Jen počkej, zajíci! (TV seriál)

• český

• slovenský

No, počkaj!

Animovaný / Komedie / Rodinný

Sovětský svaz, 1969, 20x10 min

Je zde znát podoba s Tomem a Jerrym, tak jsem se kouknul, který z těcho dvou animovaných gigantů je starší a je to právě Tom a Jerry, který vzniknul 1965. Nevím, nevím, ale řekl bych, že se tady možná sověti insipirovali od svých ´´oblíbených´´ kapitalistických ´´bratrů´´. Těžko říct, každopádně není potřeba to nějak moc zkoumat. V mých dětských letech mě to bavilo a vo tom to je.(14.11.2009)

Ve své době Tom a Jerry "východního bloku". Ale musí se přiznat, že velmi zdařilý - výborná animace, děj, jenom člověk někdy nevěděl, jestli fandit vlkovi, nebo zajíci. Výborně jsem se bavil dříve i nyní, a mám informace, že když se nějaké dítě na západě k tomuto dílu dostalo, byl tento seriál i u něho jako jeden z nejlepších.(18.4.2010)

V dobách totáče velmi zdařilá sovětská náhražka za Disneyho. Dávám 5* - dílem z nostalgie, dílem za to, že jde opravdu o vtipný seriál nabitý nápady. I Tom s Jerrym by mohli blednout závistí. A nevěřili byste, že i takováto nevinná zábava byla u sovětských papalášů chvíli považována za POLITICKY ZÁVADNOU!!! Kotěnočkinovi v Rusku moc pšenka nekvetla. To jsou absurdity...(22.6.2003)

Tak to je nejpopularnejsi podivana meho detstvi!S dnesniho pohledu to uz jiste mladsi rocniky neoceni,televize jsou zahrnuty kreslenymi serialy,ale tenkrat toho na vyber az tolik nebylo,krom sledovani Tom a Jerry na ORF 1(ti stastni co ji chytali).Kazdy dil jsme videli nespocetkrat a jeste dnes kdyz uslysim znamou znelku,prisednu opet k tv!:)(7.12.2008)

Když jsem byl malý, tak mi seriál vždycky připomínal do určité míry kojota Williho a ptáka uličníka. Jenomže byl trochu méně "hezčí" ve smylu animátorské grafiky. Zajímavé je., že jsem ho stejně miloval. A vždycky jsem fandil tomu vlkovi, který byl prostě záporák, měl vykouřené plíce a byl to strašný smolař. Jak se ale mohlo pořád dařit tomu zatracenýmu zajíci unikat???(6.10.2008)

• - Jediný scenárista Aleksandr Kurlyandsky bol pri natáčaní všetkých 20 epizód. (Raccoon.city)

• - Od 1.9 2012 mohol byť v Rusku seriál premietaný až po 23 hodine. Celý problém spočíval v tom, že jedna z hlavných postáv, a to Vlk, je silný fajčiar. Ak by mal byť seriál vysielaný detskému divákovi, musel by byť cenzurovaný a časti, kde Vlk fajčí, by museli byť vystrihnuté. (Raccoon.city)

• - Mesačný plat režiséra prvých 16 epizód (1969 - 1986) Vjačeslava Kotěnočkina bol 500 rubľov. (Raccoon.city)