JamesSi

Chilský loutkový pořad, který má být parodií na americký zpravodajský pořad 60 Minutes. Připomíná mi to trochu Wonder Showzen, ale pro o dost mladší publikum. Jsou tu občas vtipy, které jsou fakt chytré, ale je jasné, že je to prostě rodinný seriál a nemůžou to s humorem moc přehnat. Je tu segment s intelektuálním králíkem, který řeší ekologická témata, je tu hitparáda s fajnovými písničkami, segmenty na ulici, válečné reportáže z války mezi konzervami a tak dále. Hlavní problém pro mě je časté opakování podobných segmentů (Les Titeras a toptoptoptoptop). Nejotravnější segmenty jsou asi Les Titeras a ty segmenty se superhrdinou, který učí děti jejich práva. Zpracování je celkem kreativní. Jedině v Chilském pořadu pro děti se dozvíte, co dělat, když na vašem hřišti jsou feťáci nebo aby jste se osvěžili je nejlepší otevřít pouliční hydrant. Viděno jen pár epizod, ale i tak bylo vidět, že tvůrcům na pořadu a jeho humoru záleží. Překvapivě jeden z tvůrců spolu-napsal film "No", jehož režisér bude teď pravděpodobně nominován na Oscara za biopic princezny Diany Spencer. ()