poster

Oběť lásky (TV film)

 • USA

  Victim of Love

 • Slovensko

  Obeť lásky

Thriller

USA, 1991, 99 min

Režie:

Jerry London

Kamera:

Billy Dickson

Hudba:

Richard Stone

Producenti:

Bernie Goldmann

Střih:

Michael Brown

Scénografie:

Toby Corbett
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • StarsFan
  ***

  Na první pohled se jedná o prostý film založený na milostném příběhu. Na ten druhý ale nabízí mnohem víc, je hodně o psychologii a zanechá ve vás pochybnosti. Pierce Brosnan hraje univerzitního profesora Paula Tomlinsona se zálibou v Edgaru Allanu Poeovi. Jednoho dne se seznámi s psycholožkou Tess Palmerovou (JoBeth Williams) a ta se do neznámého muže zblázní. Jenže později se ukazuje, že Paul není až zas tolik čistý, možná má milenku, možná zabil svojí ženu a možná to samé chystá i teď s Tess... ale to vše je jenom možná... je jenom na Tess, aby se rozhodla, jestli má radši věřit svému milenci, nebo psychicky labilní klientce...(9.4.2006)

 • andrii
  ****

  Nevyzpytatelně chutná slast. Ať vás/vám nezaskočí...mezi kostkami ledu ďábelsky vzrušující polibek. Atraktivita lomcující, propalující oční důlky, pravdivý stav věci. Zprvu sbalit, poté zbavit, rozlomit v půl. Neprohlédněte, co v něm vězí, až ho ženský půvab omrzí. Podlehněte svodům temně pohledného muže s úderným chtíčem, flirtujícího hráče s tajemstvím. Vábena jeho hořícími rty. Spálena žárem jeho těla. Smyslník smyslný. Sám velký požitkář - labužník. Hradní pán z pobřežní samoty, který není nikdy plně sytý. Znepokojující, nepřekonatelný milenec z čítanek, padělatel harlequinské romantiky. Eroticky magický sen, přes který byl přehozen magnetizující gotický pléd černokněžníka Heathcliffa.(30.6.2017)

 • Juto
  **

  Na tv film dobré.(3.3.2021)

 • mirkath1
  odpad!

  No tohle teda byla ptákovina. Fuj. Nějaké jiskření mezi Brosnanem a tzv. psycholožkou, která byla tupá jako kámen? Ani náhodou, možná jsem měla dát hvězdu za ten konec, ale jinak totální ztráta času :)(18.3.2012)