Mr. Deeds - Náhodný milionář

Pán Deeds

Pán Deeds - Náhodný milionár

Komedie / Romantický

USA, 2002, 96 min

Takřka klasická (trochu více do romantiky hozená) Sandlerovka s typickými krátkými výstupy jeho kámošů Buscemiho (jak mu do prdele udělali ty oči?) a Schneidera, které ale všechny (a skoro se mi chce napsat včetně Sandlera) válcuje takřka boží John Turturro. Čekal jsem dojemnou romantiku, dostal jsem typickou Sandlerovku se vším všudy.(16.1.2010)

Každá další minuta byla horší a horší.. Příliš pohádkový a americký, a nesplnilo to moje nároky na zábavu. Adam je ale můj oblíbenec takže opět přidal jednu hvězdičku.. Není třeba se rozepisovat, udělali by prostě lépe kdyby to udělali jako animák a dali to dětem. Takový příběh by do animáku zapadl.(29.4.2013)

Co si budeme povídat. Tahle komedie je stejně předvídatelná, neoriginální, tupá a výpočítavá jako většina Sandlerových filmů, ale...Několikrát jsem se opravdu od srdce zasmál a když film končil, neměl jsem pocit absolutně promarněných devadesáti minut.A navíc, John Turturro a Steve Buscemi se mi ve svých rolích opravdu líbili!(6.12.2002)

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. Where Are You Going - Dave Matthews Band ,2. Sing - Travis ,3. Let My Love Open The Door - Pete Townshend ,4. Sweetest Thing - U2 ,5. Wrong Impression - Natalie Imbruglia ,6. Happy In The Meantime (remix) - Lit ,7. Island In The Sun - Weezer ,8. Friends & Family - Trik Turner ,9. Space Oddity - Adam Sandler & David Bowie ,10. Falling - Ben Kweller ,11. Go To Town - Counting Crows ,12. I've Seen All Good People - Yes(15.2.2011)

Adam Sandler je ihned po Jimu Carreym prostě nejlepší komik a tak mu pod 3 hvězdy prostě dát nikdy nemohu. Tento film je velmi pozitivní a humorný, sice některé postavy trochu přehnané, ale herci velmi známý a profesionální. Winona Ryder opět ukázala svojí krásu a těším se i na její další filmy. Bylo to super, bavil jsem se, ale tak jednou se podívat a dost ;-)(29.7.2009)

• - Modelová řada aut, které Longfellow Deeds (Adam Sandler) koupil svému městu na konci filmu, je Chevrolet Corvette (C5). (Steewe)

• - Okrem New Yorku a Kalifornie pracovali filmári aj v mestečku New Milford v štáte Connecticut. (MikaelSVK)

• - Cameo rolu si vo filme zahral aj sám režisér Steven Brill, a to ako violista v Madison Square Garden. (MikaelSVK)