silentname

"The Santa Stakeout" som zhodnotil, že mal byť asi viac filmom pre Hallmark Movies & Mysteries, ale to je len tak na okraj. V jadre môžem aj tento film ohodnotiť ako celkom pozerateľnú romantickú komédiu. No na druhú stranu je treba uznať, že prvá polovica filmu je čistý komicky zlý film. Viem, že film mal byť primárne komédiou, no čo to robí mnoho scénok viac komických je fakt, že tie herecké výkony sú neskutočne teatrálne, kde každá jedna veta musí byť povedaná s neskutočnou dávkou pátosu, ktorá je teda skutočne tragická. Ja som sa na tom bavil. Ale nemôžem to označiť ako kvalitu filmu. Lebo viac mi bolo vtipné, že veci absolútne nefungujú a chémia je nulová. Pôsobilo to viac ako póza a ako keby sme sa dostali do sitkomového sveta. Chýbalo už len smejúce sa publikum. A efekt by bol dokonalý. No potom sa film reálne stane tým, čím bol celú dobu a to romantikou od Hallmarku. A v tomto smere zvláda svoju robotu celkom dobre. Plus najljepším elementom filmu je pre mňa Joe Pantoliano. Ako Mr. Christmas pôsobí veľmi úprimne. Stojí za pozretie? Myslím si, že na jedno pozretie je film okey. A jeho druhá polka ma úprimne viac bavila ako prvá. Napriek tomu, že som sa už smial oveľa menej. Istým spôsobom zaujímavý filmový mix. Pozrite sa na to a uvidíte sami. Hodnotenie: C+ ()