poster

Bude líp (TV seriál)

 • USA

  Better Things

Komedie / Drama

USA, 2016–2018, 13 h 24 min (Minutáž: 22–30 min)

Hudba:

Jay Gruska

Hrají:

Pamela Adlon, Mikey Madison, Dale Dickey, Andrea Gabriel, Lachlan Watson, Michael Hyatt, Celia Imrie, Julie Bowen, Bradley Whitford, Mather Zickel, Constance Zimmer, David Herman, Christine Scott Bennett, Cleopatra Coleman, Alysia Reiner, Patricia Scanlon, José Zúñiga, Rae Dawn Chong, Ansley Gordon, Mike Cochrane, Lucy Davis, Rati Gupta, Rebecca Metz, Sarah Baker, Bridger Zadina, Hana Mae Lee, Tom Amandes, Laura Bilgeri, Parvesh Cheena, Hannah Alligood, Olivia Edward, David Duchovny, Lenny Kravitz, Michael Jerome Moore, Diedrich Bader, Chris Williams, David Alan Basche, Dillon Lane, Charles Parnell, Lidia Porto, Deborah S. Craig, Matthew Glave, Ivy George, Chris Aquilino, Greg Cromer, John W. Allen, Adam Kulbersh, Arturo del Puerto, Erich Wildpret, Markus Flanagan, Doc Farrow, Harrison Page, Kevin Pollak, Henry Thomas, Lisa Long, Carlos Jacott, Cailey Fleming, Elisabeth Ferrara, Gideon Adlon, McCarrie McCausland, Britney Young, Odessa Adlon, Irene Roseen, Emma Shannon, Matthew Broderick, Liz Jenkins, Karen Malina White, Jeff "Swampy" Marsh, Kunal Dudheker, Damon Standifer, Janina Gavankar, Bellina Logan, Doug Jones, Kris Marshall, Artemis Pebdani, John Pirruccello, Charles Robinson, Marsha Thomason, Zackary Arthur, Salvador Benavides, Christy Choi, Jonah Ray, Dan Warner, Saye Yabandeh, David Naughton (a.z.), Mary Jo Catlett, Nicolas Coster, Bernie Kopell, Sharon Stone, Glynn Turman, Jason Tobias, Kara Petersen, Rose Abdoo, Judy Reyes, Usman Ally, Monica Horan, Valeria Maldonado, Ivonne Coll, Al Mukadam, John Eddins, Alex Désert
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • scroochy
  ****

  Pokud znáte seriál Louie, tak tohle je to samé, akorát z ženské perspektivy. Asi to není pro každého, nebudete se u toho řezat každých 5 vteřin jako u sitcomů, ale zase na druhou stranu když už se zasmějete, bude to od srdce, protože situace v tomto seriálu jsou založeny na realitě, narozdíl od drtivé většiny dnešních vyumělkovaných komediálních seriálů.(22.10.2016)

 • Loooki
  ****

  Jediné čo mi v seriály vadí, je najstaršia dcéra (ktorá vypadla z reklamy na American Apparel), ktorej by som v každej časti prijebal za jej správanie.(29.3.2017)

 • Fifer
  ***

  Jasně Pamela a Louis se znají léta, takže se máme na co těšit. První díl není špatnej, ale ani skvělej. I druhej, třetí a čtvrtej je jen trochu zábavnej. Je tu určitý riziko vyčpělosti. Že si Pamela nenajde svůj autorskej rukopis a bude to jen podruhý vylouhovaná verze seriálu Louie. Tak uvidíme, jak se s tím poperou. Každopádně cokoliv, co píše a režíruje Louis CK, stojí za to.(13.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace