Flubber - roztržitý profesor

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1997, 93 min

• T.S.Garp

Jako prcek jsem se v kině docela bavil, ale o deset let později už to bylo mnohem, mnohem horší. Promiňte, pane Williams, ale tohle je fakt slabota. Ale jak říká trefně Galadriel, nudná oddechovka dobrá tak pro děti a to některým, těm trochu starším, budete muset koupit pořádnou krabici popcornu, aby přes ní na tuhle ptákovinu neviděli.(3.8.2008)

Taková z těch komedií, které poteší hlavně malé diváky. Spousta situací, které Vaše ratolesti rozesmějí. Bohužel, pro nás starší diváky to opravdu ono není.... Viděl jsem to, když jsem byl mladší, ale i po letech vím, jak si u mě takové filmy stojí. R. Williams neexceluje, ale určitě není protivný. Ano, pro měnší diváky ano....(8.2.2011)

Možná budu vypadat jako blázen ale mě se to celkem líbilo. A ne pouze kvůli tomu že to znám i z dětství. Tedy často je zde na nervyjdoucí a trapnej humor ale když se něco povede stojí to za to. Williamse už jsem taky viděl v lepším rozpoložení než tady. Ale originalita a taková roztomilost samozřejmě orientovaná na dětského diváka.... Proč ne??? Neurazí! 3* za 56%(7.7.2014)

• Aleee89

Flubber jsem jako malá chtěla strašně moc vidět, ale ani nevím proč, nikdy jsem se na něj nepodívala a bylo mi to strašně líto, protože mí kamarádi ve školce / na 1. stupni základní školy o něm pořád hezky mluvili. Asi jsem udělala chybu, protože kdybych se podívala dříve, měla bych na tento film spíše hezké nostalgické vzpomínky, jenže když jsem se koukla až dneska, prostě to nemůžu hodnotit příliš kladně. Zkrátka nejsem malé dítě a takový film mě jen tak nezaujme (považuji se za náročného diváka). Příběh a zápletka jsou velmi banální, Robin Williams zaujme podle mě především děti. Tohle má být asi i komedie, jenže já se u toho nezasmála. Film, který vám spestří pomývání nádobí po nedělním obědě, nic víc a nic míň.(17.6.2013)

Keď som mal asi 10 a videl som to prvýkrát, tak som sa k tomuto filmu vracal rád. Mám rád Robina Williamsa, celkom som sa na mnohých scénkach zabavil a rodičia mohli mať trošku kľud, kým som sa ja venoval svojmu filmu. Vždy som mal rád Weeba a Weberra, proste dva sympatické roboty a aj doteraz sú podľa mňa super, páči sa mi Brainardovo červené auto a film má pár vtipných scénok, ktoré ma chytia aj dnes. Ale celkovo už nemám pocit, že by mal film to čaro, čo na mňa kedysi bol schopný uplatniť. Asi som proste dospel a filmy typu "Flubber" ma už proste nechytajú. Ťažko povedať čím to je, no po rokoch už to veľa stratilo. Hodnotenie: C+(5.1.2016)