Pra pra pra

všechny plakáty
Česko, 2000, 13x35 min

Jiří Krampol, Michal Suchánek, Václav Postránecký, Ota Jirák, Miroslav Moravec, Mahulena Bočanová, Rudolf Hrušínský ml., Rudolf Hrušínský nejml. (více)

František Ringo Čech mapuje české pověsti v duchu své dramatizace Dívčí války.

Epizody:
Libuše
Slast vlády
Příchod Romů
Klasikův návrat
Přemysl (oficiální text distributora)

Tosim

Něco tak ubohého překonalo až Tele tele. Ze začátku docela zábavné, ale postupem času vyždímal soubor pod vedením Františka Ringo Čecha z české historie opravdu maximum, takže ke konci už se to podobalo rádobyrozjásanému humoru typu Petra Novotného a jeho Novot, později Dobrot (klon.) ()

Radyo odpad!

Hnus nejmaximálnější konzistence. Něco tak příšerného se v televizi hned tak nevidí, a je to o to smutnější, že tímhle blivajzem trumfla Česká televize i všechny ty rádobyvtipné zhůvěřilosti, jimiž nás zahrnuje TV Nova. Pokud nechcete přijít o rozum, tak se na tohleto NIKDY, opakuji NIKDY nedívejte! Já sám bych si nejraději vypíchl oči, abych se podobných strašlivých omylů příště vyvaroval. ()

igi B. odpad!

Kdo nečudlí, není Čech aneb jak je důležité fak nemít Filipa... %-( . . . Tak pro pro pro srat tuhle prapraprasečinu pražských čudláren... Krakrakramplojc opus hnusnum, ojebdnávejte na ešopu Šašské prasovize... °-/.. ()

NinadeL

Ale Ringo, jistě to šlo lépe... Či snad měl Filip pravdu a seriál skutečně předběhl svou dobu? Aneb v roce 2000 produkovaný a s ostudou odvysílaný "poklad" se v roce 2011 mění na zlatou klasiku na DVD. Kam ten svět spěje. ()

Ampi

Dívčí válka byla dobrá, ale Pra pra pra se moc nepovedlo. I když několik stop dobrého humoru to mělo. Bohužel si na ně už nevzpomenu. ()

kingik

Jak bylo a co bylo za dob praotce Čecha se scénářem od Ringo Čecha. A v tom je ten problém, že s takovou se český národ vypakoval z Řípu hodně rychle a se zlou se u diváků potázal renomovaný režisér Filip, který se svojí dobrotivostí kývl na tenhle blivajz. Klady: kdyby se chtělo pojmout tohle téma bez trapností, nebyl bych proti. Zápory: hrozný scénář + nekvalitní herecké výkony z řad neherců i herců + špatná režie, řadící tohle mezi nejhorší Filipovy počiny + nepovedené kulisy + neskutečná míra trapnosti + bezradné a bezduché. Mé hodnocení: 10% ()

Mulosz odpad!

Po zhlednuti dvou casti mohu konstatovat, ze toto veledilo vam spolehlive vypleska z hlavy vsechny zbyle mozkove bunky. A je uplne jedno, jestli jste v tu chvili dusevne v plne kondici, anebo uz pred zapocetim sledovani mate v palici holocaust po predchozim narocnem veceru. Svych par minut slavy si pod Ringovou taktikou uzili napr. i Slavek Boura, Ursula Klukova, Petr Novotny, Mojmir Maderic nebo Vaclav Upir Krejci. Ansamblu vsak zcela dominuje existencialni herectvi Jirky Krampola. ()

cariada

Viděl jsem to jednou ,ale docela jsem se bavil. Spousta dobrých hlášek naše pověsti v podání Františka Ringo Čecha. ()

boblig odpad!

Zřejmě nejtrapnější český seriál všech dob ... vůbec nejhorší jsou ty "aktuálně-vtipné" odkazy na současnou politiku. F. R. Čech je prostě perverzní!!! ()