• Yokolobuna

Nuda. Bezbřehá. A taky obrovská filmařská fušeřina bez hlavy a paty, s příběhem podaným v té co možná nejdementnější formě. Mizerný je však i projev samotného Arnieho, kdy díky jeho "výkonu" postava Joea namísto citlivého a inteligentního kulťáka působí až autistickým dojmem. Sonda do Arnoldových hereckých začátků vyústila v jeden řádně pronuděný večer.(12.2.2015)

Já jsem se u toho ani minutu nenudil. Ve své době to asi nebylo nic moc, ale když se na to člověk kouke teď zpětně, vidí mladýho Bridgese (stejně skvělej za mlada jako dnes), mladýho Englunda a mladýho Arnieho, kterej cvičí v kostýmu batmana a předvadí vlastně parodii na sebe sama. Je to zábavné, o to víc že takovýhle napůl ztřeštěnych filmů moc není. A navíc, ve filmu je sice pár rvaček, ale Arnold ZROVNA u žádné z nich neni, vžycky přijde až pozdě a řekne: sorry že jsem tu nebyl abych pomohl, a k tomu všemu hraje na housle!!! I Když "pózující" Jeff Bridges je taky dost komickej xD(19.10.2009)

K Arnoldovému zlatému glóbusu ma prehovorila jeho kniha, inak by som si (napriek tomu, že som od Arnieho všetko videl) toto asi nepozrel. Čo sa týka filmu, tak hodnotenie hovorí za všetko. Slušný herci (Arnieho postava a charizma vládne), ale príbehová nuda to ťahá dolu. Odkaz pre činkárov: Arnie je tu asi tak max. pol hodku, je stále v špičkovej forme, kedže neskor získal ďalšiu Olympiu, zopár záberov sa tu nájde ako sa predvádza, inak nič moc jeho postava nepredvedie, okrem super tréningu ramien v Bat-kostýme, či čo to bolo. 55% - 3*(5.6.2014)

Pohled na civilního Arnolda musí potěšit každého fandu, Bridges je tu sice docela otravný, stejně jako Sally (ale ta má aspoň moc hezký nohy). Jinak jsem ale film s tak kouzelně redardovaným scénářejm dlouho neviděl a musel jsem se chlámat od začátku do konce. Zvlášť od momentu, kdy Thor přetáhne placenou štetku, zatímco jeho poskok dáva druhé přikurtované štětce masáž to je totální pekličko, kulturisti běhaj v trenkách po ulicích.... Kromě toho hraje Arnold na housle, posiluje v kostýmu Batmana a chválí Bridgesovi broušený sklo .... fantasie.(25.8.2013)

• Jara.Cimrman.jr

"Myslela jsem si, že vy kulturisté jste všichni ... homosexuálové?" Neznám nic lepšího než sex v posilovně a i na ten v tomto snímku došlo. Také jsem byl svědkem rejdění polonahých kulturistů po městě a házení činkami, ale co se taky dá čekat od snímku, který se nenápadně točí kolem rakouského Schwarzebatmana. Tento jedinečný houslista podal svůj tradiční prkenný výkon, což nevadí, neboť alespoň svými trapézy nezastínil love story Craiga s Marie-Tate a už vůbec ne sexuální řádění plemenného divocha Thora. A nyní jsem si vzpomněl, že bych asi měl napsat, že to byla hrozná blbost, což je z mých předchozích řádků špatně čitelné, ale je tomu tak. Mr. Universe je mi svědkem.(13.12.2016)

• - Podmínka režiséra byla, aby Schwarzenneger pro roli zhubl 15 kg. Arnold si poté uvědomil, že s takovou váhou už nemůže myslet na vítězství v kulturistice. Roli však přesto přijal, protože ve sportu dosáhl všeho, čeho dosáhnout mohl, a jeho další metou byl jednoznačně film. Po dokončení snímku se však přesto ke kulturistice vrátil. (sator)

• - V závěrečné scéně, kdy kulturisté vybíhají na ulici, kde o chvíli později pózují, lze krom Arnolda Schwarzeneggera a Kena Wallera vidět i další známé tváře kulturistiky tehdejší éry, jakými jsou například Mike Katz, Robbie Robinson a Franco Culombu. Všechna tato jména rovněž figurovala v dokumentárním snímku Pumping Iron (1977), kde dostaly postavy mnohem více prostoru. (Platom)

• - Před začátkem natáčení absolvoval Arnold Schwarzenegger čtrnáctidenní herecký kurz pod vedením proslulého Erica Morrise, jehož doporučil Jack Nicholson. (lekr)