Reklama

Reklama

Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí

(pořad)
  • USA Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses
Soutěžní / Reality-TV
USA, 2021, 4x43 min

Obsahy(1)

V tomto speciálním čtyřdílném pořadu se při příležitosti 20. výročí uvedení prvního filmu o Harrym Potterovi představí fanoušci kouzelnického světa, kteří dostanou šanci prověřit své znalosti a získat trofej pro vítěze Bradavického turnaje kolejí. (HBO Europe)

Recenze (28)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Jasně, je to strašně debilní hovadina. Tomu, že jsou soutěžící vybráni náhdoně lze jen stěží uvěřit (diverzita) a to umělé natahování, kdy tito soutěžící dělají, jak strašně moc přemýšlejí nad otázkami a logicky se dostávají k jediné správně odpovědi i když je jasné, že ji od začátku znají, je taky mimořádně trapné, obzvlášť, když ty otázky jsou naprosto triviální. Ovšem Helen Mirren byla jako moderátorka výtečná, prostředí a lá Bradavice bylo taktéž super, návštěvy herců potěšily a hudba byla taky fajn. Otázky, kdy soutěžící hádali správnou rekvizitu, byly nečekaně hardcore. Jako fanouška HP mě to bavilo, ale to zpracování je vcelku mizerné, takže objektivně 40%, jako fanoušek musím dát dvakrát více. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Řadím se mezi velké fanoušky Harryho Pottera, ale na rozdíl od ostatních Potterheadů jsem tuhle tematickou televizní soutěž neodsoudil k odpadovému dnu. Samozřejmě záleží, z jakého úhlu pohledu na to koukáte. Ano, ta strojenost průběhu soutěže je bijící do očí, ale já byl více než nadšený, že jsem si mohl formou různých otázek a kvízů procvičit a porovnat své vědomosti ohledně světa HP, navíc obohacený příjemným vizuálem. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Priznám sa, že ma to moc nelákalo podľa ukážok a zo začiatku som to mal chuť vypnúť, ale čo nespravíte pre svoju milovanú polovičku, ktorá to chce vidieť že ? Tak som to teda dopozeral celé a aj keď vizuálne je to pekne spracované, zaujímavé otázky nechýbajú, hostia potešia, v samotnom výsledku mi to prišlo akési nemastné neslané, povedal by som až nesympatické a afektované. No pokiaľ ste veľkým fanúšikom Pottera je tu riešenie. Zoberte si papier a pero a zapisujte si odpovede a body, potom to zabaví nie len vás, ale celú vašu obývačku ;) 65% - 3* ()

Houbiczska odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle je ultimátní cringe, který jsem chtěl vypnout dřív, než jsem se dostal do 10. minuty. Absolutně trapně strojená soutěž, která je předem předehraná, otázky jsou nezajímavé, moderátorka i soutěžící jsou ztělesnění veškeré korektnosti ve všech ohledech a i já jakožto celkem fanoušek Pottera jsem měl chuť si zaběhnout pro kyblík na zvracení, protože tohle se fakt nedá. America strikes again. ()

finy_cz odpad!

všechny recenze uživatele

Mám sice příběh Harryho Pottera rád, ale tohle je úplně totálně zbytečná ztráta času. Nevím, jaké je poměrové zastoupení afroameričanů a gejů v USA, ale z tohodle výblitku moderní doby přímo čiší, že jsou bílí heteráči v USA v menšině. Tak strašný tlak na korektnost jsem už dlouho neviděl. Bylo mi z toho na blití. A nejvíc z toho, že je to z USA, takže „kámen mudrců“ byl samozřejmě „čarodějův kámen“, což mi vadí už od té doby, co to nějaký majitel knihkupectví vymyslel za zády Rowlingové. Nedoporučuji nikomu pouštět si ani první díl. S tímhle HBO šláplo do ho*na. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama