silentname

Tento rok to Hallmarku akosi nejde. Hoci by sa mohlo zdať, že som s výsledkom spokojný, nemôžem to povedať s úplnou určitosťou. "An Unexpected Christmas" na jednej strane nie je film úplne podľa príručky, ako som videl naposledy, no na druhú stranu je ťažké nejakým spôsobom byť do neho zainteresovaný. Pre mňa je najviac fascinujúci asi práve Jamie, ktorý skutočne svojim zatĺkaním a snhou tváriť sa byť lepším, než bol v skutočnosti spôsobil celkom slušný prúser. Na druhú stranu ale je treba povedať, že jedno ma na tomto filme neskutočne štve a to je fakt, že všetko sa musí zomlieť podľa určitých kritérií, aby mohol film pokračovať. Málo scénok pôsobí vďaka tomu prirodzene a hoci Tyler Hynes a Behany Joy Lenz fungujú okey, nie sú pre mňa určite párom roka. Na druhú stranu ale môžem na filme vyzdvihnúť, že som sa na ňom miestami celkom slušne pobavil. Stojí to za jedno pozretie? Ak máte radi filmy tohto typu, myslím si, že hej. No je treba povedať, že tento rok Hallmark tápajú v priemere až podpriemere. Dúfam, že to niektorý z ich ďalších projektov zdvihne. Lebo pomaly sa blížime s ich filmovou kolekciou na koniec. Hodnotenie: B- ()