Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dobrácký Longfellow Deeds je majitelem malé pizzerie a nečekaně zdědí miliardový majetek po svém strýci. Po přistání v New Yorku ho sleduje asistent moderátora bulvárního televizního pořadu, který chce o dědici natočit skandální pořad. Novopečený milionář před budovou firmy zachrání mladou ženu, kterou chtěli okrást. Netuší, že dívka, která se ve skutečnosti jmenuje Babe, je protřelou produkční bulvárního pořadu, a že přepadení bylo fingované. Deeds se do ní na první pohled zamiluje a pozve ji na večeři do luxusní restaurace. Tam přijme pozvání ke stolu newyorské smetánky. Když pochopí, že si z něj snobská společnost dělá legraci, zmlátí je a pak vyrazí na tah se slavným tenistou. Moderátor McGrath to zveřejní druhý den ve svém pořadu. Následující den je Deeds náhodným svědkem požáru, kdy z hořícího domu zachrání několik koček i jejich majitelku. McGrath jeho zásah sestříhá tak, že v reportáži vypadá jako sexuální deviant. Babe, které se dobrácký mladík začíná líbit, se proto se šéfem pohádá. Vinou zrádného ředitele, který chce od Deedse v tajnosti odkoupit akcie společnosti, zjistí pravdu o Babe. Přestože se mu dívka omluví, on ji odmítne. Ráno podepíše prodej akcií a odjede zpátky domů. Když chce ředitel firmu prodat i za cenu propuštění padesáti tisíc lidí, vrátí se Deeds do New Yorku a jako majitel jediné akcie se na valné hromadě pokusí prodej překazit. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (233)

tron 

všechny recenze uživatele

"Slečna, netušil som, že ste akcionárka!" - "Je toho evidentne viac, čo netušíte, napríklad ako si vytrhať obočie." Mám rád Adama Sandlera a nechápem, ako sa niekomu nemôže páčiť len z princípu. O jeho IQ nič neviem a nie som s ním v rodinnom vzťahu, napriek tomu je si sympatický a niektoré jeho filmy ma dodnes riadne bavia. Problém s niekoľkými jeho filmami tak paradoxne nie je v tom, že sú sandlerovské, ale že sandlerovské nie sú - a to je bohužiaľ i prípad PÁNA DEEDSA, ktorý je napriek pár typicky sandlerovsky bizarným postavičkám (Steve Buscemi) skrátka a dobre príliš obyčajný, nudný, nezáživný... a už som počul lepšie záverečné motivačné filmové preslovy. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Where Are You Going - Dave Matthews Band ,2. Sing - Travis ,3. Let My Love Open The Door - Pete Townshend ,4. Sweetest Thing - U2 ,5. Wrong Impression - Natalie Imbruglia ,6. Happy In The Meantime (remix) - Lit ,7. Island In The Sun - Weezer ,8. Friends & Family - Trik Turner ,9. Space Oddity - Adam Sandler & David Bowie ,10. Falling - Ben Kweller ,11. Go To Town - Counting Crows ,12. I've Seen All Good People - Yes ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Naprosto ultimatni komedie, kterou srazi jen zbytecne dojemnej zaver. Pribeh je docela v pohode, ale o ten tu tak nejde, jde tu o vtipky a tentokrat tu jsou prakticky neustale a vetsinou hodne brutalni. Navic Sandler s priblblym vyrazem a omrzlou nohou je fakt hodne dobrej a i ostatni stoji za pozornost, hlavne uchylnej John Turturro a neskutecne brutalne nalicenej Steve Buscemi. Skoro celou dobu sem se smal, takze primhourim oci za ten zaver a dam plny hodnoceni. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler a v celku stráviteľný , vulgárnych vtipov minimum a ak sú tak nie su moc stupídne alebo nechutné, ináč je tam riadna dávka podarených vtipov, pri nich som sa pobavil a to nadmieru dobre. Príbeh trošku šablónka s určitými fajn vsuvkami o milosrdenstve a ako že dobrom vychovaní chlapca z malého mestečka. Ostatné herecké úlohy v podaní sympatickej herečky ako Winona Ryder či rýchlo presúvajúci sa sluha John Torturro sú fajn a držia rozbehnutý dej na slušnej úrovni, nesmiem opomenúť škúliaceho Steve Buscemiho ten nemá chybu "A ja že dávajú v telke Scooby-Doo!" ale i Sandlerova požiarnícka záchrana mačiek s plameňov domu. ║Rozpočet $50miliónovTržby USA $126,293,452Tržby Celosvetovo $171,269,535()

golfista 

všechny recenze uživatele

Snaha o co možná největší zábavu, je nejbližší charakteristika tohohle filmu. A nutno říct, že se to tvůrcům (kupodivu) podařilo. Kdo se chce pobavit (i když se mírně trapným chvilkám nevyhne) a zasmát u chvílemi klasicky "sandlerovských" vtípků, pak nebude zklamán. Winona je sice chvilkama "kožená", ale John Turturo vám vše bohatě vynahradí :) ()

Galerie (39)

Zajímavosti (8)

  • Ve 20. minutě zazní písnička „Island In The Sun“ od Weezer. (SONY_)
  • Cameo rolu si vo filme zahral aj sám režisér Steven Brill, a to ako violista v Madison Square Garden. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama