poster

8 miliónů způsobů jak zemřít

 • USA

  8 Million Ways to Die

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 1986, 115 min

 • Kubaso
  ***

  Slušná kriminálka, která místy otravuje vlezlou protichlastací agitkou, zatímco se kolem vesele šňupe koks. Čili americká klasika. Pod scénářem je podepsán Oliver Stone, který ale tím, jak s ním Hal Ashby naložil, byl natolik nadšen, že chtěl své jméno stáhnout z titulků. Ve filmu se najde hned několik pasáží s údajně improvizovanými dialogy, ovšem právě ty jsou z celého snímku nejzábavnější. V jedné ze závěrečných scén se herci vymknou kontrole natolik, až ono anglické slovíčko na "F" převažuje nad všemi ostatními dohromady. I'm not f***ing kidding. Když ne Bridges, tak zcela určitě začínající Garcia táhne film přes krapet pomalé tempo kupředu. Srovnání s Pacinovým Tonym Montanou vůbec není mimo mísu.(22.1.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,305,114Tržby Celosvetovo $-(17.11.2008)

 • kobejn
  ***

  No nic extra to neni, neni to ani úplnej propadák, řekněme takovej lehkej nadprůměr, kriminálka jak vyšitá, trochu to ozvláštňuje "zdrogovanej" script Olivera "bloody" Stonea a přítomnost Jeffa Bridgese, mimochodem jeho starší bratr Beau si zahrál v úplně prvnim Ashbyho filmu, Jeff v posledním, zvláštní náhoda...a Andyho Garcii, který si tu složil "generálku" na podobnou roli v Kmotrovi 3. Vcelku smutnej konec jedný skvělý režisérský kariéry, kterou předčasně ukončila kmotra s kosou....(27.2.2013)

 • Lacike
  *

  Kriminalka v ktorej expolicajt a alkoholik Jeff Bridges patra po vrahovi prostitutky. Spracovanie je hrozne. Tempo smrtiace. Postavy nezaujimave. Vysetrovanie neznesitelne a identita vraha je tiez dost skoro jasna, takze film postrada akekolvek napätie. Oliver Stone mal pri pisani scenara velmi slabu chvilku. A to ze hlavny hrdina v tomto filme ma byt rovnakou postavou aku stvarnil Liam Neeson v solidnom filme A Walk Among the Tombstones by ma ani vo sne nenapadlo. Tento film je o niekolko tried horsi. Jedine co ponuka a za co davam jednu hviezdicku je herecke obsadenie. Ale to nestaci a film je strata casu. 1/10.(7.4.2015)

 • dopitak
  **

  Až do scény v hale to byla průměrná detektivka s ošklivou prý femme fatale, ale způsob, jakým se tvůrci snažili vygradovat děj, by stálo za to zapsat do učebnic jako nepovedený příklad. Proč jel Scudder po tom do domu Angela a nasedl do lanovky, ví asi jen pan režisér...(6.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace