Vyvolené

• Hongkong Chi luo te gong (více)
Trailer

Na celém světě začnou jedna za druhou mizet přitažlivé dívky se sportovní postavou. Za touto záhadnou epidemií stojí strůjkyně všeho - Madame M (Almen Wong), která má v úmyslu z těchto dívek vychovat profesionální vražedkyně. Po dlouholetém děsivém výcviku přežijí události jenom Charlene (Maggie Q), Katt (Anya) a Jill (Jewel Lee). Stanou se z nich nejhledanější profesionální vražedkyně. Při výpravě, během níž mají za úkol zabít jistou osobu v Hong Kongu, se setkají s agentem CIA Jackem (Daniel Wu), který přísahá, že dívkám vrátí zpět jejich minulost a Madame M vyřadí ze hry. (oficiální text distributora)

Trailer

Jara.Cimrman.jr

"Mám pro vás úkol. Zabijte tu vedle vás a její tělo vyneste ven. Kdo nebude do dvou minut venku bude zastřelen!" Tak se cvičí u Madame M, ale výsledky stojí za to - přesně střílející modelky s pronikavým intelektem i sex-appealem, profesionální degustátorky vín, bojovnice přeskakující středně vysoký panelák i vyndavačky páteří z těl vzrušených mužů. Ono je to celé trošku postavené na hlavu, ale ve své historii Intersonic uváděl i větší zvěrstva a já jsem se při pohledu na krásky porušující fyzikální i jiné zákony skvěle bavil. ()

zdenny

Tento film jsem si vybral kvůli estrogennímu akčnímu přislibu a především kvůli Maggie Q, která se mi líbila v nějakém dřívějším filmu. Jenže po ne moc dlouhé době jsem zjistil, že jsem si vybral nehoráznou hovadinu. Kterou jsem ale dojel a to jen proto, že jsem věřil, že se to přece jen obrátí k lepšímu. A vlastně si myslím, že jsem to ani nedojel. ()

Phillo

Vynikajúcu prvú polovicu zabíja absurdita tej druhej, ktorá je tak niekde na úrovni kung-fu seriálov. Celkovo skôr na 2*, avšak surovosť a zapamätateľnosť tej prvej mi nedovolujú ísť pod 3. Škoda neudržaného tempa a možno aj reálnosti z prvej polovice, ktorú strieda absolútne nereálna a tým pádom aj smiešna druhá polovica. 50% ()

Dragoni

" Nejnebezpečnější zbraň je ta, kterou tasí krasná žena ! " Jako malé byly uneseny, po 6 let trénovány a nakonec znásilněny, aby jim nic nebránilo v jejich úkolu profesionálně zabíjet. Hong Kongské Hitmanky se spoustou šarmu a ladnými pohyby. Naked Weapon je mixem žánrů, od brutality po chvilkovou romantiku, až po pořádnou akci a drama. Choreografie soubojů stejně tak i kamera je na průměrné urovni a co nezvládne kamera, tam pomůže počítač. Na Maggie Q a Anyu se kouká opravdu dobře a film jako celek mě k mému údivu ani nezklamal, ale velkou zásluhu na tom mají již zmiňované slečny. Horší scéna je střídána lepší, přesně tak jak to u novodobých H K -ských filmů poslední dobou bývá. 45 % ()

MickeyStuma

Starý dobrý HK akčňák plný soubojů, přestřelek a mrtvých těl. V hlavní roli překrásné vražednice, což znamená, že je také snímek až neskutečně sexy. Jak už to u takovýchto akčních počinů bývá, spousta věcí jsou hodně nadnesené a jisté pohyby a výskoky během soubojů mimo realitu a chápání. Na vině je především moderní používání lan, bez kterých se filmaři už prostě neobejdou. Stará dobrá akční práce je zkrátka nenávratně pryč. Jednoduchý děj je předností a na takový film i dostačující. Jedna akce střídá druhou, takže si fanoušek akčních HK filmů přijde na své. Akce má švih (občas až manga komiksově vyjádřené), k tomu zpomalené záběry, klipový střih, občas nějaký ten doják, zkrátka vše, na co jsme od Asiatů již po léta zvyklý. Nic víc, nic míň. Tady stačí se jen vypnout a užít si dámskou akční jízdu. ()

• Na začátku filmu, když jde Fiona (Marit Thoresen) do hotelového pokoje, má bílé boty s podpatkem, o něco později, konkrétně při souboji s ochrankou, má ploché boty a za dalších několik vteřin, když z pokoje vychází, má opět boty s podpatkem. (Fantasy)