Inspektor Gadget

Inšpektor Gadget

Rodinný / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1999, 75 min

• Bauer

Pro 6ti leté dítě je Inspektor Gagdet, který má déku 69 minut (bez titulků) zaručeně skvělou záležitostí, které se určitě zasměje a bude to chtít vidět vícekrát. A ani se nedivím, protože já tento film vidět jako malé dítě, tak bych z něj byl unešen. Všechny ty věci co Gadget obsahoval, třeba zubní pastu, vrtuli, pružiny, zapalovač a nebo to jeho skvělý mluvicí auto, tak to by mně dostalo. Jenže jsem poněkud starší, tudíž se žádné nadšení nekoná. Pro dospělého diváka je 69 minut velmi nudných. Možná, že se takovému divákovi může zdát tento film dobře udělaný, ale nic to němení na tom, že je to prostě nudná záležitost, což je velmi zvláštní, když vemu v potaz stopáž. Za 20 let se na to opět rád podívám, ale v nejbližsí době (20let) to nechci určitě ani vidět a ani o tom slyšet!!!(19.4.2008)

• MarekT

Původní animovaný seriál na Fox Kids patřil svého času k těm nejlepším, které jsem kdy v dětství shlédl. Seriál jsem měl tak rád, že mě zajímala jeho filmová podoba, ale ta je jen paskvil odchylující se celkem dost od předlohy. Více k ní nelze dodat, akorát jen to, že toto byl jeden z mála filmů, které jsem "strhal kritikou" už před desátým rokem života.(9.4.2009)

• solskjaer

Nevím zda-li se dá říct o tomto filmu, že je slabý nebo špatný. Asi ano ,ale nezapomínejme , že film není určený pro dospělé. Myslím si , že děti se u tohoto filmu docela dobře baví a to je důležité ne? Přeci pro ně to bylo natočené a oni jsou těmii konzumenty. Jiné to je třeba když odstřelím Shreka, neboť ten je dělaný hlavně pro dospělé a až potom pro děti. No nevím, kdybych měl film hodnotit podle sebe tak je to naprostá hovadina ale to jsou Pokemoni a Teletubies také a jak to frčí. Proto bych asi u filmů pro děti bral malinkatou rezervu při jejich hodnocení!(15.11.2004)

• Hadati

To, co vyzdvihovalo původní animovaný seriál se ve filmu neukázalo. Myslím tím zejména věčného hlavního nepřítele Mistra M a věčná nešikovnost inspektora Gadgeta, která většinou způsobovala zlikvidování padouchů, aniž by o tom inspektor vůbec něco tušil, neustálá pomoc jeho neteře a jejího psa apod. Naopak mimo inspektora se stejně pošahaně chovali i další postavy - zejména jeho nepřátelé. Na vtipy, které by mohli rozesmát i dospělého jsem narazil pouze dvakrát. Film je vhodný pouze pro děti do 12 let. Starší by se už nejspíš nudili. Tento film je chabým ztvárněním jeho animované předlohy. Dvě * dávám jenom kvůli celkem slušným trikům.(30.9.2004)

• Falko

V tomto pripade suhlasim do poslednej bodky s komentarom uzivatela Bauer. Je to film natoceny len pre detskeho divaka, ktory sa bude s uzasom divat na vsetky tie vizualne efekty, ale pre dospeleho divaka je to moc nudne, esteze to trva len 67 minut bez zaverecnych titulkov. Chcel som si to pozriet len preto, ze pred 18-timi rokmi som tento animovany serial celkom rad pozeraval na rakuskej ORF... 06.10.2008 ______ Matthew Broderick - (policajt John Brown / Inspektor Gadget / Robo Gadget) +++ Rupert Everett - (Sanford Scolex) +++ Joely Fisher - (Brenda Bradford / RoboBrenda) +++ Andy Dick - (Kramer) +++ Hudba: John Debney +++(6.10.2008)

• - Gadgetmobile je navrhnutý na základe kabrioletu Lincoln Continental z roku 1964 od Brenda Bradforda. (Greenpeacak)