Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Aky
  ***

  Něco tak zbytečně nepřehledného se jen tak nevidí. Navíc člověk zná Mamon, tedy rozuzlení, takže se v těch Jaccích, Piotrech, Jadwigách... brodí vlastně zcela bezúčelně.(13.5.2017)

 • yakoob
  ****

  Stejně převzatý seriál jako český Mamon z produkce HBO...Přiznám se, koukal jsem pouze na první díl, abych viděl jak si s konceptem poradili poláci...Na další díly zřejmě pro mne nemá smysl koukat, páč je to, až na malé vyjímky, jako přes kopírák, vědět jak to dopadne a kdo za tím vším stojí, to už po druhé fakt né...Na druhou stranu, je vidět, že HBO si ve východní evropě snaží udržet dobrý standart...Kdybych si však měl vybrat mezi Paktem a Mamonem, o chlup by vyhrál Pakt...A to jsem neviděl originál...(12.6.2016)

 • Ironhead

  Aneb polska verze Mamonu... jak uz psal yakoob, bavilo by mne na to asi koukat, kdybych uz neznal Mamon... kdyz zna clovek pointu celyho serialu, ztraci tenhle zanr vetsinu svyho kouzla...(3.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace