• Frankie

Jestli je něco opravdu špatně, tak je to zpackané obsazení hlavních rolí, od čitelné Bullockový po zbytečného Buscemiho. Navíc je celý pohled do zákulisí léčebny nezajímavý, prvoplanovitě odvyprávěný, s absencí vlídné přirozenosti. Plochá umělohmotnost je sice tu a tam narušena přívětivou pasaží, kupřikladu narychlo připravená divadelní improvizace behem loučení s jednou z pacientek je usměvná i trefená ilustrace vzajemného sblížení nemocných v léčebně, tady se ale jedná jenom o plácnutí do vody.(30.1.2006)

Mamka mi kdysi slíbila, že půjdeme do kina na nějaký rodinný film. Už to že začínal v 8 večer mi bylo divné. Každopádně se blbě podívala, a tak jsem mezi stovkou dospěláků seděl já, 12ti letý vejlupek, a všichni na mě koukali ve smyslu: To dítě už by mělo dávno spát. A tak jsem tehdá koukal na takovýhle dospělácký film a už nemám nejmenší ponětí, zda se mi líbil, nebo ne. Ale určitě vím, že jsem z něj měl špatný pocit. A že i když teď v TV vypadá jako laciné Béčko, možná jsem ho tenkrát viděl jinak. Jako dobrou prevenci proti všem nástrahám, které mne v tu dobu zrovna začali ohrožovat. Tedy... O nějaké 3-4 roky později ale o tom nebudeme polemizovat.(24.2.2011)

Chjo. Tak jsem shlédl další drama. To byla hrůza. Sandra Bullock se nenaučí hrát vážné role. Crash nepočítám, to je vyjímka potvrzující pravidlo. Viggo Mortensen nevýrazný až hanba a tím jediným, kdo něco hraje je Steve Buscemi. Jedna postava (a k tomu ještě vedlejší) film nezachrání. Ale udržet jej nad propastí - udrží. A i za Sandřin komický projev ty tři dám.(31.12.2005)

Ale jo, tenhle film se docela povedl. Sandra tu roli zvládla a zahrála docela dobře. Sice to byla spíše taková komedie, jako by to tvůrci ani někdy nebrali moc vážně, ale jinak dobrý a sem tam jste si z tohoto filmu mohli odnést i nějaké to poučení... Jen kdyby to záleželo na mě, udělala bych jiný konec. Něco na způsob toho, že by Sandru propustili z léčebny a poslední záběr by byl opět na ni, kterak pije z flašky alkohol. To proto, že v životě to taky většinou nedopadne dobře a možná by to bylo více realističtější... Ale jinak spíše chválím.(4.12.2013)

• Slarque

Pokud to měla být komedie, pak si autorky nevybraly příliš vhodné prostředí. Pokud to ovšem myslely vážně, pak selhaly dvojnásob. Ani zakomponování televizní soap opery do děje nebyl zrovna dobrý nápad. Některé dialogy ve filmu totiž vyznívají stejně směšně jako to, z čeho si tvůrci dělají srandu. Herce nehodnotím, stejně nebylo co hrát.(28.8.2004)

• - Sandra Bullock pila před každou svou scénou, kde byl vyžadován nekontrolovatelný třes, trojité expreso. (Bauer)

• - Sandra Bullock pár dní pobývala v léčebně, když se připravovala na tuto roli. (Bauer)

• - Většina obrazů na zdech v léčebně byla opravdu vytvořena reálnými pacienty. (Bauer)