Pra pra pra (TV seriál)

Komedie

Česko, 2000, 13x35 min

Jiří Krampol, Michal Suchánek, Václav Postránecký, Ota Jirák, Miroslav Moravec, Mahulena Bočanová, Rudolf Hrušínský ml., Rudolf Hrušínský nejml., Richard Genzer, Josef Carda, Luděk Sobota, Karel Gott, Jan Přeučil, Marián Labuda st., Uršula Kluková, Ludmila Zábršová-Molínová, František Ringo Čech, Barbora Štěpánová, Irena Hrubá, Oldřich Navrátil, Otto Lackovič, Aťka Janoušková, Jan Skopeček, Karel Hlušička, Kateřina Kornová, Jan Rosák, Ivana Andrlová, David Vejražka, Miroslav Vladyka, Jan Kuželka, Valérie Zawadská, Lucie Březovská, Saskia Burešová, Alexander Hemala, Jaromír Dulava, Václav Vydra nejml., Radoslav Brzobohatý, Petr Novotný, Václav Upír Krejčí, Václav Sloup, Zdeňka Žádníková-Volencová, Barbora Fišerová, Vendula Křížová, Martina Hudečková, Kateřina Lojdová, Petra Špindlerová, Vlastimil Zavřel, Miroslav Středa, Slávek Boura, Markéta Mayerová, Jiří Bábek, Josef Fousek, Karel Hovorka ml., Josef Hervert, Robert Jašków, Jan Moravec, Michal Kern, René Krupanský, Pavel Chalupa, Sabina Remundová, Jana Švandová, Josef Mladý, Lenka Šindelářová, Josef Alois Náhlovský, Jiří Wimmer, Mojmír Maděrič, Barbora Srncová, Martin Sochor, Jaroslav Lev, Jitka Wimmerová, Václav Maixner, Tomáš Racek, Ladislav Novák

Komentáře uživatelů k TV seriálu (59)

• Cival

Totální výplach. Je vidět jak pečlivě si české herecké hvězdy své role vybírají.(26.5.2003)

• Tosim

Něco tak ubohého překonalo až Tele tele. Ze začátku docela zábavné, ale postupem času vyždímal soubor pod vedením Františka Ringo Čecha z české historie opravdu maximum, takže ke konci už se to podobalo rádobyrozjásanému humoru typu Petra Novotného a jeho Novot, později Dobrot (klon.)(7.5.2003)

• Radyo

Hnus nejmaximálnější konzistence. Něco tak příšerného se v televizi hned tak nevidí, a je to o to smutnější, že tímhle blivajzem trumfla Česká televize i všechny ty rádobyvtipné zhůvěřilosti, jimiž nás zahrnuje TV Nova. Pokud nechcete přijít o rozum, tak se na tohleto NIKDY, opakuji NIKDY nedívejte! Já sám bych si nejraději vypíchl oči, abych se podobných strašlivých omylů příště vyvaroval.(17.5.2003)

• gouryella

Tento seriál uváděný Českou televizí se může směle, co se stupidity týče, měřit s Novou a jejímy telenovelami.(29.5.2003)

• Radek99

Marketingový produkt cílený na voliče Miloše Zemana.(1.2.2013)

• igi B.

Kdo nečudlí, není Čech aneb jak je důležité fak nemít Filipa... %-( . . . Tak pro pro pro srat tuhle prapraprasečinu pražských čudláren... Krakrakramplojc opus hnusnum, ojebdnávejte na ešopu Šašské prasovize... °-/..(23.1.2006)

• NinadeL

Ale Ringo, jistě to šlo lépe... Či snad měl Filip pravdu a seriál skutečně předběhl svou dobu? Aneb v roce 2000 produkovaný a s ostudou odvysílaný "poklad" se v roce 2011 mění na zlatou klasiku na DVD. Kam ten svět spěje.(28.2.2009)

• Ampi

Dívčí válka byla dobrá, ale Pra pra pra se moc nepovedlo. I když několik stop dobrého humoru to mělo. Bohužel si na ně už nevzpomenu.(19.6.2010)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 5% (odpad!) |(21.7.2013)

• jarous

Fakt odpad, nic jiného si tahle kravina nezaslouží!(9.5.2014)

• kingik

Jak bylo a co bylo za dob praotce Čecha se scénářem od Ringo Čecha. A v tom je ten problém, že s takovou se český národ vypakoval z Řípu hodně rychle a se zlou se u diváků potázal renomovaný režisér Filip, který se svojí dobrotivostí kývl na tenhle blivajz. Klady: kdyby se chtělo pojmout tohle téma bez trapností, nebyl bych proti. Zápory: hrozný scénář + nekvalitní herecké výkony z řad neherců i herců + špatná režie, řadící tohle mezi nejhorší Filipovy počiny + nepovedené kulisy + neskutečná míra trapnosti + bezradné a bezduché. Mé hodnocení: 10%(8.2.2013)

• Ivoshek

Roztáhnout Dívčí válku do seriálu se neukázalo jako úplně nejšťastnější nápad.(18.4.2008)

• Orlau32

Ačkoli vůle byla dobrá, nervy tuto kravinu nevydržely !(16.3.2013)

• Mulosz

Po zhlednuti dvou casti mohu konstatovat, ze toto veledilo vam spolehlive vypleska z hlavy vsechny zbyle mozkove bunky. A je uplne jedno, jestli jste v tu chvili dusevne v plne kondici, anebo uz pred zapocetim sledovani mate v palici holocaust po predchozim narocnem veceru. Svych par minut slavy si pod Ringovou taktikou uzili napr. i Slavek Boura, Ursula Klukova, Petr Novotny, Mojmir Maderic nebo Vaclav Upir Krejci. Ansamblu vsak zcela dominuje existencialni herectvi Jirky Krampola.(11.6.2012)

• rt12

Čech svůj stín nepřekročí. Hnus(29.5.2014)

• boblig

Zřejmě nejtrapnější český seriál všech dob ... vůbec nejhorší jsou ty "aktuálně-vtipné" odkazy na současnou politiku. F. R. Čech je prostě perverzní!!!(19.9.2008)

• stration

Opravdu špatný. Nezajímavý, debilně napsaný, zahraný...prostě všechno špatně.(1.1.2009)

• jezurka42

Další "vynikající komedie" s Jiřím Krapolem. Proč se sakra cpe před kameru?!!(29.1.2012)

Viděl jsem to jednou ,ale docela jsem se bavil. Spousta dobrých hlášek naše pověsti v podání Františka Ringo Čecha.(23.12.2007)

• Šimpy

Kam se poděl Ringův ostrovtip, tak využit v dívčí válce?(5.12.2008)

<< předchozí 1 2 3