Naprosto dokonalé (TV seriál)

Absolutely Fabulous

Komedie

Velká Británie, 1992–2012, 20 h 40 min (Minutáž: 25–55 min)

Simon Brint

Jennifer Saunders, Joanna Lumley, Julia Sawalha, Jane Horrocks, Dawn French, Idris Elba, Natascha McElhone, Nathan Lee Graham, Orla Brady, Deborah Harry, Miranda Richardson, Robert Lindsay, Nathan Lane, Naoko Mori, Whoopi Goldberg, Josie Lawrence, Emma Pierson, Daniela Denby-Ashe, Daniel Newman, Kristin Scott Thomas, Suzi Quatro, Miranda Hart, Julian Rhind-Tutt, Christopher Ryan, Rufus Wainwright, Mya-Lecia Naylor, Mia Soteriou, Carmen Du Sautoy, Femi Oyeniran, Sean Chapman, Naomi Campbell, Crispin Bonham-Carter, Nickolas Grace, Tim Wylton, Rebecca Front, Kate O'Mara, Suzanne Burden, Juliette Mole, Dave Gorman, Mark Tandy, Simon Brodkin, Pascal Liger, Robert Ripa, Mo Gaffney, Suzy Menkes, Colin Jackson, Ian Gelder, Greg Bennett, Louis Hilyer, Katy Wix, Sylvia Anderson, Gary Beadle, Lee Walters, Jon Plowman, Harriet Thorpe, Helen Lederer, Lulu, Jo Brand, Ruby Wax, Suzy Aitchison, Felix Dexter, Beattie Edmondson, Geoffrey McGivern, Miranda Forbes, Suzanne Bertish, James Lance, Tilly Blackwood, Mariella Frostrup, Hugh Ross, Elly Jackson, Lucy Montgomery, Mark Kermode, June Whitfield, Christopher Malcolm, Alexandra Bastedo, Tim Woodward, Kathy Burke, Eleanor Bron, Adrian Edmondson, Helena Bonham Carter, Richard E. Grant, Britt Ekland, Meera Syal, Patrick Barlow, Jane Galloway, James Dreyfus, Celia Imrie, Peter Richardson, John Hudson, Kevin Allen, Rupert Penry-Jones, Tom Hollander, Marianne Faithfull, Simon McBurney, Dora Bryan, Ed Devereaux, Christian Lacroix, Twiggy, Bob Barrett, Antony Cotton, Emma Bunton, Geri Halliwell, Minnie Driver, Elton John, Jean-Paul Gaultier, Laurie Metcalf, Sacha Distel, Xavier Laurent, Anita Pallenberg, Leigh Lawson, Josh Hamilton, Danny Burstein, Graham Norton, Jesse Tyler Ferguson, Sofie Gråbøl, Elly Jackson, Patricia Potter, Lindsay Duncan, Hannah Dodd

Edina a Patsy naprosto brutální seriál ve kterém se nedočkáte ničeho co by dávalo smysl :o) dvě ženské žijící bohémský život v jedné ruce cigaretku v druhé sklaničku se šampaňským. Patsy neustále jedoucí na nějakém pochybném matroši viz první serie a výlet do Francie :o) neustále tvrdící že jí je o pětadvacet méně než ve skutečnosti. první tři serie byly natočeny během několika let ale rozdíl mezi 3 a 4 serii je cca 6 let kdy byla pauza proto si můžete všimnout že tam tne přechod mezi seriemi je markantní ono serial měl skončit již 3 serii kdy se poslední díl jmenuje The End . 4 a 5 serie mě neuvěřitelně zklamala spíše bych dal celkově za 4 a 5 serii jen 3 hvězdičky . Pro mě je ovšem nestárnoucí klasika první druhá a třetí serie :o))(14.2.2008)

-5* téměř dokonalý seriál o praštěných nerozlučných kamarádkách, kterým k životu stačí kamión cigaret a bezedná láhev s nerozbitnými sklenicemi a samozřejmě obrovský šatník s novými oblečky. Bláznivé životní peripetie plné britského sarkastického humoru, absurdních situací a pletichaření - to vše vkusně zabalené v každém díle s nezapomenutelnými s vedlejšími roličkami. Někdy dokonalé a někdy slabší, přesto 5 hvězd si zaslouží. [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 3 (3*MAX) ](28.2.2016)

Tento sitcom jsem viděl kdysi dávno na polské TV a málem jsem se potrhal smíchy. Nyní se mi podařilo získat (zatím) 5.řadu a opět jsem se trhal smíchy. Škoda jen, že nemohu nikde sehnat jejich sitcom pod názvem "SAUNDERS and FRENCH! Protože tyto parodie byly excelentní. Například parodie na VETŘELCE, Missery nesmí zemřít, Omen....neměly chybu :-)(22.7.2008)

• klukluka

Je to určitě svižný a oceňuji schopnost zesměšnit vážné lidské nectnosti tak, aby je diváci přesto i nadále vnímali jako nectnosti (alkoholismus, obezita, konzumace drog...), pořád je to pro mě ale seriál o dvou a více blbých pipinách, což znamená, že se mi nabízí možnost proniknout hlouběji do života dvou a více blbých pipin, a to není něco, o co bych stál, a čím bych se chtěl připravovat o čas. Vysokému, enormně vysokému hodnocení nerozumím, myslel bych si, že je nás takových víc, kdož si vážíme ceny času.(4.4.2016)

Keď som po prvý raz uvidel na HBO seriál Absolutely Fabulous, ostal som v nemom úžase. Netušil som, že okrem smrtonosného Mr. Beana dala Británia svetu aj dve nezničiteľné dračice z Holland Parku. Komikov v sukniach je ako šafranu, ale Jennifer Saunders a Joanna Lumley vydajú za celý regiment. Sledovať hysterku Edinu s nemožným vkusom a jej ešte nemožnejšiu kamarátku Patsy, ktorá vyfajčí všetko, čo jej príde pod ruku, bol tvrdý útok na moju bránicu. Tieto dve fúrie sú naplno vyťažené ničnerobením, ich bohom je Lacroix a bibliou Hello Magazine. Od prvej epizódy som sa do nich zamiloval a seriál môžem pozerať donekonečna vždy s rovnako osviežujúcim účinkom. Za najlepšie scény považujem nočnú moru o liposukcii, príchod na francúzsky vidiek a seansu k menopauze. Dokonale úžasné!(10.6.2007)