poster

Duch času (TV film)

Rodinný

Československo, 1990, 60 min

 • Danulinda
  ***

  Slibný námět, avšak slabší scénář, celkově tedy průměr.(14.9.2014)

 • rakovnik
  ***

  Honění za klíčkem, hromadné scény snímané zblízka pro nízký počet účastníků, podle mého zmatený děj, kdy jsem moc nestíhal kdo je kdo a kdy a celkově nezajímavý příběh, takže pohádka je celkově naprosto průměrná, na jedno použití.(24.1.2015)

 • Prochy38
  ***

  Hodně zvláštní pohádka nepohádka. Myslím, že na naše poměry jsou hrátky s časem celkem originalita, aspoň v tomto rodinnějším podání... Je to slabé, nedomyšlené, ale na mě spíše zapůsobilo sympatické herecké obsazení. A. Pyško, P. Kostka, J. Štěpnička, B. Rösner i S. Postlerová. Už se na to asi nikdy nekouknu a radši přepnu, ale že by mě to nějak urazilo, to určitě ne....(18.1.2015)

 • otík
  *

  To byla na jednu stranu tradičně natočená televizní pohádka, na druhou stranu byla pro děti po časové stránce tak neskutečně komplikovaná, že jí malí cipískové nemohli rozumět. Pořád se tam měnil čas, postavy mají fousy a jsou staré, naráz jsou mimina, navíc zlo vlastně ani nijak zásadně není potrestáno - no bylo to z pohledu pohádkového spíše trapné a moc zamotané. Osobně se mi to vůbec nelíbilo. Hudba: Ladislav Simon(17.1.2015)

 • Amper01
  *

  Velké zklamání... Cítil jsem v tom ohromný potenciál, ale takhle.........(11.2.2013)

 • - Exteriéry se natáčely v Praze a u zámku v Průhonicích u Prahy. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace