poster

Hříchy pro diváky detektivek (TV seriál)

Krimi / Komedie / Drama

Česko, 1995, 9 h 34 min (Minutáž: 10x60 min)

Režie:

Dušan Klein

Scénář:

Dušan Klein

Kamera:

Jiří Kadaňka

Hrají:

Dagmar Havlová-Veškrnová, Jiří Zahajský, Jan Šťastný, Pavel Trávníček, Ivan Trojan, Svatava Hubeňáková, Miroslav Vladyka, Miriam Kantorková, Vlastimil Zavřel, Petr Haničinec, Jiřina Bohdalová, Vladimír Dlouhý, Jiřina Jirásková, Jan Kanyza, Marcel Vašinka, Jan Hartl, Jaroslav Satoranský, Rudolf Hrušínský ml., Alena Vránová, Martin Preiss, Michal Dlouhý, Miloš Vávra, Josef Langmiler, Jana Švandová, Stanislava Jachnická, Ondřej Vetchý, Jiří Krampol, Václav Mareš, Eliška Balzerová, Tomáš Töpfer, František Němec, Vladimír Javorský, Miroslav Etzler, Jitka Asterová, Václav Postránecký, Linda Rybová, Oldřich Vízner, Ladislav Potměšil, Šárka Ullrichová, Veronika Gajerová, Blanka Bohdanová, Svatopluk Skopal, Miroslav Táborský, Petr Štěpánek, Miroslava Pleštilová, Rudolf Jelínek, Jan Čenský, Jan Vlasák, Gabriela Vránová, Simona Vrbická, Zdeněk Žák, Miluše Šplechtová, Jaroslava Hanušová, Josef Vinklář, Mário Kubec, Marek Ronec, Miroslav Nohýnek, Klára Doležalová, Otakar Brousek ml., Lukáš Hlavica, Jiří Ornest, Pavel Rímský, Petr Rajchert, Martin Štěpánek, Eva Čížkovská, Viktor Preiss, Veronika Jeníková, Jan Hrušínský, Saša Rašilov nejml., Jiří Langmajer, Václav Knop, Otto Rošetzký, Jan Kraus, Josef Laufer, Radan Rusev, Andrea Sousedíková, Jiřina Jelenská, Míla Myslíková, Lucie Vačkářová, Jitka Smutná, Jan Zadražil, Vladimír Bejval, Josef Loučím, Veronika Freimanová, František Švihlík, Martin Zounar, Jiří Havel, Gabriela Filippi, Lucie Bártová-Zedníčková, Gabriela Hyrmanová, Petr Pospíchal, Lucie Benešová, Zdeněk Hess, Ladislav Brothánek, Lucie Řípová, Miroslav Moravec, Luděk Nešleha, Vladimír Pospíšil, Karel Hovorka ml., Blažena Holišová, Martin Kolár, Petr Meissel, Vladislav Beneš, Nela Boudová, Dana Syslová, Oldřich Vlach, Ivan Řezáč, Barbora Kodetová, Ivo Niederle, Jiří Vokuš, Ludmila Sovová, Sabina Martinovská, Andrea Grofová, Hana Sršňová, Boris Búrik
(další profese)
 • Crocuta
  **

  Po opětovném shlédnutí této série musím snížit hodnocení - Dagmar Veškrnová mi do hlavní role nesedla zdaleka tolik jako Zlata Adamovská, zápletky jsou čím dál tím vykonstruovanější a režijní bezradnost řešená tak, že postavy jakoby "vystoupí z plátna" a vrátí se na jiném místě je jen dalším z řady nedostatků této série. O upadající kvalitě doprovodných písní raději nemluvě.(12.8.2007)

 • loveless
  odpad!

  Že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky? Boužel se stalo. Sice jen náhodou, ale je to tak. Po seriálu Hříchy pro pátera Knoxe zde přichází další div z televizní produkce. "Skvělou" zpěvačku nahrazuje ještě "lepší" plus další změny herecké a jinak vše zůstává při starém, hlavně ta nuda a nenápaditost a utrpení pro diváka (ale co si budem povídat, hlavně pro jeho uši...).(19.8.2010)

 • Boogeyman
  *

  Z tohoto seriálu mi v hlave utkvěla jediná věc – když Dagmar Veškrnová zpívá „ustřední“ píseň. Skutečnost, že za podobný zpěv bylo v minulých staletích upáleno na hranici mnoho žen a v dnešní pokrokové době jej beztrest-ně provozuje herečka, která se o dekádu dál stala dokonce první dámou našeho národa, jasně ukazuje na fakt, že ta inkvizice přece jen nebyla úplně zcestná. Tohle je totiž černočerná magie!(29.3.2010)

 • Tom_Lachtan
  *

  zajímavho je na tom snad jen ten koncept, nikoliv seriál samotný. Možná by nebylo od věci pokusit se vytvořit další seriál podobného střihu (tedy pokud by se oprostili od schématu "chudák ženská je náhodou u deseti vražd" a propojovat jen velmi Vlažně nebo pomocí vyšetřovatelů). Díky internetu by mohlo být odhadování vraha hodně zábavné(25.6.2012)

 • martins
  **

  O dost slabší pokračování Hříchy pro pátera Knoxe ovšem již bez tehdy těhotné Zlaty Adamovské s Dagmar Veškrnou tehdy ještě Havlovou, která neuměla ani hrát ani zpívat, samozřejmě chyba není jen v hlavní ženské představilce, příběhy jsou slabší i když třeba ty s komisařem Kolínem nebo ty s komisařem Nováčkem nejsou špatné, ale celkově jde spíše o podprůměr.(23.12.2013)

 • - Volné pokračování seriálu Hříchy pro pátera Knoxe. (BLStryker)

 • - Dagmar Veškrnová-Havlová nahradila postavu Zlaty Adamovské, která v té době čekala miminko s se svým manželem Radkem Johnem a nemohla v pokračování hrát. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace