poster

V pasti lásky

 • český

  Malér

 • Kanada

  Entangled

 • slovenský

  Malér

Krimi / Drama

Kanada / Francie, 1993, 98 min

Režie:

Max Fischer

Předloha:

Pierre Boileau (kniha), Thomas Narcejac (kniha)

Kamera:

Ennio Guarnieri

Producenti:

Max Fischer

Scénografie:

Thérèse Ripaud

Kostýmy:

Suzana Fischer
(další profese)
 • kolemjdouc
  odpad!

  tak zamotané že už to víc zamotané ani být nemohlo.Podle mě tam šlo jen o to ukázat nahatou Treil.Její herecké "umění" se po letech nějak ztratilo ve smetišti dějin.....(20.12.2015)

 • bassator
  odpad!

  Sra... první kategorie. Stačí jen slyšet stupidní dabink a je jasné, že z toho nic lepšího vzniknout nemuže. To musel být fakt Pierce Brosnan zoufalej když se nechal obsadit do něčeho takového... - 12. 12. 2012 - 5%(12.12.2012)

 • honajz
  *

  Televizní film, rádoby thriller, ve kterém je Pierce Brosnan jen na okrasu a marně přemýšlím, proč jej vůbec bral. V roce 1993, kdy tahle srágora vznikla, měl Pierce Brosnan přece jen už určitý kredit, i když Bonda si zahraje až o dva roky později. Ale minimálně Remington Steele, Trávníkář, Vlak smrti, Exploze, Mrs. Doubtfire - táta v sukni, tenhle seriál a filmy měly určité renomé. Film vypráví o propleteném vztahu dvou kamarádů, o němžčasem zjistíme, že jde o propletený vztah tří až čtyř lidí, do něhož zasáhne krásná (no, krásná...) dívka.Vášně muže k muži a muže k ženě pak vedou nutně k tragickému konci.(15.5.2009)

 • Nick Tow
  **

  Film vznikol podľa námetu autorskej dvojice Boileau-Narcejac, ktorá v druhej polovici minulého storočia patrila do rodinného striebra francúzskej detektívky, hneď po Simenonovi a jeho Maigretovi. Knihu som nečítal, ale pochybujem, že je napísaná rovnako zle a kostrbato ako tento televízne pôsobiaci mačkopes, prezlečený za rafinovanú šelmu. Čiernobiele postavy, prehrávajúci herci, logické kotrmelce, zmätené rozprávanie. Mohlo to byť niečo medzi psychologickým a erotickým thrillerom - takto je to len klasická ukážka, ako zo sľubného námetu vyrobiť gumený hamburger, akými kŕmia neprieberčivého diváka komerčné televízie po 22. hodine.(5.8.2010)

 • Dárius
  ****

  Tak úplná perla to není-ale "srágora"dle kolegy honajze-ani omylem.Stačí si v životě prožít podobný příběh.A "Annabelle" že není krásná?-tak já už potom nevím!(31.5.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace