Reklama

Reklama

Jen počkej, zajíci!

(seriál)
  • Česko Jen počkej...! (více)

Epizody(20)

Obsahy(1)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

Recenze (473)

MarekT 

všechny recenze uživatele

Socialistická obdoba Toma & Jerryho a Ptáka Uličníka s Kojotem. I sovětská verze se řadí mezi největší perly v tvorbě pro děti a je jen škoda, že epizod je tak málo a nemůžeme si vychutnat více příhod. I pro mě to je krásná vzpomínka na doby dřívější. No a taky bych dodal, že jsem rád, že vlastním na VHS starý dabing seriálu, viděl jsem to i s novým na Nově a byl jsem docela zklamán. ()

Adam Bernau 

všechny recenze uživatele

Vždy znovu mě fascinuje sociálním napětím mezi oběma protagonisty zesílený všudypřítomný queer náboj tohoto seriálu. Nepředstavuje-li ovšem zajda stereotyp samičky, jako vlk stereotyp mača. Každopádně je to ta hlavní přidaná hodnota oproti Tomovi a Jerrymu. Potom tematizace tradiční a populární písně ve světě Sovětů. A českému diváku dabingem zvěčnělé Kotěnočkin, Chait, Rusakov,... Samozřejmě sláva Ukrajině. ()

Reklama

Matematicka 

všechny recenze uživatele

Příjemná vzpomínka na dětství... Milá groteska, která se líbila mně a funguje i u mých dětí :-) Překvapilo mě, jak málo je to násilné. Pokud se vlk dostane do neřešitelných potíží, zajíc mu vždy ochotně pomůže, naopak ale samozřejmě nikdy ne. Ráda se zase někdy podívám. Zajímavé komentáře: sportovec, Radek99, gudaulin, Lima, Mariin. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Stereotypní příběhy, kdy zajíc je extrémně nesympatický, a tak musíte zákonitě fandit vlkovi, i když to záměrem tvůrců určitě nebylo. Vlk je ovšem takový ultra kretén, že veškeré pokusy zabít hnusného zajíce selhávají. A mě to už po čase přestalo bavit. Vše má svůj konec, ale tady konce nevidět. Nebaví mě sjíždět stále stejný obehraný koncept. Kotěnočkin to je teda jméno pro režiséra. Blbost na pátou. Co taky čekat od ruské produkce. ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Rozprávka, ktorú si pamätá veľa ľudí z môjho detstva aj z detstva starších generácií, lebo to bola jednoducho kultová rozprávka, ktorá bola nesmierne vtipná. Stále vyhrávajúci prešibaný zajac a jeho prenasledovateľ vlk, ktorý takmer vždy prehrá. Toto je proste nezabudnuteľný seriál pre deti so super hudbou a vydarenou animáciou. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (48)

  • Existuje ještě jedna epizoda, která je uvedena mimo řadu seriálu, jako speciální edice. Je to dvouminutový díl s usmiřující vánoční tematikou roku z 2017 s názvem „Поймай звезду“, tedy „Chyť hvězdu“. (sator)
  • Od 1.9 2012 mohol byť v Rusku seriál premietaný až po 23 hodine. Celý problém spočíval v tom, že jedna z hlavných postáv, a to Vlk, je silný fajčiar. Ak by mal byť seriál vysielaný detskému divákovi, musel by byť cenzurovaný a časti, kde Vlk fajčí, by museli byť vystrihnuté. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama