Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds - Náhodný milionár

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

• panMartin

K Sandlerovi jsem si velice rychle vypěstoval solidní averzi. Komedie na tisíckrát omleté téma. Některé skeče jsou sice povedené, ale celkově je film bez originálního nápadu, většinou jsou situace snadno předvídatelné. Až na pár světlých chvilek to nestojí za opakování. Takovému KLIKu se to nemůže rovnat ani ve snu.(6.11.2016)

Každá další minuta byla horší a horší.. Příliš pohádkový a americký, a nesplnilo to moje nároky na zábavu. Adam je ale můj oblíbenec takže opět přidal jednu hvězdičku.. Není třeba se rozepisovat, udělali by prostě lépe kdyby to udělali jako animák a dali to dětem. Takový příběh by do animáku zapadl.(29.4.2013)

• Z0oMb3E

AAAAaaaaaa... Ja toho Sandlera tak neznášam. Je to stupídny herec bez štipky talentu. Čo sa stane keď dáte primitívovi úlohu prostého primitíva? Odpoveď: Primitívnosť. Dajte mu balík prachov pošlite ho do mesta a nafrnkne si prvú (ako to povedať slušne) čo mu vbehne do cesty. Hviezdu dávam foot-fetišistovi komorníkovi, ktorí je podľa mňa najvydarenejšia postava filmu.(22.2.2010)

Remake původního filmu z třicátých let to nezapře, ale už sem dost proniká současný humor. A tak kromě klasické limonády "jak trouba velkou firmu dokázal vést a ke štěstí přišel", zde najdeme i pár typických "Sandlerovských" gagů, ale i dobrých fórků. Sám Sandler hraje celkem civilně, Winona je pro mě naprostým zklamáním, tuctová panenka bez šťávy, Peter Gallagher si svou roli asi vychutnával. Perličkou jsou "štěky" Steva Buscemiho a Roba Schneidera, ovšem výborný je John Torturro coby úlisný komorník Emilio. Po "Tajemném oknu" mě tento herec začíná zajímat.(7.2.2006)

• Trainspotter

Oproti původní verzi z roku 1936 ( http://www.csfd.cz/film/1288-uzasna-udalost-mr-deeds-goes-to-town/ ) je tento film ubohý a z námětu se tak vytratilo veškeré kouzlo, pár vtípků se sice povedlo, ale to vůbec nestačí. AR: 1,85:1 - Spherical(3.4.2006)

• - Modelová řada aut, které Longfellow Deeds (Adam Sandler) koupil svému městu na konci filmu, je Chevrolet Corvette (C5). (Steewe)

• - Cameo rolu si vo filme zahral aj sám režisér Steven Brill, a to ako violista v Madison Square Garden. (MikaelSVK)

• - Okrem New Yorku a Kalifornie pracovali filmári aj v mestečku New Milford v štáte Connecticut. (MikaelSVK)