Tip a Tap

• Česko Příběhy Tipa a Tapa (více)
Animovaný / Rodinný
Belgie, 1971, 3 h 2 min (Minutáž: 7 min)

Režie:

Ray Goossens

Scénář:

Raoul Cauvin

Epizody(26)

Roztomilá a neposedná štěňátka Tip a Tap vyvádějí různé veselé kousky, kterými baví malé diváky. Dělají však trochu starosti hodnému strýčkovi Fidovi. Nechtějí si čistit zuby, honí krtka, který ničí strýčkovu zahrádku, učí plavat malou kachničku a zlobí pana havrana. Tip a Tap se stali hvězdami v hodině Večerníčkova vysílání a stejně tak i pozdrav, kterým končí každá jejich veselá příhoda: "Dobrou noc, strýčku Fido! Dobrou noc, děti!" (Fary)

Igy007

Najdou se nezdvořáci, kteří daji Tipínkovi a Ťapínkovi jen dvě hvězdičky. Tak to nemyslíte vá..., to si děláte pr... :-( P:S.: Jednu hvězdičku dávají jen nejzlobivější děti, na holou vám nasekat ! ()

jonnybe

Zavzpomínal jsem si na dětská léta a možná, že to je naivní (sakra je to kreslená pohádka), ale je to prostě skvělé. A ten dabing. Úžasný. ()

lele

Děcka si to pouští na DVD, měla jsem dvě sady příběhů, jednu už bohužel poškrábaly :( Měla jsem tipa a tapa ráda jako děcko a líbí se mi i teď. ()

JARDAHONDA

Tip a Tap : Krásný večerníček, na který rád vzpomínám a připomíná mi dětství.. Tip a Tap byli čisté psí duše, které se snažili každému pomáhat... Někdy možná naivně, přesto vše jim byl nablízku strýček Fido, který jim v nesnázích vždy pomohl.. Opravdu milé příběhy, které si zaslouží plný počet.. ()

bohus75

Je pravda, že je seriál trošku jednodušší, jenže trošku jednodušší jsme byli jako malí všichni. Byla to pro nás taková pohodovka před spaním, na pět hvězd pak tento..pro mě překvapivě belgický...počin katapultuje fantastický český dabing Janoušková, Altmanová, Moučka a samozřejmě Filipovský. Bravo strýčku Fido, dobrou noc děti! ()