• Petulka88

Tak tohle asi mělo být těžký drama ze života. Bohužel je to jen obyčejný kalkul s ne zrovna přesvědčivou Sandrou Bullock. Film má pár světlejších momentů a několikrát jsem se docela zasmál. Problém je v tom, že jsem se smál nejen tam, kde chtěli být tvůrci vtipní. Některé scény jsou totiž tak trapné, že jsem se prostě musel smát. Navíc je to celé zdlouhavé a tak trochu o ničem. Poslouchat téměř celých 100 minut řeči závisláků o vzájemné důvěře, to není zrovna nic čím bych si chtěl znovu projít. To radši zajdu na panáčka.(24.11.2010)

Mamka mi kdysi slíbila, že půjdeme do kina na nějaký rodinný film. Už to že začínal v 8 večer mi bylo divné. Každopádně se blbě podívala, a tak jsem mezi stovkou dospěláků seděl já, 12ti letý vejlupek, a všichni na mě koukali ve smyslu: To dítě už by mělo dávno spát. A tak jsem tehdá koukal na takovýhle dospělácký film a už nemám nejmenší ponětí, zda se mi líbil, nebo ne. Ale určitě vím, že jsem z něj měl špatný pocit. A že i když teď v TV vypadá jako laciné Béčko, možná jsem ho tenkrát viděl jinak. Jako dobrou prevenci proti všem nástrahám, které mne v tu dobu zrovna začali ohrožovat. Tedy... O nějaké 3-4 roky později ale o tom nebudeme polemizovat.(24.2.2011)

Moooc pěkný film o velmi smutném tématu závislosti, konkrétně na alkoholu. Sandra hraje docela dobře, hlavně ji to jako vždy nesmírně sluší, i když je to role alkoholičky. Viggo Mortensen nijak neoslnil, ale hlavně to neskazil. Nesympatický byl podle mně herec Dominic West, navíc svou roli zahrál nic moc. Steve Buscemi standartně vynikající, jenom ten dabing (Pavel Kříž je příšerný herec a ještě horší dabér), no ale to se naštěstí netýká tohoto filmu. Dabing prostě nelze hodnotit. Hodnotím americký film. A to je 60 for me.(2.3.2010)

Nejspíš nikdy nepochopím kritiku Sandry... Nemyslím si, že je to nejlepší herečka na planetě, ale na mě prostě vždycky působila (stejně tak i v tomto snímku) lidsky. A co se týče tohoto filmu, tak nic extra to není, ale rozhodně není tak špatný jako se tady píše. Prostě taková ta podívaná na 3*, která neurazí.(24.2.2011)

Tak na tenhle film se vždycky těším. Vidět Sandru jako alkoholičku s přihlouplým abstinenčním pohledem, vidět ji jako arogantní a vzteklou, ješitnou a rýpavou ženskou...tak to si opravdu vychutnávám a dle mého je v této roli opravdu skvělá. Vadí mi pouze jedna věc. Zjistit za jeden měsíc jak na tom jsem s alkoholem....no...zdá se mi to přitažené za vlasy. Ale budiž.(29.3.2010)

• - Většina obrazů na zdech v léčebně byla opravdu vytvořena reálnými pacienty. (Bauer)

• - Sandra Bullock pila před každou svou scénou, kde byl vyžadován nekontrolovatelný třes, trojité expreso. (Bauer)

• - Sandra Bullock pár dní pobývala v léčebně, když se připravovala na tuto roli. (Bauer)