Případy detektiva Murdocha: Murdochovy pohádkové Vánoce

(TV film)
  • Kanada Murdoch Mysteries: Once Upon a Murdoch Christmas

Do Vánoc zbývají čtyři dny, jenže v ulicích Toronta není sníh, nálada je mizerná, a navíc do policejní stanice č. 4 vtrhnou dva nabubřelí obchodníci s historkou přitaženou za vlasy o vlakové loupeži a o tom, že se bandita snaží ukrást Vánoce! Murdoch je zmatený, ale brzy ho další nemožné loupeže donutí prohledat celé město. Crabtree je přesvědčen, že lupič si počíná stejně jako jeho nejnovější fiktivní hrdina, ale Brackenreid tuto obskurní teorii zavrhne. Mezitím konstábl Jackson založí pěvecký sbor stanice č. 4, ale protože má jen pár dní na to, aby zpívající konstábly vycvičil, požádá o pomoc Rebeccu Jamesovou. A Ogdenovou se ocitne na cestě do fantazie, když si ji rodina dětí, které potřebují její pomoc, splete s hrdinkou z pohádek. Všechny příběhy vyústí na Štědrý den a Murdoch musí opět najít způsob, jak zajistit vánoční zázrak. (Viasat)

filmmovier

Další Murdochův sváteční speciál s dvojnásobnou stopáží. Opět velmi příjemné, milé, sympatické, s několika povedenými zápletkami. Vtipné a dobré tak, jak jsem u tohoto seriálu zvyklý už čtrnáct sérií. A navíc je to možná ještě o kus lepší, než první Vánoční speciál. 85%. ()