Bude líp (TV seriál)

Better Things

Komedie / Drama

USA, 2016–2020, 18 h 7 min (Minutáž: 22–35 min)

Jay Gruska

Pamela Adlon, Mikey Madison, Dale Dickey, Andrea Gabriel, Lachlan Watson, Michael Hyatt, Celia Imrie, Julie Bowen, Bradley Whitford, Mather Zickel, Constance Zimmer, David Herman, Christine Scott Bennett, Cleopatra Coleman, Alysia Reiner, Patricia Scanlon, José Zúñiga, Rae Dawn Chong, Ansley Gordon, Mike Cochrane, Lucy Davis, Rati Gupta, Rebecca Metz, Sarah Baker, Bridger Zadina, Hana Mae Lee, Tom Amandes, Laura Bilgeri, Parvesh Cheena, Hannah Alligood, Olivia Edward, David Duchovny, Lenny Kravitz, Michael Jerome Moore, Diedrich Bader, Chris Williams, David Alan Basche, Dillon Lane, Charles Parnell, Lidia Porto, Deborah S. Craig, Matthew Glave, Ivy George, Chris Aquilino, Greg Cromer, John W. Allen, Adam Kulbersh, Arturo del Puerto, Erich Wildpret, Markus Flanagan, Doc Farrow, Harrison Page, Kevin Pollak, Henry Thomas, Lisa Long, Carlos Jacott, Cailey Fleming, Elisabeth Ferrara, Gideon Adlon, McCarrie McCausland, Britney Young, Odessa A’zion, Irene Roseen, Emma Shannon, Matthew Broderick, Liz Jenkins, Karen Malina White, Jeff "Swampy" Marsh, Kunal Dudheker, Damon Standifer, Janina Gavankar, Bellina Logan, Doug Jones, Kris Marshall, Artemis Pebdani, John Pirruccello, Charles Robinson, Marsha Thomason, Zackary Arthur, Salvador Benavides, Christy Choi, Jonah Ray, Dan Warner, Saye Yabandeh, David Naughton (a.z.), Mary Jo Catlett, Nicolas Coster, Bernie Kopell, Sharon Stone, Glynn Turman, Jason Tobias, Kara Petersen, Rose Abdoo, Judy Reyes, Usman Ally, Monica Horan, Valeria Maldonado, Ivonne Coll, Al Mukadam, John Eddins, Alex Désert, Cass Buggé, Jeff Babko, Jen Richards, Bryce Banks, Bene't Benton, Jessica Barden, Mario Cantone, Lance Henriksen, Jeffrey Nordling, Cree Summer, Carrie Aizley, Mike Judge, Oliver Cooper, Nina Senicar, Telma Hopkins, Lombardo Boyar, Richard Steinmetz, Tommy Cook, Romy Rosemont, Ellen Gerstein, Gloria Laino, Elizabeth Ashley, Molly Shannon, Kevin Mukherji, Jenna Enns, Rebeca Robles, Geraldine Singer, Rosalind Chao, Gail Boggs, Judy Gold, Raymond Forchion, Dominic Burgess, Lawrence Pressman, Myra Turley, Miraj Grbic, Ellen Geer, Vanessa Born, Wade Barrett, Cici Lau, Phil Rosenthal

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• Marze

Vyprávění tohoto sitcomu není špatné, ale nijak mě to nezaujalo. Bodavý jazyk a klepy. Ale žádné jiné rodinné dílo diváka tak nepřiblíží ke svým postavám. Seriál Bude líp, jehož třetí řadu právě vysílá stanice HBO, přitom není o ničem neobyčejném. Nikdo tu není mafián nebo drogový boss, důležité je, kdo vynesl odpadky nebo si tajně půjčil auto.Každý díl přináší komické svědectví o tom, že děti považují vše, co pro ně rodiče dělají, za samozřejmé, a svou vypočítavostí a manipulacemi dokážou rodičům znepříjemnit den ze všech nejvíc.Tendence neřídit se pravidly, ale logikou toho, co se skutečně stalo, ještě zesílila poté, co musel tvůrčí tým kvůli nařčením ze sexuálního obtěžování opustit americký komik Louis C. K. Adlonová ztratila spoluautora námětu i scénářů a následovalo období nejistoty, zda vůbec pokračovat. Nakonec sestavila tvůrčí tým ze samých žen. A vyšlo to. Třetí řada Bude líp má úspěch nejen díky tomu, že je vtipná. Scény jsou napsané podle prožitých událostí, i repliky. Není to tedy o ničem neobyčejném.(26.7.2019)

Pokud znáte seriál Louie, tak tohle je to samé, akorát z ženské perspektivy. Asi to není pro každého, nebudete se u toho řezat každých 5 vteřin jako u sitcomů, ale zase na druhou stranu když už se zasmějete, bude to od srdce, protože situace v tomto seriálu jsou založeny na realitě, narozdíl od drtivé většiny dnešních vyumělkovaných komediálních seriálů.(22.10.2016)

Jediné čo mi v seriály vadí, je najstaršia dcéra (ktorá vypadla z reklamy na American Apparel), ktorej by som v každej časti prijebal za jej správanie.(29.3.2017)

Jasně Pamela a Louis se znají léta, takže se máme na co těšit. První díl není špatnej, ale ani skvělej. I druhej, třetí a čtvrtej je jen trochu zábavnej. Je tu určitý riziko vyčpělosti. Že si Pamela nenajde svůj autorskej rukopis a bude to jen podruhý vylouhovaná verze seriálu Louie. Tak uvidíme, jak se s tím poperou. Každopádně cokoliv, co píše a režíruje Louis CK, stojí za to.(13.12.2016)

Neni to zly, ale po dvou dilech jsem se smal neprilis casto a prilis kratce.(2.4.2020)

Musím dát plný počet. Po dlouhé době komediální seriál, který mě baví pp všech stránkách. Za mě skvělý! Není díl u kterého bych se nezasmála.(2.4.2020)