Chuť Vánoc

(TV film)
  • Kanada A Christmas to Savour

silentname

"Vianočná výzva 2022 - 45. film - Paradoxne poviem, že najviac si zapamätám z "A Christmas To Savour" (alebo "Serving Up the Holidays") budú úžasné pestrofarebné titulky, ktoré niekto k mojej verzii spracoval. Dočkal som sa tu toľkých farieb, že to neustále pútalo moju pozornosť. Toto sa niekomu podarilo. Potlesk. Každopádne čo sa týka filmu ako takého, neviem či je tu niečo, čo by vyslovene vynikalo, no rovnako tu nenájdem asi ani nič, čo by bolo nejako výrazne otravné. Tento príbeh šéfkuchárky, ktorá pôjde na kuchársky kurz, aby ju to inšpirovalo k novému vianočnému menu, ktorým zachráni reštauráciu dokopy nevyniká výraznejšie v ničom. Je to pozerateľné, romanca je fajn, má to svoje momentky a samozrejme príde aj ten vytúžený happy-end so všetkým čo k nemu treba. Ale možno by som mal záujem ochutnať ten perník, ktorý sa dá jesť lyžičkou. Vyzeralo to chutne. Ako ľahká vianončná romantika to úplne stačí, no nečakajte od toho nič viac. Je to proste film na jedno pozretie. Dovi, koniec, opna. Hodnotenie: C+ ()