Pra pra pra

všechny plakáty
Česko, 2000, 13x35 min

Jiří Krampol, Michal Suchánek, Václav Postránecký, Ota Jirák, Miroslav Moravec, Mahulena Bočanová, Rudolf Hrušínský ml., Rudolf Hrušínský nejml. (více)

František Ringo Čech mapuje české pověsti v duchu své dramatizace Dívčí války.

Epizody:
Libuše
Slast vlády
Příchod Romů
Klasikův návrat
Přemysl (oficiální text distributora)

web-dat odpad!

Tento totální BRAK - ODPAD (radši sním grcky popsech než se na to dívat) před chvilkou reklamovali na ČT 1 - jako jeden z nejpovedenějších českých seriálů, který mapuje historii Lidu českého. Obsazení byli nejlepší čeští herci současnoti, a edice 7 DVD - může být vaše jen za pouhých 800,-Kč ..... no neberte to !!! ()

Arccos odpad!

Jedna z nejtrapnějších a nejstrašlivějších záležitostí, jaké kdy u nás televize vypodukovaly. Korunovaná navíc naprosto neuvěřitelně ochotnickým výkonem prakticky všech zúčastněných, včetně těch, u kterých by to nikdo nečekal. ()

pekas

Ano, tohle se vážně nepovedlo. S dívčí válkou to má společného autora, ale úroveň klesla na úplně jiný level. 5% ()

subic

Velká škoda, tohle dílo asi nemělo nikdy vzniknout pro televizní obrazovky, protože kazí i jinak skvělý dojem z Dívčí války (1991). Jednoznačné vykročení zcela chybným směrem, jednu hvězdu dávám za herecké výkony Oty Jiráka, Miroslava Moravce, Jana Přeučila, Mariána Labudy. ()

Max Q. odpad!

A na tohle přispíváme? Bohužel si dnes nepamatuju, jestli se po odvysílání této hrůzy Česká televize divákům někdy omluvila. ()

Algen odpad!

Možná kdybych předtím neviděl Dívčí válku, tak by to dostalo jednu hvězdičku. Ale takhle musím konstatovat,že to je blbost na entou. Zajímalo by mně, kolik z herců si myslí, že to bylo vtipný. Já osobně vydržel pět dílů (dva jsem naštěstí z půlky prospal) a zbytek si nechám klidně ujít. Nechápu pana Filipa, že to vůbec režíroval. Tolik pěkných seriálů a pak taková s****. ()

p.a.douch

No myslím, že pan Ringo Čech má na víc. Tohle bylo doopravdy špatné. Pokoušel jsem se dokoukat první díl a bohužel, vcelku jsem to nezvládl. To se týká i dalších dílů. 20 % za snahu a za to, že dneska se točí mnohem větší hrůzy a do mínusu bych u nich jít nemohl. ()

nolme

moc jsem se na to těšila...ale jsem zklamána...usnu u toho pokaždé, co si to pustím, pár vtipných "vejšplechtíků" se tu najde, ale jinak nic moc ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 2/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Niedal

Jsou různí lidé a různé vkusy. Co se jinému nelíbí, jiný ohodnotí pěti hvězdičkami. Skvělá parodie českých velikánů a dějin. ()

Eisenmann

Humor Františka Ringo Čecha je velmi specifickým oddílem zábavy. Je naprosto pochopitelné, že nezaujme všechny a navíc v tomto podání, kdy ani herecké obsazení nebylo šťastně vyřešeno, může o to silněji odrazovat některé diváky. Za neotřesitelný humor a vtip F. R. Čecha dávám dvě hvězdy, ale tohle je vážně slabší z výplodů jeho nesporného talentu. ()

Joachim36

Panenko skákavá, co se nám to tu vyplavilo za projevy jemnocitu intelektuální výspy zdejšího osazenstva? To je samé fujky, fujky, fujky. To se přeci nedělá, takto hloupě si dělat legraci. Takto humor nevypadá a jak hrozně to je stylizované. Bla bla bla bla. Asi jsem se zase jednou díval na něco naprosto jiného než zdejší Cinmilové Ditrové. Sic nepatřím mezi velké příznivce českého Harveyho Weinsteina, rozhodně mu nemohu upírat do dřeně jdoucí, nevulgární a inteligentní humor tohoto seriálu, z kterého je jasně poznat, že to psal vzdělaný a sečtělý člověk. Tím, že to celé funguje i dnes, tedy dvacel let po vzniku, navzdory tehdy aktuálním politickým narážkám, se jedná o dílo nadčasové, leč zde nedoceněné. Neboť Pra pra pra věřu není 171. nehorší seriál. Ale což, tak už to zde u Cinemilů Ditrů chodí, obzvláště, když se dělá sranda z věcí, ze kterých se sranda dělat nesmí, že? ()