Epizody(14)

Již potřetí se před námi otevírají dveře do interiéru rodinné restaurace Wagnaria. Na první pohled obyčejná, na druhý plná nejroztodivnějších existencí. Je zde středoškolák Souta se svou zálibou v malých a roztomilých věcech. Jeho senpai Poplar zase trápí komplex z nedostatečné výšky. Dokáže se Jun konečně vyznat ze svých citů k Yachiyo, aniž by byl špatně pochopen, a naopak Yachiyo přestane chorobně lpět na vedoucí Kyouko? Najde Otoo svoji ženu a zbaví se konečně labilní Mahiru strachu z mužů? Získá Aoi vysněnou rodinu a Hiroomi ze svých intrik vytěží co nejvíc? To a mnoho dalšího vás čeká právě ve Wagnarii a jejím blízkém okolí. Vítejte! (EMIA)

Starletka

Prakticky můžu opsat celý svůj komentář ke druhé sérii. Pořád a pořád a pořád dokola to samé. I opening se znovu strašně snaží být tím prvním, ale ze všech tří je nejhorší a ani ending se mi moc nelíbil. Ale je fakt, že oproti řadě minulé je tady aspoň KONEČNĚ nějaký vývoj postav (Inami) a vztahů (Satou/Todoroki, Takanashi/Inami). A po dlouhém týdnu je fajn aspoň na půl hodinky vypnout všechny mozkové buňky i centrum dobrého vkusu. 4/10 ()

Palisander

Hoci by som radšej videl viac Mahiru ako niektorých doplnkových postáv a chýbala nejaká celková dejová linka, veľa vecí sa pohlo dopredu alebo sa celkom vyriešilo. To je v podstate malý zázrak :-).. Ešte počkám čo bude v pripravovanom hodinovom bonuse, ale ak by toto bola záverečná séria, tak sa oplatilo ju vidieť. ()