• Martin741

Lahka komedia, ktora ale dost nudi. 35 %(6.12.2014)

Scénář : Howard Brookner, Colman deKay. Kamera : Elliot Davis. Hudba : Jonathan Sheffer. Velmi lehká komedie, spíše drama. Moc jsem se nesmál.(12.6.2011)

• kaylin

Takový modernější noir film, který je hozen do komediálního ladění, ale je tu problém, že to moc vtipné není. Člověka zarazí plejáda celkem dobrých nebo rovnou skvělých herců a skutečnost, že z tohoto potenciálu nebylo v podstatě nic vykřesáno. Nezábavné komediální drama, které není tak drsné, jak by chtělo být.(8.9.2016)

Příjemný film, kterému kraluje Randy Quaid. Navíc je zábavné pozorovat, jak si své role a roličky užívá řada výborných herců, kterým Michael Wincott za barem s cynickým úsměvem nalévá jeden drink za druhým.(26.1.2016)

Příjemně melancholická komedie s trochou detektivky, místy mi to připomnělo styl Woodyho Allena. Je tu plno zajímavých postaviček, od mafiánského bosse (Rutger Hauer) přes zpěvačku (Madonna) až po dobráckého pokerového hráče Tlapku v úžasném podání Randyho Quaida. V atmosféře Ameriky 20. let se tu jejich osudy proplétají tak hezky, že jim zkrátka musím dát 4 hvězdičky. O atmosféru tady ostatně jde především.(23.4.2007)