Mijn Nachten met Susan, Olga, Albert, Julie, Piet & Sandra

• Nizozemsko Tre adorabili viziose (více)

Karlos80

Susan žije se svým přítelem Antonem v idylické farmě společně s Albertem (modní fotograf který trpí agorafobií který se nyní bezpečně usadil v Susanine skříni) a Julii (která po většinu dne spí) a párem skotačivých přítelkyň. Ty touží po jediném, po sexu, ale ony také spáchají několik vražd, všichni si ale myslí že za nimi stojí retardovaná žena Piet, která bydlí nedaleko od nich na louce v malé chatce, a všemu co se děje mlčky a tiše přihlíží a je tak vlastně jediná, která ví o veškerém malém špinavém tajemství, a to prakticky od samého začátku. Nu což, podle fotek to vypadalo naprosto úžasně, ale jako celek mě to moc neoslovilo, je to totiž strašně nudný, najde se tu skutečně jen pár zajímavých situací, zajímavá je pak ale zcela určitě přítomnost dvou krásných mladých a žhavých vražedných nymfomanek Sandry a Olgy, které tady chodí neustále odhalené (jedna se ráda houpe na dětském houpacím koni) a sex musejí mít kdykoliv a kdekoliv, tak by to dopadlo snad ještě hůř. Film je tedy koukatelný a zábavný hlavně díky nim, líbilo se mi ještě ale krásně finále, ale to je tak vše. Jinak akční a horor zcela určitě ne, spíše drama-thriller, příběhem a spiknutím to má blízko k italské žluté, ostatně v Itálii film vyšel pod názvem "Tre adorabili viziose". ()

kaylin

Nizozemský snímek „Mijn Nachten met Susan, Olga, Albert, Julie, Piet & Sandra“ je prostě takovou zvláštní chuťovkou, která má nádech semdesátkového porna, ale tím vůbec není, ve skutečnosti je to spíše takové zvláštní krimi bez toho, aby se zde zločiny nějakým způsobem řešily. Před sebou máte jen skupinu krásných žen, na které se hezky kouká a jejichž osud nebude asi moc hezký. ()