Flubber - roztržitý profesor

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1997, 93 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $92,977,226Tržby Celosvetovo $177,977,226║ V tej dobe keď som bol na tom v kine(1998) som sa celkom fajn zabavil, nie je to samozrejme žiadny zázrak ale ako rodinná komédia si to splní svoje, len škoda že film sa niesol v zaužívanej šablónke. /videl v kine: 60%/(30.6.2005)

Film môjho detstva, ktorý som mala nahraný ešte na VHS a na ktorý som zízala tak často, až VHS ostala opotrebovaná. Po XY rokoch som sa k nemu pred časom aj s kamarátkou vrátila a vôbec nič sa nezmenilo. Smiala som sa jak udretá. A Robina mám rada. Aj komédie podobné týmto, pri ktorých si človek oddýchne a nechýba mu ťažké zamýšľanie sa nad dejom.(10.7.2014)

Úsměv Robina Williamse poznám v jakém koliv filmu a do tohohle se náramně hodil. On a Flubber, opravdu náramně vymyšlený děj a zpracování hezké na úrovni komedie. Tenhle film jsem už sledoval jako malý a pořád ho mám rád, je opravdu pro každého co je milovníkem komedií a já dávám jasnou 10!(23.3.2015)

• kaylin

Místy hodně blbé, místy hodně nudné a v použití digitálních efektů hodně špatné, ale to se dalo na svou dobu čekat. Nakonec i dnes je možné vidět horši triky. Robin Williams je klasicky tak nějak milý, svět je zde jednoduše rozdělen na hodné a zlé, které poznáte na první pohled, no a geniální vynález je využit k pěkně pitomým účelům. Místy opravdu není čemu se smát.(26.2.2015)

Možná budu vypadat jako blázen ale mě se to celkem líbilo. A ne pouze kvůli tomu že to znám i z dětství. Tedy často je zde na nervyjdoucí a trapnej humor ale když se něco povede stojí to za to. Williamse už jsem taky viděl v lepším rozpoložení než tady. Ale originalita a taková roztomilost samozřejmě orientovaná na dětského diváka.... Proč ne??? Neurazí! 3* za 56%(7.7.2014)

• - Mená zlodejov, ktorý robia pre Hoenickera, sú Smith a Wesson, odkaz na veľkú americkú spoločnosť Smith & Wesson vyrábajúcu zbrane. (Mihail123)

• - Efekty boli vytvorené prevažne firmami ILM a Hammerhead Studios. (Mihail123)

• - Robin Williams sa obajvil na place filmu s oholeným obočím. (Mihail123)