poster

Anabela: Vánoční přání

 • Česko

  Annabelle

 • USA

  Annabelle's Wish

 • Slovensko

  Annabellino želanie

Muzikál / Rodinný / Animovaný

USA, 1997, 54 min

 • ABLABLABLA
  ****

  Nádherná krátká pohádka s vánoční atmosférou. Já za to nemůžu, ale já fakt několikrát brečela, ale jsem teď prostě moc emočně citlivá a něco mi ta vánoční atmosféra připomněla. Animace vcelku dobrá, a to telátko bylo tak roztomilé. Zajímavé je, že já jako malá jsem ji snad nikdy neviděla a natrefila jsem na ni až teď a ano je naprosto normální se dívat na filmy o Vánocích v květnu.(4.5.2012)

 • svetylko
  ****

  V případě této pohádky je mé vysoké hodnocení dané tématem - nemocný klučina má opravdovou kamarádku, dobrého dědečka a tetu, která je vykreslená jako jedna naše příbuzná - celá ona, no vážně :-) Tak nás to baví i s tím dobrým koncem a zejména - a to zdůrazňuji jako zásadní vklad - s Jiřím Klemem coby vypravěčem ! To jsme pouštěli na kazetě každý den Vánoc, jak to děti měly rády - až pak došlo na DVD a atmosféra byla v háji - s původním dabingem se to nedá srovnávat a docela chápu, že vy, kdo jste se jiného nedočkali, to vidíte slaběji.(19.9.2012)

 • kabka*
  ***

  Nenáročná vánoční pohádka, která dokáže dojmout i přes (nebo právě pro?) svou naivitu a jednoduchost. Po shlédnutí je člověk ochoten uvěřit, že o Vánocích mohou zvířátka mluvit. Cynický jedinec, poněkud odrostlý dětským bačkůrkám může mít naopak problém se nesmát hromadě klišé a napůl řečeným narážkám.(10.8.2011)

 • Káronoš
  *****

  Annabelle's Wish byla spolu z československým rodinným animákem Velká sýrová loupež mojí nejoblíbenější děckou pohádkou, která svým krásným příběhem, poučnou a kouzelnou pointou s náramně příjemnými zvířátky pohladila u srdce. Velice rád na tuto vánoční klasiku vzpomínám. Hodnocení: 10/10(28.8.2008)

 • Kacitr
  ****

  Anabela ... co na to říct? Pohádka která neodmyslitelně patří k mému dětství. Také jsem chtěla mluvící telátko a kamaráda jako je Billy. Vše je doplněno krásnými písničkami, které zapadnou do děje jak do prachové peřiny. Příběh je to věru krásný - aneb jak silné může být přátelství mezi zvířátkem a malým chlapcem - který přišel při požáru o řeč. Jak bych se na tento snímeček ráda podívala znovu ... ale mám pocit že ta stará VHS kazeta by další ( snad pětisté ) přehrání nesnesla ... ;-) Krásný konec opláče snad každý.(14.6.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace