silentname

"A Christmas Treasure" bolo nakoniec pre mňa oveľa lepším filmom, než som si pôvodne myslel, že sa dočkám. Čisto z pohľadu upútavky, ktorú Hallmark pripravili po ich "Next Stop, Christmas" som mal pocit, že pôjde o ďalší hudobný film, a poster, ktorý má na spodku poskladané klávesy ma v tomto dojme len utvrdzoval. A tohto roku som už nejaké tie hudobnejšie vianočné filmy mal možnosť vidieť a neboli veľmi dobré. Keby však Hallmark ten trailer spravili tak, aby sa sústredili na to, o čom je film naozaj, mohlo to byť lepšie, pretože v realite toto nie je vôbec spevácky film. Máme tu dve hudobné čísla... ktoré sú spracované veľmi kvalitne a fungujú, no film je skôr o mestečku, ktoré po sto rokoch otvára zakopanú archu, ktorú tam odložili ich predkovia v roku 1921. A je tam troška histórie, je tam romantika, a je tu aj nejaké to pekné a chutné jedlo. Nakoniec náš hlavný hrdina v tomto filme je šéfkuchár. A naša hrdinka je zase novinárkou. Romanca je podľa mňa solídna, atmosféra filmu funguje, pozerá sa na to príjemne. Nie je to žiadny prelomový film, ale ako romantický TV film celkom funkčný. Na jedno pozretie stačí. A je rozhodne lepší, než som si myslel, že bude. Hodnotenie: B- ()