Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds

Pán Deeds - Náhodný milionár

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

Naprosto ultimatni komedie, kterou srazi jen zbytecne dojemnej zaver. Pribeh je docela v pohode, ale o ten tu tak nejde, jde tu o vtipky a tentokrat tu jsou prakticky neustale a vetsinou hodne brutalni. Navic Sandler s priblblym vyrazem a omrzlou nohou je fakt hodne dobrej a i ostatni stoji za pozornost, hlavne uchylnej John Turturro a neskutecne brutalne nalicenej Steve Buscemi. Skoro celou dobu sem se smal, takze primhourim oci za ten zaver a dam plny hodnoceni.(7.4.2008)

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 22% :D, Audience Score - 59% | FDb.cz - 69,9% | No, Možná je Mr. Deeds poměrně typická sandlerovka - bláznivá, chvílemi trapná a spol., ale podobně jako u "Kliku" je prostě něčím výjimečná. Trapných scén je minimum, Adam je kupodivu docela slušný, Winona zase půvabná a zábavu obstarali John Turturro či Steve Buscemi. Už i námět vypadá docela dobře a nakonec z toho rejža a scenárista vytěžili mnoho velmi zábavných i pravdivých (...a přirozeně pár pitomých ;) scén - no a my se po tří a půl hodinové fušce (Kmotr II) zkrátka perfektně bavili :) 70% P.S. Už i za Johna McEnroea prostě musíme přidat ;D(17.4.2020)

Něco mezi třema a čtyřma hvězdičkama ... Typická Sandlerovská komedie, typicky naprosto nesmyslná a typicky zábavná ... Herecké výkony byly skvělé, postavy věruhodné ... Občas sice to sice trošku přehnali s tou 'romantikou', ale s tím se u Sandlerovských komedií musí počítat ... Taky bych ráda vypíchla sice velmi malou a nevýznamnou roli Roba Schneidera, která byla naprosto vynikající a přesto, že na plátně nestrávil víc než minutu, dokázal mě skvěle pobavit a rozesmát, jak to dokonale umí.(5.12.2013)

Ak sa na film pozriem ako na jeden zo sandleroviek, musím vysloviť skôr pozitívne hodnotenie. V žiadnom prípade sa nejedná o vynikajúcu komédiu, no občas dokáže vyvolať aj viac ako len mierny úsmev. Adam Sandler, nech sa na mňa nehnevá, je miestami trápny a podáva rovnaký výkon i stvárňuje podobný typ postavy na aký sme zvyknutí z jeho predošlých filmov. Vcelku príjemným spestrením filmu je škuľatý Buscemi a John McEnroe. A samozrejme nesmie chýbať ani Rob Schneider v cameo úlohe.(17.6.2004)

Tohle mi sedlo, Sandler s výrazem a chováním prosťáčka je fuckt k nakousnutí, tohle mu sluší vždycky. Scény zuřivého mlácení do černé nohy a záchranná hasičská akce koček všech barev a podob nemají ve svém žánru obdoby (Mohl bys mi to vyndat z nohy, jsem tady trochu přibitej)☺. Sice mi tam ta kleptomanka trošku dost vadila, ale budiž, Sandler je naštěstí spolehlivý tahač sám za sebe, takže o zábavu nebylo nouze. John McEnroe příjemným zpestřením. Prostě a jasně Sandlerovka jak vyšitá bílou nití na černém plátně.(7.7.2014)

• - Modelová řada aut, které Longfellow Deeds (Adam Sandler) koupil svému městu na konci filmu, je Chevrolet Corvette (C5). (Steewe)

• - Winona Ryder (Babe Bennett) si zlomila ruku, když spolu s Adamem Sandlerem (Deeds) jeli na kole po schodech. (SONY_)

• - Ve 20. minutě zazní písnička „Island In The Sun“ od Weezer. (SONY_)