Reklama

Reklama

Pakt

(seriál)
TV spot
Krimi / Drama
Polsko, (2015–2016), 10 h 12 min (Minutáž: 45–60 min)

Kamera:

Paweł Flis

Hrají:

Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka, Witold Dębicki, Marcin Dorociński, Edward Linde-Lubaszenko, Wojciech Mecwaldowski (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Šestidílný thriller PAKT se odehrává v realitě současného Polska. Setkáváme se v něm s oblíbeným investigativním novinářem Piotrem uprostřed mediální bouře, kterou rozpoutal jeho poslední článek. Piotr ještě netuší, k jak překvapivému a tragickému vyvrcholení dospěje vyšetřování, které právě uzavřel, a že skandál, který se snaží odhalit, zasáhne také jeho nejbližší. Díky řadě nečekaných událostí, které se kolem Piotra točí, začne postupně vycházet najevo, že všechno čemu doposud věřil je lež, a jeho svět tak jak ho znal spěje ke konci. PAKT ale není jen příběhem o současných médiích. Nejvíce ze všeho je to příběh pojednávající o dědičném hříchu transformace a o zrození polského kapitalismu a lačnosti po zisku. Je také příběhem generace, která vyrostla v komunistickém Polsku a jako první profitovala ze změny politické situace. Příběhem lidí, kteří uvěřili v nový systém, ale později dospěli k poznání, že svoboda nikdy není zadarmo. Ne náhodou se většina děje odehrává během velikonočního týdne – symbolického času znovuzrození, kterému vždy předchází oběť největší. (HBO Europe)

(více)

Videa (17)

TV spot

Recenze (3)

yakoob 

všechny recenze uživatele

Stejně převzatý seriál jako český Mamon z produkce HBO...Přiznám se, koukal jsem pouze na první díl, abych viděl jak si s konceptem poradili poláci...Na další díly zřejmě pro mne nemá smysl koukat, páč je to, až na malé vyjímky, jako přes kopírák, vědět jak to dopadne a kdo za tím vším stojí, to už po druhé fakt né...Na druhou stranu, je vidět, že HBO si ve východní evropě snaží udržet dobrý standart...Kdybych si však měl vybrat mezi Paktem a Mamonem, o chlup by vyhrál Pakt...A to jsem neviděl originál... ()

Ironhead

všechny recenze uživatele

Aneb polska verze Mamonu... jak uz psal yakoob, bavilo by mne na to asi koukat, kdybych uz neznal Mamon... kdyz zna clovek pointu celyho serialu, ztraci tenhle zanr vetsinu svyho kouzla... ()

Reklama

Aky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Něco tak zbytečně nepřehledného se jen tak nevidí. Navíc člověk zná Mamon, tedy rozuzlení, takže se v těch Jaccích, Piotrech, Jadwigách... brodí vlastně zcela bezúčelně. ()

Galerie (233)

Reklama

Reklama