Příběhy Tipa a Tapa (TV seriál)

• český

Tip a Tap

Animovaný / Rodinný

Belgie, 1971, 26x5 min

Ray Goossens

Komentáře uživatelů k TV seriálu (104)

Děti to milují, ale já jsem z toho neskutečně na nervy. Přijde mi to jako šílený sen v horečce. Ale malý bráškové se u toho smějí a baví, a to je hlavní.(13.11.2011)

Nebýt skvělého, pro večerníček nezvyklého, dabingu pana Moučky a osvědčené Aťky Janouškové, hodnotil bych určitě níže. Jo... a hlavně to létání pomocí uší. Fascinuje mě dodnes.(26.8.2012)

"Dobrou noc, strýčku Fido! Dobrou noc, děti!" ... tuhle hlášku používáme v rodině dodnes.(31.10.2015)

Nevím, jak se mi tento večerníček líbil, když jsem byla malá, ale nějaké přílišné nadšení si nepamatuji - samozřejmě mimo závěrečné scény, které se nemohu nabažit ani dnes:-) Takže z nynějšího pohledu jedna hvězda za konec, jedna za nezapomenutelného pana havrana ("Sousede, já létám!!!!" "To je toho, já také kolikrrrrát létám a nekřřřřičím prrrrroto na celý les! Tolik povyku prrrrro nic!":-D), kterého zkrátka miluju. A třetí hvězda... Prostě je to večerníček:-D Jinak animace mizerná, příběhy nic moc - ale zase pro děti mívají nějaké poučení...(7.3.2009)

Málokterý dospělák je schopný pochopit,co se líbí těm nejmenším.Tento večerníček je pro ty úúúplně nejmenší to nejlepší!!!(26.5.2009)

Můj asi jeden z top večerníčků... nikdy nezapomenu na slova: "Dobrou noc, strýčku Fido..." "...dobrou noc, děti." ;)(6.10.2009)

Jedna navíc za gay-krtka.(28.5.2010)

Jako malá jsem tento večerníček milovala.(30.3.2017)

Pardon, ale ty ilustrace jsou příliš infantilní. Čekala jsem že budou mnohem lépe propracovanější.(12.10.2018)

Dobrou noc strýčku Fido, dobrou noc děti.(15.6.2008)

Tento seriál je krásný, jako hodně francouzského.(28.2.2009)

Skvělý večerníček, na který vzpomínám do dneška. Ještě že ho mám na DVD, tak si ho můžu kdykoliv pustit. "Dobrou noc strýčku Fido! Dobrou noc děti!". Na tuhle hlášku jsem se pokaždý těšila a pokaždý sem se jí dočkala. :-)(2.5.2009)

Dobrou noc, strýčku Fido. Dobrou noc, děti. Nezapomenutelné.(7.2.2011)

Dalo by se dát strýčkovi Fidovi za jeho ukládání na dobrou noc méně než 5 hvězdiček?! Ne...ten seriál nebyl úplně přistroublý, dabing měl naprosto výborný, ale je pravda, že si ze seriálu dnes pamatuju víceméně taky jen zachraňovací a odnášecí scénu do postele, na nějakého havrana mé vzpomínky opravdu nesahají...(17.1.2007)

Dobrou noc strýčku Fido! LEGENDARY(19.9.2009)

Jedna z mých nejoblíbenějších večerníčkovských pohádek, když jsem byl v pobatolecím věku. Pan Moučka nám ukázal, že dovede zahrát dobře nejen soudruhy, ale i parádně nadabovat strejdu Fida. Pan Filipovský jako havrrrran je taktéž jedinečný :-) .(20.1.2010)

Jako dítě jsem tuhle pohádku měla nejvíce v oblibě(13.5.2018)

po tech letech se to líbí i mému synkovi .to je dobré znamení(21.3.2008)

Večerníček pro ty opravdu nejmenší, v předškolním věku byl mým nejmilovanějším :-)(26.1.2009)

"Dobrou noc strýčku Fido" ... Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků.(5.8.2009)