Moc nechápu to nízké hodnocení tady, ale to bych se mohl upsat, je to trvalý jev. Televizní práci považují zdejší "recenzenti" za podřadnou a kdejaký filmový blábol má vyšší hodnocení než dobrá inscenace. Tahle je zrovna skvělá. Výtečně obsazená a zahraná všemi představiteli, ale hlavně mistrně vybalancová mírou nadsázky. Humor je všudypřítomný a situace jsou jen vypointované situace, které se tak často při natáčení vyskytnou. Za skoro 30 let na place, jsem většinu z nich osobně zažil.(5.7.2017)

Petr Nárožný jako herec Hofman, který hraje v jednom nekonečném seriálu postavu Slámy a seriálová postava se mu míchá do soukromého života a naopak. A závěrečná scéna filmu ukáže, že je všechno úplně jinak! Suprová televizní komedie v režii Hynka Bočana. A Karel Heřmánek jako režisér seriálu je geniální!!(6.12.2015)

Rozhodoval jsem se mezi 2 a 3 *, ale nakonec dám více a to především díky závěrečné pointě. Tento film mě nijak nenadchl, přestože je nabitý hvězdami a označení komedie považuji téměř za přehnané. Ani Petr Nárožný či Karel Heřmánek svými výkony nepotěšili, spíše je zajímavé pozorovat jejich proměny do dnešní doby nebo to, jak vypadá (?) natáčení. Nenáročná skoro zábava na jedno použití.(24.3.2011)

Vynikající televizní komedie, která místy i mrazí. Závěrečná pointa je opradu skvělá a také některé záseky nemají chybu. Heřmánek a Nárožný jsou výborní, z ženských rolí ale stojí za zmínku snad jen účes Veroniky Žilkové. Úsměvné jsou i naivní představy, že nejhorší, co se může stát je, že diváci obdarovávají svého hrdinu domácími mazlíčky. V dnešní době paparazzi opravdu dojemné...(6.1.2013)

• brooklyn73

Velice zajimavy pocin, pri kterem je tezke odhadnout o kterou z roli hlavniho hrdniny Hofmana se vlastne jedna.Petr Narozny mi v jendom okamziku silne pripomnel V.I.Lenina.Jinak se na jednicku zhostil sveho partu.Jeho prvni zena Kretschmerova se mi do jeji role vubec nehodila,stejne jako jeho druha pani pi Svandova,ktera vse navic podtrhovala tim ,ze jakozto maskerka byla neuveritelne zmalovana.V jedne ze svych dalsich roli jednoho z filmoveho stabu se dvakrat ukaze Jan Kraus.Karel Hermanek v roli rezisera jednickovy. Film zakoncuje svym minutovym stekem reziser Karel Smyczek.(28.11.2008)

• - Vjezd do "fabriky" v úvodu je ve skutečnosti vjezd do areálu České televize z jižní strany. (Haniczka)