Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nejnovější show s mimořádnými výkony superhvězdy Adele, včetně prvního nového materiálu, po dlouhých šesti letech a jejích hitů, které vedou hitparády. Speciál bude obsahovat také exkluzivní rozhovor Adele s Oprah Winfrey z její růžové zahrady. (TV Nova)

Recenze (14)

marhoul 

všechny recenze uživatele

Zohledním formát pořadu, který byl postaven jako koncert s exkluzívním rozhovorem. OK. Bez rozhovoru bych se obešla, ale kdo jsem já? Že ano. Zpívající a tvořící Adele je šupa jak hovado, absolutně talentovaná, nenormálně precizní v pěveckém projevu, unikát, který mě těší. Více mě berou její počiny s nádechem jazzovým nebo rockovým, odkaz k Amy Winehouse  se v tom zjevuje zcela zřetelně, čili já to beru tak, že ačkoli Adele roky sesbírala zasloužené Grammy za solidní řádku krásných popových skladeb, Oscara za ppč Skyfall, přijde chvíle, kdy mě položí čistě jazzovou nebo bluesovou deskou, kterou nastaví novou laťku všemu, co kdy ještě v tomto směru vznikne. Tahle baba na to má! ()

papilon395 

všechny recenze uživatele

Dokonalé ve všech směrech. Počínaje místem konání, kterým byl amfiteátr u Griffithovy observatoře na kopci nad LA. V odpolední době celá scéna s hudebníky v černobílé, Adele v nádherné róbě, korunované náušnicemi ve tvaru Saturnu. S příchodem večera nasvícení scény a obrazy, promítané na zdi budovy. Samotná diva je dokonalost sama, i když mluví o trémě. Repertoár z alba 30 i řadu předchozích hitů vystřihla naživo s prožitkem a intenzitou sobě vlastní. Jeden z nich jako překvapení pro právě zasnoubený pár. Konče hovory na osobní témata, která s ní vedla Oprah Winfrey. I ta květinová zahrada kolem byla dokonalá. Nebyla ale lepší ta mladší, nedokonalá Adele? ()

Reklama

PlysovyMacko 

všechny recenze uživatele

Adele v tomto dokumente spieva nazivo pred celebritami svoje stare hity a predstavuje novu tvorbu. Do toho robi rozhovor s Oprah a riesi skrachovane manzelstvo, smutne detstvo, materstvo, ubytok na vahe a vyznam svojich piesni. V podstate sa dozvieme len, ze je so svojou bolestou z minulosti zmierena a miluje samu seba. To su take veci, co sa hovoria na kameru. Moj dojem je, ze cielom je reklama Adelinho comebacku a jej noveho albumu. Ja k nej mam neutralny postoj, ale ak ste fanusikovia, bude vas to moc bavit. ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele

Adele je úžasná zpěvačka. Ale já nemám ráda taková velkolepá show, vyhovuje mi víc komorní prostředí. Rozhovor mi připadal zbytečný.( Jsem alergická na slovo EXKLUZIVNÍ.)A ta žádost o ruku. Co to jako mělo být? Současná  Adele je opravdu krásná, ale mně byla sympatičtější ta dřívější s mírnou nadváhou. Když jsem ji sledovala při rozhovoru, nebylo mi s ní příjemně. ()

stitch7 

všechny recenze uživatele

/// Pěkný koncert kazí prostřihy na nezajímavý rozhovor. Rádoby hluboké otázky od Oprah, které se rýpaly v ničem vůbec nemusely bejt, nebo když už, tak jako celek po koncertě (nebo před). Pitomé otázky na hubnutí, který rozhodně nezajímají každýho, jak zaznělo... a které už Adele odpověděla pro Vogue. Ale co už :)) ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama