Reklama

Reklama

Vysoká čokoládová

(pořad)
  • USA School of Chocolate
Trailer
Soutěžní
USA, 2021, 29–50 min

Scénografie:

Russell M. Jaeger

Obsahy(1)

Osm profíků studuje pod dozorem slavného čokolatiéra umění přípravy čokolády. Být nejlepší a dostat životní šanci ale může jenom jeden. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Skrivan 

všechny recenze uživatele

Koncept je to zajímavý. I když jde v konečném důsledku o soutěž, líbí se mi, že soutěžící nevypadávají, ale mají opravdu možnost se něco učit. Co to ale hodně kazí, je, že Amaury jako hlavní porotce není nezaujatý, je na něm vidět, že některým jedincům dost nadržuje. Kdo to vyhraje, jsem věděl už od prvního dílu. ()

marrjaana 

všechny recenze uživatele

Miluji čokoládu a pečení a už dlouho obdivuji Amauryho. Sice bych více ocenila něco, kdy je více toho, jak pracuje přímo on, ale i tak jsem nadšená. ()

Reklama

Judy24 

všechny recenze uživatele

Amaury Guichon je opravdu žijící legenda téhle disciplíny (ano, ve třiceti!) a je to na soutěži vidět. A líbí se mi, že je to víc škola než soutěž, na Amaurym je vidět, že soutěžícím vážně fandí, že je chce něco naučit. Osobně mám navíc slabost pro pořady, kde soutěžící už fakt něco umí (Project Runway) a tam School of Chocolate taky spadá. Po první epizodě to vypadá velmi nadějně, snad úroveň vydrží. ()

momomoo22 

všechny recenze uživatele

Pozerať sa na pečenie a v tomto prípade na modelovanie z čokolády je vždy zaujímavé. Koncept dobrý, že tam nevypadavali a bolo to robené ako forma učenia. No mám pocit, že aj v tomto bol Netflix politicky korektný 😁. Šéf Amaury veľmi zaujímavý, len študenti neboli extra sympatickí. Nepáčilo sa mi zobrazenie mimo tvorenia. Tak zbytočné robené robené do šou. Nepotrebuje to. Nakoniec som mala pocit, že tam bol výherca uprednostňovaný. Pozeratelne. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama