Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V lese, těsně po rozednění, překvapí lesník na obchůzce muže, který se chce zbavit mrtvoly. Muž měl vše pečlivě připraveno, ale s touto hloupou náhodou nepočítal. Vystřelí po lesníkovi a rychle ujíždí pryč. Kriminalisté tentokrát nezačínají s prázdnýma rukama. Mají tělo, projektil, popis pachatele, a dokonce i SPZ jeho auta. Přesto tento případ nebude snadný. (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

Rosomak1343 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to taková generická krimi ovšem až nezvykle plná naprostých nelogičností. Díl od dílu mi přijde slabší. Vůbec nechápu roli L. Nohy, je to vyšetřovatel, nebo nějaký cvičeny bezdomovec, který je u sboru jako mazlíček? Novotný je v “akčních” scénách zoufalý a nechápu proč mu to tvůrci dělají.     * dávám za hudební motiv, ten na mě funguje. * za kameru a zbytek herců. Budu se na to dívat dál, protože mě “baví” jak je to debilní :D ()

Mallinali

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Náhodou, já říkal že se to lepší. Časem to může být i průměr. Dokonce jsem hned neuhodl hlavního pachatele, tipoval jsem syna oběti únosu. Samozřejmě to má pár drobných much, za který by v reálu zaplatili životem nebo kariérou. Za všechny to epické předání peněz, kdy nechali Novotného naprosto absurdně hrát roli syna oběti, i když nemohli vědět jestli ho únosci neznají (a nakonec znali, ale z vůle scénáristy nepoznali...). Třešničkou na dortu je hned první scéna, kdy vrah střílí po lesníkovi a ten ještě pohotově zjistí číslo auta. Zřejmě měl vojensky výcvik, normální člověk by se snažil plizenim plazenim okamžitě zdrhnout, nemohl vědět, že za ním nepobězí... ()

Reklama

quokam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Unosce s nozem a policistka jdouci na obed bez zamknuti vlastniho compu. Urcite na kriminalce pracuji takoveto pc - lamy? V roce 2020+? Dukladnou kamuflaz promijim. Judit s Leosem stale nejde moc dobre rozumet, mladej je nemastnej neslanej. Mit sefa a sefovou sefa oba hlavni sympose, co si vzajemne lichoti, neni asi moc dramaturgicky spravny krok. 5/10. ()

bratr_jezek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak zase takový průměr se zavřenýma očima. Nebýt utajeného "Bonda" Davida Novotného, který studoval asijské chvaty dozajista u samotného Stevena Segala, určitě by ten únos probíhal úplně jinak.  Jak už vtipně napsali jiní, zaměstnanci pivovaru a nepoznají ani svého šéfa. Je to opravdu dost velká oddechovka a s nějakou realitou to nemá moc společného. Kandidátem roku na Zlatého Sherlocka je určitě Leoš Noha, bez něj by kriminálka byla úplně v koncích. ()

topi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodl jsem se, že se budu bavit a dalšími díly se budu vyloženě kochat, počínaje naprosto diletantským scénářem a režií, včetně hereckých výkonů konče. Judit Bárdos je kandidátkou na nejhorší herečku seriálu. Uvidíme, zda ji předčí ostatní, nemají k tomu totiž daleko. Co předvádí David Novotný za hmaty a chmaty, to je taky sada a jako bývalému členu elitního komanda mu to fakt žeru :D. Vůbec ta jeho druhá osobní "dějová" linie dává tušit ultimátní chujovinu a já se na ni masochisticky těším :D ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Když hrdinové vycházejí z budovy PČR v Jindřichově Hradci, jsou na dveřích jasně vidět vylepené vyhlášky pro veřejnost s hlavičkou Finanční správy. (p3tris)
  • Natáčelo se v Třeboni a okolí. Jedna z lokací je i Pivovar Regent. Dále se točilo v Českých Budějovicích. (CinemaRanger)

Reklama

Reklama