Inspektor Gadget

Inspector Gadget

Inšpektor Gadget

Rodinný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1999, 75 min

Cha cha cha cha cha cha cha cha ten Dráp je nejsměšnější část filmu: úplně přehrávající, jeho plán nedává smysl ( proč chce vytvořit robotí bojovníky ) a jeho ksicht byl ukázanej ( já myslel že jeho ksicht nemá být vidět, což byla škoda protože vypadá jako ubohý šašek). Zbytek filmu celkem OK i když pár mínusů by se tam ještě našlo.(2.6.2016)

• Hadati

To, co vyzdvihovalo původní animovaný seriál se ve filmu neukázalo. Myslím tím zejména věčného hlavního nepřítele Mistra M a věčná nešikovnost inspektora Gadgeta, která většinou způsobovala zlikvidování padouchů, aniž by o tom inspektor vůbec něco tušil, neustálá pomoc jeho neteře a jejího psa apod. Naopak mimo inspektora se stejně pošahaně chovali i další postavy - zejména jeho nepřátelé. Na vtipy, které by mohli rozesmát i dospělého jsem narazil pouze dvakrát. Film je vhodný pouze pro děti do 12 let. Starší by se už nejspíš nudili. Tento film je chabým ztvárněním jeho animované předlohy. Dvě * dávám jenom kvůli celkem slušným trikům.(30.9.2004)

Tento filmik je pre deti, plny fantazie, trikov, ale hlavne kdejakych hraciciek a pomocok ktore Matthew Broderick vytahuje ako na beziacom pase. ktore dieta by netuzilo mat nohy ktore by skakali desat metrov do dialky, a ked sa na takych nohach este aj rozbehnes, proste parada.... Triky su dokonale, Joely Fisher nadmieru povabna a Rupert Everett stylovo zaporacky. K tomuto filmu si treba nasadit len detske okuliare ktori zda sa viaceri z tu pritomnych asi davno stratili a zabavna jazda moze zacat....(26.10.2008)

• MarekT

Původní animovaný seriál na Fox Kids patřil svého času k těm nejlepším, které jsem kdy v dětství shlédl. Seriál jsem měl tak rád, že mě zajímala jeho filmová podoba, ale ta je jen paskvil odchylující se celkem dost od předlohy. Více k ní nelze dodat, akorát jen to, že toto byl jeden z mála filmů, které jsem "strhal kritikou" už před desátým rokem života.(9.4.2009)

• solskjaer

Nevím zda-li se dá říct o tomto filmu, že je slabý nebo špatný. Asi ano ,ale nezapomínejme , že film není určený pro dospělé. Myslím si , že děti se u tohoto filmu docela dobře baví a to je důležité ne? Přeci pro ně to bylo natočené a oni jsou těmii konzumenty. Jiné to je třeba když odstřelím Shreka, neboť ten je dělaný hlavně pro dospělé a až potom pro děti. No nevím, kdybych měl film hodnotit podle sebe tak je to naprostá hovadina ale to jsou Pokemoni a Teletubies také a jak to frčí. Proto bych asi u filmů pro děti bral malinkatou rezervu při jejich hodnocení!(15.11.2004)

• - Gadgetmobile je navrhnutý na základe kabrioletu Lincoln Continental z roku 1964 od Brenda Bradforda. (Greenpeacak)

• - Film bol skrátený kvôli kritickým recenziám zo 110 minút na cca 75 minút. (lmartinl)