Polib mě na rozloučenou

Pobozkaj ma na rozlúčku

Komedie / Romantický

USA, 1982, 98 min

• pupidup

tak tohle nebyl moc odvaz! Spousta rádoby vtipných, ale dle mého trapných a zdlouhavých dialogů i monologů, připomínajících léčebnu pro mentálně postižené....nevím, pro jakou cílovou skupinu je komedie určena, ale určitě ne pro ty, kteří mají rádi inteligentní nebo třeba černý humor. Sally Fields se chová jakoby zamrzla ve věku pěti let. Jestli za tento film byla někdy na něco nominována, tak jak potom musí vypadat to ostatní z americké komediální filmografie. Zlatá malina dobrá...(30.1.2011)

Duchařská komedie na ospalé nedělní odpoledne. (musí však pořádně pršet!)(15.2.2011)

• rt12

Film již předem odsoudil k ,, zániku" šílený dabing. Ani jsem se nepídila, kdo namluvil Sally, ale bylo to nervy drásající. Bohužel v původním znění jsem jej nesehnala. Děj samotný bez nápadu, bez invence. Stokrát omletý námět nezaujal, špatný scénář nemohli zachránit , pro mě jinak, oblíbení herci. Díky nim dávám dvě hvězdy. Jasný propadák.(15.2.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,782,759Tržby Celosvetovo $-(3.10.2009)

Slabších 60%. Byla to taková konverzační komedie, kde bylo pár dobrých slovní přestřelek, pár dobrých hlášek a několik dobrých glos. Co mi trošku vadilo, tak bylo takové to hulákání a překřikování, to moc nemusím. Nicméně, mimo toto to bylo celkem fajn. Sice jsem čekal více humoru, ale nebylo ho tam zase málo. Takový průměr. Myslím, že na jedno kouknutí OK, možná i druhé, protože jsem určitě všechny vtípky napoprvé nepochytil. Howgh!(31.1.2011)