Největší seriálové zklamání, co jsem zažil. Už dlouhá léta slýchám, že Ab Fab je nejlepší sitcom nejen britský, ale celkově, od mnohých lidí. Však já věděl, proč jsem se mu až doteď vyhýbal. Ústřední dvojka je nesnesitelná, výstřední líná Edina aspoň trochu roztomile a Jennifer Saunders to vynahrazuje svým božím hraním, ale modelka ve výslužbě Patsy je vyloženě na zabití, ne tím dobrým způsobem (narozdíl od takového Jacka z Will & Grace nebo Goba z Arrested Development), a smích, či dokonce pouhé pousmání vyvolané její postavou přichází maximálně jednou za pár dílů. Příběhům i vtipům chybí překvapivé pointy a hlavní cast doplňují až absurdně nevtipné vedlejší postavy (Bubble, prakticky všichni příbuzní s výjimkou matky). Kromě herectví Saunders je jedinou konstantně dobrou věcí oprávněně zahořklá a předčasně vyspělá uštěpačná dcera Saffy, která si pro sebe s přehledem krade každou scénu a každou slovní výměnu, byť jí scénáře nijak zvlášť nenahrávají, a sem tam potěší hvězdná camea. Hodně slabé tři hvězdy, a to předesílám, že jsem dlouholetým fandou dua French/Saunders. Prostě to asi bez té French ani nemohlo být ono.(25.12.2013)

Je to už nějaký pátek co jsem na tenhle seriál koukal,ale z paměti mi nezmizel!Tenhle zatraceně vtipný seriál u nás doma doslova zkultovněl.Některým hláškám se směju dodnes.A to se mi u seriálů nestává tak často.(1.6.2006)

Patsy a Eddie. Dvojka expertek na cokoliv, hlavně když mají při ruce láhev šampaňskýho:) Patsy je bývalá modelka, která od roku 1978 nejedla....Eddie je tučný, noblesný oslík, který žije jenom z alimentů od svých ex...Jeden z nejlepších britcomů, co jsem měl možnost vidět:))(29.5.2005)

Tento sitcom jsem viděl kdysi dávno na polské TV a málem jsem se potrhal smíchy. Nyní se mi podařilo získat (zatím) 5.řadu a opět jsem se trhal smíchy. Škoda jen, že nemohu nikde sehnat jejich sitcom pod názvem "SAUNDERS and FRENCH! Protože tyto parodie byly excelentní. Například parodie na VETŘELCE, Missery nesmí zemřít, Omen....neměly chybu :-)(22.7.2008)

Chlapi mají útrum......(9.6.2009)

• - V roce 2004 byl tento seriál zařazen TV Guidem do žebříčku "25 nejlepších kultovních pořadů všech dob". (don corleone)

• - Všechny hlavní postavy mají jména, který začínají na písmeno J. (don corleone)

• - V epizodě "The Last Shout" povzdechne si Patsy Stone "když jsem byla Bond girl". Představitelka Patsy Joanna Lumley skutečně hrála dívku Bonda ve V tajné službě jejího veličenstva (1969). (don corleone)