Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds

Pán Deeds - Náhodný milionár

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

Adam Sandler hraje hodnýho vidláka. A protože se tentokrát se svym, jinak spíš trapnym, komediálnim hereckym projevem krotil, dopadlo to docela dobře. Sandler teda nijak nezáří, ale aspoň neotravuje a nestojí v cestě slušnýmu scénáři. Ten je sice jasně nalinkovanej už od začátku, takže znalej divák ví, jak se bude vztah mezi hlavníma postavama vyvíjet nebo jak to celý skončí, jenomže je tu dost povedenejch vtípků a vcelku normální humor. No, co si budem povidat, hlavně je tu ale Winona Ryder, na kterou se dá příjemně koukat, když se zrovna nic zábavnýho neděje a občas se postará o divákovu bdělost strašidelně se zjevující sluha, čtyři slabší hvězdy.(16.7.2012)

Tohle mi sedlo, Sandler s výrazem a chováním prosťáčka je fuckt k nakousnutí, tohle mu sluší vždycky. Scény zuřivého mlácení do černé nohy a záchranná hasičská akce koček všech barev a podob nemají ve svém žánru obdoby (Mohl bys mi to vyndat z nohy, jsem tady trochu přibitej)☺. Sice mi tam ta kleptomanka trošku dost vadila, ale budiž, Sandler je naštěstí spolehlivý tahač sám za sebe, takže o zábavu nebylo nouze. John McEnroe příjemným zpestřením. Prostě a jasně Sandlerovka jak vyšitá bílou nití na černém plátně.(7.7.2014)

Ak sa na film pozriem ako na jeden zo sandleroviek, musím vysloviť skôr pozitívne hodnotenie. V žiadnom prípade sa nejedná o vynikajúcu komédiu, no občas dokáže vyvolať aj viac ako len mierny úsmev. Adam Sandler, nech sa na mňa nehnevá, je miestami trápny a podáva rovnaký výkon i stvárňuje podobný typ postavy na aký sme zvyknutí z jeho predošlých filmov. Vcelku príjemným spestrením filmu je škuľatý Buscemi a John McEnroe. A samozrejme nesmie chýbať ani Rob Schneider v cameo úlohe.(17.6.2004)

Jedním slovem- Pohoda. Pohodové tempo, pohodový přístup. Nečekejte žádné převratné nápady, scénáristické piruety nebo oskarové výkony. To vše veskrze obyčejné, průměrné. Ale ten klídek z toho čiší a já se bavil tak akorát, úměrně tématu. Winona byla výborná a můj oblíbenec Turturro si zahrál pěknou roli komorníka. Takto si představuji nenáročnou zábavu pro náročného diváka....70%(15.6.2014)

• castor

Neuspokojivá a sterilní, leč ve staromódním duchu laděná komedie s přímým tahem na diváka, která byla o poznání slabší než Sandlerovy pozdější a výrazně stravitelnější úspěchy 50 First Dates nebo Click. Takže kdo má Sandlerův humor rád, musel zákonitě pociťovat viditelné abstinenční příznaky. No, ještě že tu máme několik s chutí střihnutých vedlejších postav. Jinak je to bezmoc..(30.3.2008)

• - Modelová řada aut, které Longfellow Deeds (Adam Sandler) koupil svému městu na konci filmu, je Chevrolet Corvette (C5). (Steewe)

• - Cameo rolu si vo filme zahral aj sám režisér Steven Brill, a to ako violista v Madison Square Garden. (MikaelSVK)

• - Okrem New Yorku a Kalifornie pracovali filmári aj v mestečku New Milford v štáte Connecticut. (MikaelSVK)