Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Richard Jokl (V. Brabec) ani po rozvodu nenechává svou ženu (J. Bohdalová) na pokoji a snaží se nevybíravými prostředky získat děti do své péče. Jitka (J. Janatová) žárlí na přátelství Luboše (Z. Honzík) a Aleny (M. Kvasničková). Barča (M. Kudláčková), která by pro ni udělala všechno, vymyslí, jak se Lubošovi pomstít. Luboš vybírá peníze na třídní vánoční besídku a děvčata mu je odcizí. Ještě týž den je společně utratí. Luboš nechce třídě besídku zkazit, svěří se matce, která mu půjčí peníze na uhrazení výloh a na dárek pro učitele Lamače. Učitelka Hajská (G. Vránová) je v pracovní neschopnosti a je zřejmé, že trvalé odcizení s manželem je jednou z příčin ženina nedobrého psychického stavu... (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Když přijde na udání otce k Joklovým kontrola z odboru sociální péče, obhajuje se Jindra (Martin Krb), že „důchodky“ nosí, protože chce a ne protože mu máma nekoupí pořádné boty. V té době se totiž z těchto levných bod pro důchodce stal mezi částí mládeže módní trend. (sator)
  • Po hádce Povejšových, ve chvíli, kdy odejde Jitka, začne hrát Chopinova „Fantasie – Impromptu cis moll“. (Majda.Majdi)

Reklama

Reklama