Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dobrácký Longfellow Deeds je majitelem malé pizzerie a nečekaně zdědí miliardový majetek po svém strýci. Po přistání v New Yorku ho sleduje asistent moderátora bulvárního televizního pořadu, který chce o dědici natočit skandální pořad. Novopečený milionář před budovou firmy zachrání mladou ženu, kterou chtěli okrást. Netuší, že dívka, která se ve skutečnosti jmenuje Babe, je protřelou produkční bulvárního pořadu, a že přepadení bylo fingované. Deeds se do ní na první pohled zamiluje a pozve ji na večeři do luxusní restaurace. Tam přijme pozvání ke stolu newyorské smetánky. Když pochopí, že si z něj snobská společnost dělá legraci, zmlátí je a pak vyrazí na tah se slavným tenistou. Moderátor McGrath to zveřejní druhý den ve svém pořadu. Následující den je Deeds náhodným svědkem požáru, kdy z hořícího domu zachrání několik koček i jejich majitelku. McGrath jeho zásah sestříhá tak, že v reportáži vypadá jako sexuální deviant. Babe, které se dobrácký mladík začíná líbit, se proto se šéfem pohádá. Vinou zrádného ředitele, který chce od Deedse v tajnosti odkoupit akcie společnosti, zjistí pravdu o Babe. Přestože se mu dívka omluví, on ji odmítne. Ráno podepíše prodej akcií a odjede zpátky domů. Když chce ředitel firmu prodat i za cenu propuštění padesáti tisíc lidí, vrátí se Deeds do New Yorku a jako majitel jediné akcie se na valné hromadě pokusí prodej překazit. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (239)

Jaroslaf 

všechny recenze uživatele

...Protože jsem to viděl už asi po dvacáté a stále se skvěle bavil, zaslouží si to hodnocení a mou recenzi. Winona je zde třešnička na dortu, skvěle doplňována Turturrem a mnoha dalšími. Sandler odehrává svůj standard, poloha dobrosrdečného jednoduššího muže mu jde mnohem líp než poloha retardovaných v jeho dřívějších filmech. Je třeba zmínit také vydařený český dabing, kde si myslím, že Rašilov k Sandlerovi prostě "jde" a Dana Černá je ultimátní Winona. (Dobře přeložené) Básničky pro Hallmark, ujetý humor a mnoho dalšího, tenhle film je prostě fajn komedie, na které mi nevadí vlastně vůbec nic :-) ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Ty jo ... nečekal jsem, že se mi to bude tak zamlouvat ... humor Adama Sandála, nebo filmy, kde hraje hlavní roli, je povětšinou trapný, nevtipný pro mě, nebo i úplně dementní ... tady to bylo úplně opačně ... debilní vtip působil naopak tak absurdně, až byl opravdu vtipný ... a Sandál tu hraje dokonale přátelského chlápka tak dokonale, že jsem jen čuměl ... Winona je pak super dárek k tomu všemu ... kompletní balení ... krásná, milá, přirozená, roztomilá, skvěle to zahrála ... jedno z největších překvapení na Netflixu ... fakt zírám ... ()

Reklama

peetriss 

všechny recenze uživatele

Typická sandlerovka se všemi, především negativy, z toho plynoucími. Vesměs funguje pouze sociálně-citová a romantická rovina, byť v té nejprimitivnější a nejšablonovitější formě, humor v drtivé většině nikoli. Opět hromada úmyslně přehnaných, ale nepovedených úletů, které jsou úplně mimo mísu (černá noha???). Winona Ryder je k sežrání. ()

Colour 

všechny recenze uživatele

Typický sandlerovský humor, ktorý sa mi oblúkom vyhýba. Niet tu nič, na čom by som sa mohla zasmiať. Sandler nie je žiadny úžasný herec, nehovoriac o ostatných. Postavy sú tak idiotsky napísané, až sa divím, že takíto scenáristi majú prácu. Príbeh a myšlienky majú určitý potenciál, no scenár a "humor" ho kvalitne zadupávajú. 45% ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Takřka klasická (trochu více do romantiky hozená) Sandlerovka s typickými krátkými výstupy jeho kámošů Buscemiho (jak mu do prdele udělali ty oči?) a Schneidera, které ale všechny (a skoro se mi chce napsat včetně Sandlera) válcuje takřka boží John Turturro. Čekal jsem dojemnou romantiku, dostal jsem typickou Sandlerovku se vším všudy. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (8)

  • Cameo rolu si vo filme zahral aj sám režisér Steven Brill, a to ako violista v Madison Square Garden. (MikaelSVK)
  • Okrem New Yorku a Kalifornie pracovali filmári aj v mestečku New Milford v štáte Connecticut. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama