poster

Flubber

 • USA

  Flubber

 • Slovensko

  Flubber - roztržitý profesor

 • Slovensko

  Flubber

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1997, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ondra111
  ****

  Pro mě srdcová záležitost. Naivně infantilní filmy mi obecně vadí, ale tady je to tak krásně citlivě poddané, a všichni herci jimž vévodí Robin jsou tak sympatičtí, navíc, svou roli hraje asi fakt, že když jsem film viděl poprvé tak mi bylo asi osm let, takže si pořád dobře pamatuji mé nadšení z flubbera samotného. Ale i po těch letech, pořád se velmi dobře bavím, film je navíc invenčnější než byste mysleli, přenosná superobsáhlá video databáze poletujícího robota nápadně evokuje fenomén youtube.......Ano, ano...80%(31.8.2008)

 • Radyo
  **

  Skoro se mi dere na jazyk slovo "trapné", ale zase tak tvrdě bych tento film nesoudil. Robin Williams se sice snaží, ale jaksi nemá šanci zachránit nepříliš duchaplný scénář, takže tento film se opravdu mezi trháky nezařadí. Vlastně bych měl ještě říci, že to místy byla taková zoufalá nuda, až jsem skoro usínal.(17.4.2003)

 • Fiftis
  ***

  Trochu bláznivá, ale fajn komédia a skvelý herecký výkon Robina Williamsa, ktorému proste tieto role sedia. Zaujímavé, vtipné, nie veľmi pôsobivá zápletka, ale celkovo príjemný dej aj spád. Problémom je však niečo iné. Veľa situácií, ktoré mnoho detí rozosmejú, ale bohužiaľ, pre nás starších divákov to naozaj už nieje to pravé. Videl som to tiež, keď som bol malý, ale aj po rokoch viem, že takéto filmy už u väčšiny nebodujú.(19.1.2015)

 • filipvrbik
  ***

  Kdyby to nebyla infantilní komedie pro děti s infantilníma záparákama, tak to bylo super.. I tak se mi to celkem líbilo, hlavně ten basket a taky, že menší roli hrál Wil Wheaton (který byl sice na studenta střední školy trochu starý, ale co už). Efekty taky docela ušly a Phillip používá elektrickou koloběžku na solární pohon, no není to předpověď dnů budoucích? Jinak celkem oddechovka, ale to sci-fi, ne fantasy :-)...60%(31.7.2020)

 • C0r0ner
  ***

  Kdo měl jakákoli očekávání, musí být zákonitě zklamán, protože Flubber nenabízí skoro nic. Jde o typický rodinný film, kde jeden vědec stvoří něco neobvyklého a z toho pak plynou navazující situace. Vlastně to nemá skoro nic, co by měl mít dobrý film, ale na jedno podívání je to tak akorát a pořád ještě lepší než většina uměleckých sraček. 50%(22.2.2017)