Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Není inzerát jako inzerát… Doktorka Eva Drobná (D. Medřická) má práce nad hlavu. Pracuje na své kandidátské práci, má tři dcery – Helenu (N. Urbánková), Janu (R. Rázlová) a Ajku (S. Stašová) – a čtyři vnoučata. Inzerát, kterým hledá pomoc, ale vyjde omylem v rubrice Seznámení, nikoliv v rubrice Volná místa. A tak za ní začnou chodit pánové, kteří ovšem hledají něco zcela jiného… (Česká televize)

(více)

Recenze (9)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Eva a její klan je taková blbost o tom, kterak vyjde špatně inzerát, ale příchozí muži hledají něco jiného než žena. I když nakonec se ten pravý najde. A k tomu zazní pár písní. Nic moc světoborného. Mě ale zaujala jiná věc, věřili byste, že Simoně Stašové tu nebylo ještě ani dvacet a bylo to teprve podruhé, co se objevila v televizi? ()

argenson 

všechny recenze uživatele

Jestliže Dana Medřická na přelomu šedesátek a sedmdesátek platila za mistrovskou herečku přirozeného projevu, nechápu vznik téhle krkolomně divadelně odrecitované feministické pitomosti. Z dokumentárního pohledu to má ale význam, páč Simona Stašová je tady fyzicky podobná svojí matce jako nikde jinde. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama