvé se mu to podaří a dostane se na Zemi, kde vyhledá dívku, s kterou si chatovali Země-Mars. Vydají se spolu hledat jeho otce. Hlavní hrdina pomalu umírá, neboť jeho tělo opravdu nezvládá zemské podmínky. Dál už bych spoileroval. |_|***|_ Ale k samotnému hodnocení. Filmu se vážně nedařilo mě vtáhnout do děje. Mnoho scén působí uměle, herci jsou s výjimkou Gardy Oldmana nesympatičtí a hrají nic moc. Dialogy ani neurazí, ale ani nenadchnou. Několikrát jsem posunul děj a několikrát přemýšlel, že to vypnu. Avšak zvědavost, zda mě film dokáže ještě nějak překvapit vyhrála. No a nedokázal. Celkem mi vadil věk hrdiny, jeho slečny a násilné zařazení romantické sexy scény. Brrrr. Vlastně mi až moc věcí přišlo dost nepravděpodobných. Takže pořádně nevím co ocenit. Bod za nápad a bod za Garyho. Za mne 2 hvězdy. Ale na Mars se těším!! **(25.3.2017)

 • Dexter666
  **

  Odfláknuté spracovanie dobrého námetu.(8.5.2017)

 • LadyD
  *****

  Po dlouhé době film, u kterého jsem brečela skoro od začátku do konce :-D ... moc pěkné, přiznám se, že jsem od toho nečekala nic převratného, ale jo, nakonec jsem byla příjemně překvapená :-) obsazené bylo celkem příjemný, příběh vcelku originální a zbytek taky fajn :-) .. Nejvíc se mi asi líbil soundtrack, ten byl dle mého názoru naprosto dokonalý :)(14.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace