Flubber - roztržitý profesor

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1997, 93 min

Úsměv Robina Williamse poznám v jakém koliv filmu a do tohohle se náramně hodil. On a Flubber, opravdu náramně vymyšlený děj a zpracování hezké na úrovni komedie. Tenhle film jsem už sledoval jako malý a pořád ho mám rád, je opravdu pro každého co je milovníkem komedií a já dávám jasnou 10!(23.3.2015)

Možná budu vypadat jako blázen ale mě se to celkem líbilo. A ne pouze kvůli tomu že to znám i z dětství. Tedy často je zde na nervyjdoucí a trapnej humor ale když se něco povede stojí to za to. Williamse už jsem taky viděl v lepším rozpoložení než tady. Ale originalita a taková roztomilost samozřejmě orientovaná na dětského diváka.... Proč ne??? Neurazí! 3* za 56%(7.7.2014)

První půlhodina byla parádní, kdy Williams zapomněl na svatbu a místo ní stvořil flubber. Flubber skáče všude možně, nadnáší auto, likviduje padouchy, no prostě super. To jsem si říkal, to bude super rodinný film. Ovšem jak jej přenesl do basketbalového světa a absolutní trotlové v basketbalu začali přelétávat celé hřiště jako Superman, tak to už bylo fakt příšerně uvalené. A kvalita filmu klesala a klesala a klesala. [8425. hodnocení, 118. komentář, 54%](10.2.2015)

Nevim, proc ma film tak mizerny hodnoceni, pro me to je naprosto pohodova rodinna komedie. Triky sice dneska uz nejsou zadna spicka, ale rozhodne neurazi, pribeh je tak akorat stupidni a Williams v hlavni roli nema chybu. Takze ackoliv se nejedna o zadny veledilo, pobavit se u toho da. Za me slusny 3*.(11.5.2011)

• Likan7

Když jsem byl malej, tak se mi to líbilo, tak jasně, rozotmile hopsající guma a lítající kamarádka. Co víc si člověk může přát? Jenže jsem teď náhodou na film narazil v televizi a chvilku jsem se díval. Nelíbí se mi, když je mi u filmu trapně za ty herce...finálový basketbalový zápas je právě ukázkou té trapnosti a nudnosti. 2 za lítající kamarádku a trochu z nostalgie. Chudák Robin..(26.3.2016)

• - Mená zlodejov, ktorý robia pre Hoenickera, sú Smith a Wesson, odkaz na veľkú americkú spoločnosť Smith & Wesson vyrábajúcu zbrane. (Mihail123)

• - Efekty boli vytvorené prevažne firmami ILM a Hammerhead Studios. (Mihail123)

• - Robin Williams sa obajvil na place filmu s oholeným obočím. (Mihail123)