poster

8 miliónů způsobů jak zemřít

 • USA

  8 Million Ways to Die

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

USA, 1986, 115 min

 • Lacike
  *

  Kriminalka v ktorej expolicajt a alkoholik Jeff Bridges patra po vrahovi prostitutky. Spracovanie je hrozne. Tempo smrtiace. Postavy nezaujimave. Vysetrovanie neznesitelne a identita vraha je tiez dost skoro jasna, takze film postrada akekolvek napätie. Oliver Stone mal pri pisani scenara velmi slabu chvilku. A to ze hlavny hrdina v tomto filme ma byt rovnakou postavou aku stvarnil Liam Neeson v solidnom filme A Walk Among the Tombstones by ma ani vo sne nenapadlo. Tento film je o niekolko tried horsi. Jedine co ponuka a za co davam jednu hviezdicku je herecke obsadenie. Ale to nestaci a film je strata casu. 1/10.(7.4.2015)

 • majo25
  ***

  Tak vrátiť sa do normálneho života tak, že hlavný hrdina vymení jednu prostitútku za druhú je fakt "super nápad". Ale veď čo čakať od skrachovaného policajta, ešte k tomu alkoholového závisláka, ktorého ale Bridges zahral presvedčivo. Vlažnejšie akčno-kriminálne béčko ako vyšité, ktorému chýba viac akcie i napätia. Niektoré momenty ujdú, inokedy je to skôr plné vaty. Rada-sa-vyzliekajúca Arquett paradoxne nič neukáže, naproti tomu Alexandra Paul stihne ukázať svojho bobríka.Vcelku šedý priemer.(22.4.2018)

 • kobejn
  ***

  No nic extra to neni, neni to ani úplnej propadák, řekněme takovej lehkej nadprůměr, kriminálka jak vyšitá, trochu to ozvláštňuje "zdrogovanej" script Olivera "bloody" Stonea a přítomnost Jeffa Bridgese, mimochodem jeho starší bratr Beau si zahrál v úplně prvnim Ashbyho filmu, Jeff v posledním, zvláštní náhoda...a Andyho Garcii, který si tu složil "generálku" na podobnou roli v Kmotrovi 3. Vcelku smutnej konec jedný skvělý režisérský kariéry, kterou předčasně ukončila kmotra s kosou....(27.2.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Ještě před puštěním filmu Mezi náhrobními kameny, jsem zaregistroval existenci tohoto kousku a tak mě zajímala postava Matta Scuddera, kterou zde ztvárnil Jeff Bridges. Ona je svatá pravda, že tento film není nic moc extra, nicméně až na závěrečnou zhruba dvacetiminutovku se to dá celkem překousnout. Ta akce v opuštěné hale se vážně moc nepovedla – užvaněné, uvřeštěná a ještě blbě natočené. Závěrečná přestřelka na „lanovce“ mi naštěstí spravila chuť. Jinak herecké obsazení bylo celkem fajn – jen škoda, že se tam Alexandra Paul neohřála o něco déle – alespoň splnila „kvótu“ nahoty…(25.9.2018)

 • Kubaso
  ***

  Slušná kriminálka, která místy otravuje vlezlou protichlastací agitkou, zatímco se kolem vesele šňupe koks. Čili americká klasika. Pod scénářem je podepsán Oliver Stone, který ale tím, jak s ním Hal Ashby naložil, byl natolik nadšen, že chtěl své jméno stáhnout z titulků. Ve filmu se najde hned několik pasáží s údajně improvizovanými dialogy, ovšem právě ty jsou z celého snímku nejzábavnější. V jedné ze závěrečných scén se herci vymknou kontrole natolik, až ono anglické slovíčko na "F" převažuje nad všemi ostatními dohromady. I'm not f***ing kidding. Když ne Bridges, tak zcela určitě začínající Garcia táhne film přes krapet pomalé tempo kupředu. Srovnání s Pacinovým Tonym Montanou vůbec není mimo mísu.(22.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace