Poslední psanec (TV film)

The Last Outlaw

Brenton Swift

Kostýmy:

Rita Riggs
  • Hapretor

Western, ale rádoby western. Někdo tady trefně poznamenal, že Miky Roura tady vypadá spíš jak Číňan, než ostřílený cowboy ze západu. Zápletka jasná, a konec taky => Trapný pokus o nápodobu super střílecích duelů - face to face - kdo rychleji tasí kolt, selhal. Já říkám: Když western, tak s Clintem Eastwoodem a nejlépe od Sergia Leoneho!!!(13.12.2010)

Na levné zpracování dost vydařený western, od hudby až po atmosféru a celkové vyznění.. Až tedy na "plastiku" pana Rourkea, ta je trapná..(4.2.2014)

• Martin741

Westerny ako zaner doslova milujem, je to zaner stary, osvedceny a filmy su to tvrde a drsne. Ale uz ked John Wayne tocil svoj posledny film - rok 1976 - uz vtedy to mali westerny nahnute a pomaly, ale isto zanikali /a nezachranil to ani Eastwoodov Psanec Josey Wales ....../. No nic to, v 90. rokoch boli kovbojky mrtve, a nic na tom nezmenil ani reziser Geoff Murphy, ktory az nasledujuci rok 1995 natocil svoj masterpiece Under Siege 2. K filmu : parkrat sa vystrelilo, takze odpad sa nekona : 5 %(7.4.2013)

• Cervenak

Rourke je tu naozaj desivý. Niežeby toho zloducha hral tak dobre, ale tá jeho plastika je fakt strašná. Western skoro bez príbehu, pár chlapov v klobúkoch sa trmáca cez skaly a púšte a vystreľuje si mozgy z hláv. Nič proti tomu, ale ani náhodou mi nezáležalo na tom, ako to dopadne.(9.9.2018)

Western o počítání nábojů, trapných dialozích a ještě trapnějším příběhu. M. Rourke má ten problém, že po plastice na jeho obličeji nedokážete rozeznat emoce takže vypadá jako shulenej Micky Mouse. No D. Mulroney hraje taky jako na školní besídce takže dost průměrný western. Ale za snahu o udržení tohoto žánru a pár inovací 2,55/5(28.1.2015)