Reklama

Reklama

Divoká zvířata

(seriál)
  • USA Animal
Trailer
Dokumentární
USA, (2021–2022), 6 h 6 min (Minutáž: 44–50 min)

Série(2) / Epizody(8)

Obsahy(1)

Dechberoucí seriál o nejúžasnějších tvorech naší planety, který přibližuje nevídané okamžiky z jejich života – od dojemných až po brutální. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Kwaichi 

všechny recenze uživatele

Len pekné, farebné zábery na zvieraciu ríšu nestačia na to aby aby bol dokument kvalitný. Neviem, ale chýbalo mi tam niečo, čo majú dokumenty od BBC, vďaka čomu sa stanete súčasťou zvieracej rodiny na obrazovke, čo vás doslova vtiahne do deja a zároveň vám nenásilnou cestou sprostredkuje množstvo zaujímavých poznatkov zo živočíšnej ríše. Animal je pre mňa len bezduchou spleťou záberov na potrhané sekvencie zo života zvierat. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Další zajímavý dokument od Netflixu o zvířatech. Tentokrát má čtyři díly a zaměřuje se na divokou zvěř. Začíná od koček, přes psy, vačnatce až po chobotnice. Hlavně chobotnice mě dost zaujaly. Jinak se ale jedná o klasický kousek z řady netflixovských přírodopisných dokumentů. 2. série je taky dost zajímavá. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele

Súhlasím s názorom že sa jedná o jednu z najlepších vecí, ktorú možno na Netflixe vidieť...zaujme aj fakt, že vo zvieracej ríši predátori cielene útočia na mláďatá koristi, lebo vedia že sú najslabšie a často ľudskí predátori útočia aj na ľudské mláďatá. A v momente keď sa bili mláďatá klokanov som si ihneď spomenul na organizáciu slobodných klokaních matiek, ktoré bojujú proti šikanovaniu :-D. ()

UhLee 

všechny recenze uživatele

(8,5/10). Dechberoucí záběry nejrůznějších skupin živočichů. Ať už se bavíme o Kočkách, které jsou hrozivé, ale zároveň tak trochu připomínají vaše domácí mazlíčky, které všichni tak moc milujeme. Psi potom ukazují, jak dokonale ovládají své dominantní smysly a dokáží přežít v nejdrsnějších oblastech světa. Vačnatci jsou takovou zajímavou odbočnou od predátorů, kde si můžeme užívat roztomilost, ale i hrozivost této roztodivné skupiny. Chobotnice nakonec ukazují jak mistrovsky ovládají kamufláž a maskování. Asi nejvíce fascinující tvorové z celé čtveřice. Netflix ukázal, že umí točit i nádherné záběry přírody. Dokreslují to ještě známé hlasy. Kdyby mi to předalo ještě více emocí, tak bych neváhal udělat ještě vyšší známku. Takhle se jedná o pozoruhodnou podívanou, kdy divák jenom žasne, co všechno se dá natočit. ()

Cermicek 

všechny recenze uživatele

Skvěle! Tak přecijen umí Netflix udělat ještě něco kvalitního!👍 Ty záběry jsou úchvatný a kvalitou si to dle mého nezadá se Sirem Attenboroughem. Jasně DA je jenom jeden, ale i vypravěči od Netflixu nejsou za mě vůbec špatní a rozhodně udrží pozornost. Největší plus je ale za mě "originalita" některých záběrů a poznatků, které jsem do této doby nikde jinde nepostřehl. Za mě 100% spokojenost. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama